www.sudzibas.lv Jēkabpils reģionālā slimnīca Ģinekoloģija /Blimhena paviršība

Jēkabpils Slimnīca - Ģinekoloģija /Blimhena paviršība

Labdien! Gribu pievērst uzmanību ģinekologa Blimhena ārstēšanas metodēm. Varbūt jums ir pazīstami vārdi "Manā praksē, tas ir pirmo reizi","Es nezinu ko darīt"... Šos vārdus ārsts saka pacientam kad ir izdarīta darbība, bet neveikta izmeklēšana. Biju grūtniecības 6.nedēļā, mana ģinekoloģe nesadzirdēja (nesaredzēja)bērniņa sirdspukstus un aizsūtīja mani pie Blimhena lai tas varētu vēlreiz apskatīties un nepieciešamības gadījumā uztaisīt abortu.Kā jus saprotat izmeklēšana nenotika, uzreiz aborts, kuru viņš nevarēja paveikt un tā 3 reizes 3 dienu laikā-domāju "nomiršu". Tad Blimhens uzrakstīja nosūtījumu uz Rīgu, jābrauc bija pašai.Rīgā tikai pabrīnījās, jo izrādījās ka bērniņš vēl ir DZĪVS, bet pēc šīm manipulācijām un tabletēm, ko lika dzert Blimhens-bērniņš neizdzīvoja....izlēmu uzrakstīt šo sūdzību, jo nesen mana draudzene tika pie šī tā saucamā ārsta un situācija viens vienā pat ar tiem pašiem vārdiem! Žel ka man pietrūka spēka iesūdzēt šo ārstu tiesā...Esat uzmanīgi!!!

I

A Angel86 02.05.2016

Так оно и есть! Я лежала там на сохранении - они угробили моего ребёнка на 5 месяце. Блимхену всё равно, ему побыстрее бы убежать, Кейша не может отличить отслоение плаценты от болей, Бушмане когда принимает роды - нетактичная и орёт как на собаку.... тфу...противно вспоминать и всех их видеть.

K kerry30 29.05.2016

Par dakteri Blimhenu varu teikt tikai pašus labākos vārdus! Būtu vairāk tādu dakteru!

M mariijaaa 30.05.2016

Dr. Blimhens ultrasonogrāfijas neveic!!!

S Solveiga S 21 18.02.2018

Labdien! Paldies Dr.A.Blimhenam un viņa komandai. Tadu iejutibu uzmanibu sagatavošanu, nopietnai operacijai, un, arī pēc tās! Gribu pateik, nevajag meklēt blusas citu kažokā, bet savā.
Iesaku J-pils Rslimnicu ginekoloģijas nodaļ, pat Rīgā ta nav.

D Dace Pakse 21.11.2019

man ar vinu bija sakars pirmajas dzemdibas... mani ieveda nodala nakti bet notureja trissutkas jo smejas par mani un nirgajas tad ieradas dak.blinhens un palidzeja ar udeniem. piedzima meita bet nolaidibas pec zaudeju delu. automatiski dokumenti tika ierakstits viens berns un viens auglis... man tad bija 21g. jekabpils vispar ir korupcija visur,udens parvalde,namuparvalde... ja cinies par taisnibu tad tevi pataisa par sliktako cilveku un safabrice jeb ko lai kaitetu pat kameras ieliek mazas jo baidas no tadiem... nepavelti riga si pilseta skaitas koncentracijas nometne un mironu pilseta.