Jelgavas poliklīnika - Idiotisms

Steidzīgi vajadzēja sievu aizvest pie Acu ārsta vai kā tagad gudri saka Oftamaloga! Nosēdējām 3h gaidot,lai beigās paskatītos un izrakstītu pilienus, Freimane laikam to vien dara kā izraksta tos pilienus,jo kādu laiku atpakaļ bija problēmas ar aci,arī Freimanes kundze izrakstīja pilienus un noteica ja pēc nedēļas nepaliek labāk brauciet atkal! Sāpes nepārgāja,braucu uz Rīgu stradiņos man apskatīja un izrādījās,ka skropsta aug uz iegšpusi un duras acs ābolā! Un bija šokēti par to,ka to nepamanīja,jo tas ir viens no iespejamajiem iemesliem! Un nedēļas laikā man varēja būt tikai sliktāk,lielākas problēmas.Varbūt kaut ko vajadzētu mainīt Jelgavas Poliklīnikā!Jo tāds haoss kāds ir pie acu ārsta vēl nav redzēts!