Jēkabpils autobusu parks - šoferu visatļautība

Kādreiz žurnālā "Ieva" lasīju, ka Jēkabpils autobusu parka šoferiem lielākais "grēks" skaitās aizbraukt no pieturas agrāk nekā paredzēts maršruta grafikā. Tagad laikam vadība uz šiem grēkiem piever acis. Labi, varētu vēl atļauties cūkoties savā rajonā, bet, ja to dara, arī braucot strappilsētu reisā, tā jau ir savas "smalko manieru" reputācijas nešana pasaulē. Man nākas reizēm braukt ar reisu Preiļi-Rēzekne posmā Malta-Rēzekne. Piem., 13. jūlijā autobuss no Maltas aizbrauca 10 min. agrāk nekā paredzēts. Arī 22. jūnijā aizbruca agrāk. Un tās nav vienīgās reizes. "Paldies"!

N Nata 13.07.2009

Labdien!11.julija plkst.5.45.iekapjot autobusa Jekabpils-Garsene pirku 2. biletes lidz Birziem, soferim iedevu 5.LS.uz ko man soferis atbildeja, ka vinam nav ko izdod, un teica, lai mes izkapjam no autobusa, mes jautajam ko mums darit, bet vins atbildeja ka to mums vajadzeja domat nakti, un kapt autobusa ar pareizu naudu, es iegaju autoosta pie kasieres un paludzu, lai mums vai nu pardod bileti, vai samaina naudinu, jo 5.LS.jau ir vismazaka papira naudas zime, un ari 2.biletes makas 1.20.LS.bet vina vienkarsi ljoti nepieklajigi uz mums sablava, un kad mes kautko pateicam, kapec uz mums var blaut, vina mums vel izsauca policija, sakiet ludzu, kapec vai tad nav jabut kasierei un autobusa soferim pieklajigiem pret cilvekiem, vai tad mes esam kadi necilveki, mes tacu nebraucam bez biletes, mes devam naudinu, bet mums bija jaiet majas kajam!un pazemojums ari bija liels, vel izsauc policiju ka kadiem nozidzniekiem!es novelu siem cilvekiem nekad nenonakt sada situacija!Paldies, , ljoti pieklajigajiem, , JAP darbiniekiem!!!

G Gavare 18.02.2016

soferim nav nekads viegls ,darbs ,ja katru dienu visadi dzeraji tev špļauj seja un tu neka viņam nevari pateikt pretī ,tapec nenosudu šoferus

E es 17.12.2017
Nepieturēja pieturā

Šodien no rīt stāvot Pļaviņās pieturā,ar visiem atstarotājiem 7.33 Jekabpils-Rīga autobuss pat neapstājās pieturā.

P pelce 24.12.2018

Esmu sašutusi par Jēkabpils autobusa šofera ,kas brauca vakara reisā maršrutā Daugavpils c.Zasu-Jēkabpils 23.12
Šis šoferis bija tik steidzīgs,ka, nesagaidījis autobusu no Rīgas,kurā brauca mazmeita, un viņai tālāk bija jāpārsēstas ,lai nokļūtu Bebrenē.Rīgas autobuss pienāca precīzi,bet Jēkabpils autobuss jau bija prom.Vai tā ir normāla rīcība?Nekad tā nebija bijis,jo,kā zināms autobuss drīkst kavēt,nevis aizbraukt ne minūti ātrāk!Vēlos zināt,kas bija šis bezatbildīgais šoferis.