Jēkabpils autobusu parks - šofera attieksme

Šodien braucu no CSDD līdz poliklīnikai uz ginekologa vizīti- esmu grūtniece 39. grūtniecības nedēļā. Uz POLIKLĪNIKU tiku bez starpgadījumiem ar saviem 40 santīmiem. Kad vizīte beidzās, kājām gāju līdz veikalam MEGO , lai izņemtu no DNB bankomāta naudu . Skrēju uz autoostas pieturu, kur gribēju ar 5.autousu tikt vismaz līdz stacijas laukumam un tālāk dotos uz CSDD. Bija 13.15 autobuss tieši laikā. Es ar savu lielo punci lienu autobusā pa to karstumu - bet ak vai! Šoferis atsakās pieņemt manu piečuku! NEESOT KO IZDOT! Kā vienos dienā var nebūt ko izmainīt??
Es pati strādāju veikalā 2 gadus un kasē , lai cik tā tukša nebūtu, es VIENMĒR cilvēkiem atlikumu izdodu un preci neatsaku ! Tik pretīgu šoferi savu dzīvi neesmu redzējusi, piedevām bezsirdi - vai tad neredz, ka es stāvoklī un man ir grūti un vēl tāāāds karstums!
Izkāpu ārā un raudādama aizgāju- nekad vairs AR TO PRETĪGO autobusu nebraukšu! Aizgāju kājām 2 h laikā, pa ceļam tas jaukais šoferis vēl mani 2 x apsteidza! Nebūtu stāvoklī, būtu lamājusies, bet tagad man nervi neturēja un viss. Pretīga attieksme! Lai tam šoferim arī tāda attieksme no cilvēkiem nāk atpakaļ!

K

S sūdzmanis 08.07.2013

ko var gribeet jekabpils izceljas pats esmu reizes 5-6 kaatojis uz dz staciju tikai tadelj ka neesot ko izdot

R ri4y 09.07.2013

Man 9 autobusā arī līdzīga situācija bieži gadās, iegādāties e-talonu pa ceļam no Mežaparka līdz Čiekurkalnam nav kur, kapju 9 autobusā Ķīšezera ielas pieturā pieeju pie vadītāja parasti viņš paplata ar rokām ka nav ko izdod un es apsēžos pat ja kontrole ir autobusā, vienreiz piegāju pie šiem un jautāju vai var 10 Ls izmainīt, šie man nevaru ar sīknaudu braukāt. Es šiem, kur lai nopērku biļeti ja pa ceļam nav kur ne e-talonu nopirkt? Jo visādus štruntus veikalos pirkt netaisos, lai naudu samainītos, apsēžos un šie klusē.

K Krista 09.07.2013

Biļete maksā 30 sant, tak aizej un izmaini savu piečuku, autobusi staigā ik pēc 15 min, sagaidi nākamo un brauc.
Un tas, ka ir puncis nenozīmē, ka visiem sarkanais paklājas ir jātin tavā priekšā.

K kuris 09.07.2013

tas bija principa jautājums- man garastāvoklis sabojājās un raudiens sākās- ko es tāda raudādama iešu vēl uz veikalu mainīt, kur cilvēki lūrēs un domās ka grūtniece galīgi sviestā sagājusi? aizgāju svaigā gaisā kājām, bet tas ir absurds ka viņiem nav ko izmainīt, tā vienkārši nevar būt un viss! Un tā par sarkaniem paklājiem neko neesmu teikusi, tas ka tu neesi manā ādā bijusi un izjutusi visus grūtniecības plusus un mīnusus nenozīmē ka tev būtu jātēlo te profesors uzvedības jomā!

T Tre 12.07.2013

grūtniecība tā sačakarē smadzenes ka nevar sīknaudu iepriekš sagatavot vai tajā pašāMego samainīt? nu tad neko, tad jāiet kājām un jāraud.

S stekers 18.08.2013

Es arī smu autobusa šoferis konduktors protams ka ne šī autobusa bet cita un zinu ja sāk nākt cilvēki tik ar papīra naudām ta sīknaudu ļoti ātri iztīra un mūsu kompānjai ir noteikumi ja nav ko izdot tad uz biļetes uzraksta otrā pusē ar roku cik parādā parakstu datumu un pasažieris ja pie izkāpšanas šoferim vēl joprojām nav ko izdot tad var savu atlikumu saņemt attiecīgās kompānijas dispečeu vietā.

A alexanderg 24.08.2013

Krista - Neaizmirsti, ka runa iet par jēkabpili. Pats esmu jēkabpilietis. Pie poliklīnikas ir tikai viena vieta tuvumā, uz kurus var tikt

D daigas 21.04.2015

piekritu, debili tie šoferi, vispār nav ko runāt, ar sūdainu kātu nodauzīt, goda vārds vēmiens nāk pida*i !