www.sudzibas.lv Jēkabpils reģionālā slimnīca Atteica neatliekamo palīdzību

Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Atteica neatliekamo palīdzību

Labdien!!!Vēlos vērsties ar savu sūdzību par Jēkabpils reģionālo slimnīcu.13.09.2014 plkst. 16.25 iekrita kanalizācijas akā. kad mēs ar vīru rakām kartupeļus sev darzā, tikai izdzirdējam kanalizacijas vaku atskanejam, tulit skreja virs atslegai pakal uz istabu lai garaza tiktu pec kapnem, es esedeju pie akas saucu atrak nac man likas muziba. toreiz virs leca musu meitinai ieksa aka glaba, izcela kad es pienesu trepes ar tricosam rokam .tad nomazgaju vinu dusa saucam atros . atrie atbrauca atri no aknistes dzivojam akniste. tad veica majas apskati mazajai, konstateja ka jabrauc uz slimnicu, nu braucam uz Jekabpils Regionalo slimnicu . nonacam jekabpils slimnica tur sakas problemas ar viniem . starpcitu meitinai ir 1, 11 veca . atnaca daktere paklausijas ok viss likas . tad atnaca traumatologs un godigi pateica ka seit neveiksim parbaudes bernam jo viss esot kaitigs vinai. jabrauc uz rigu uz bernu klinisko universitates slimnicu . transportu nenodrosinaja nepilnus 2 gadus vecam bernam, atstaja likteni vinu. un masinas 2 gaja garam un nirgajas par manu nelaimi kas skara mani. vinai slikti palika uznemsanas telpa, bernam saka nakt putas pa muti slikti gaju saucu arstus neviens nereageja izlikas ka nedzird...atteicas transportet uz rigu, meklejiet pasi savu transportu atradam. tad devamies no jekabpils regionalas slimnicas uz rigas bernu klinisko slimnicu . viss cela izvertas sliktak . piebraucam jaunjelgavas centru tur sakas bernam masina krampji skabeklis saka trukt sledzas ara uz sekunditem bez samanas., apstajas izkapu ar bernu lauka dabuja gaisu tulit atsledzas man uz rokam lengana palika virs runaja ar atrajiem patelefonu . mediki no Aizkraukles slimnicas atbrauca atri pie mums un tur veica visu nepieciesamo tulit sazinajas ar rigas bernu kliniskas universitates medikiem atras palidzibas reanimaciju izsauca. Aizkraukles atrie uz vietas lika svecites sistemas bernam un tad braucam cela, tad vinai atkal slikti palikaapstajas izdarija ko vajadzeja, un izbraucot kekavas apli tulit preti brauca mums rigas neatliekama palidziba. parkapam tur. tad 22.10 bijam rigas bernu slimnica vienibas gatve 45 . pieregestreja meitinu, tulit vinai veica parbaudes taisija datortomografiju un sonografiju zem narkozes . izdarija visu 100 procentu apmera un kvalitativi. veica parbaudes visas nepieciesamas. tada nelaime nebutu izvertusies ja Jekabpils slimnica butu izdarijusi visu so ko izdarija Rigas mediki. Paldies Aizkraukles medikiem un rigas kas nepameta mus un izpalidzeja. Man rodas jautajums tads : Vai jekabpils slimnica mums ir vajadziga ka tada?

I