www.sudzibas.lv Jēkabpils reģionālā slimnīca Ģimenes ārsts /Guntars Boķis

Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Ģimenes ārsts /Guntars Boķis

Sveicināti! Mans vārds ir Ludmila un rakstu es jums sakarā ar to ka gribu pastāstīt par vienu, manā skatījumā nejauku gadījumu!Šogad oktobrī saslima mans 81 vecvectēvs, ģimenes ārsts Guntars Boķis negribēja braukt uz vizītēm un konsultēja telefoniski, neredzot slimnieku. Kad māte pieprasīja nosūtījumu uz slimnīcu, viņš atbildēja, ka vecus cilvēkus slimnīcā nemaz neņem, ja gribiet brauciet paši līdz slimnīcai. Vectēvs ir 2 grupas invalīds, grūtības pārvietoties, sakarā ar amputēto kāju, ģ. Ārsts ļoti labi to zina.Galu galā vectēvs bija ielikts Jēkabpils Slimnīcā, diezgan smagā stāvoklī, saņēmis adekvātu terapiju un paldies dievam un ārstējošam ārstam, Baibai Bērziņai, bija izrakstīts mājās ģ. Ā. Uzraudzībā. Vakar vectēvam saceļas temperatūra un stāvoklis pasliktinājās, mamma sakarā ar situāciju piezvanīja ģ. Ā. Guntaram Boķim, viņš savukārt nenoklausoties līdz galam, nolika klausuli un atslēdza telefonu. Vel nav zināms kas bus tālāk ar vectēva veselību, gribās cerēt uz to labāko. Es protams tā šo situāciju ne atstāšu.Vectēvs visu savu mūžu godīgi maksāja nodokļus un ir nopēlnijis saņemt palīdzību no ārsta kurš saņēma algu no valsts kurā vectēvs ir dzimis un dzīvo.Prasās jautājums : vai tādi ģ. Ā. Vispār vajadzīgie?

A Anonīmais8683 06.02.2016

Ģimenes ārstiem tāpat kā jebkurai citai profesijai ir darbalaiks un viņš ir tiesīgs vakarā, ārpus darba laika nestrādāt