J.D.A. Būve - Krāpniecība

Ir tāds tipiņš, jocīga paskata, īsa auguma, līdzinās liliputam vai kam tamlīdzīgam, dēvē sevi par Oļegu, viņa partneri sauc Juris. Nekādā gadījumā neiesaistīties ar viņiem, kārtējie krāpnieki. Jau divus mēnešus es un vēl citi cilvēki gaida darba algu par kvalitatīvi izdarītiem darbiem greznajā KADO KARIM villā Jūrmalā, Dzintaros.

E Endzi84 28.09.2015

Pilnigi piekritu, gribas pa muti uzzsaut viniem abiem.Apkrapusi ir ari mus brigadi.Balteera objektaa

E Endzi84 28.09.2015

p.s.
BAltezera objektaa MEDUZAS

J Joker35 12.10.2015

Mes tiko sakam stradat baltezeraa, saprotu ka nau veerts !!!

J Joker35 12.10.2015

KADO KARIM villā Jūrmalā ari stradajam tikai caur citu firmu ari metiens, samaksaja bet ne visu!!!

kolvel 29.02.2016

SIA "J.D.A. Būve"
Tiesiskā forma Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs, datums 40103843927, 10.11.2014
Skatīt ES PVN reģistrā
Juridiskā adrese
Jelgavas iela 7 - 31, Olaine, Olaines nov., LV-2114
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā Komercreģistrs 10.11.2014
Pamatkapitāls Apmaksātais pamatkapitāls - 100.00 EUR (Reģistrēts UR 10.11.2014)
Reģistrētais pamatkapitāls - 100.00 EUR (Reģistrēts UR 10.11.2014)
Darbības veidi Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība (41.20, versija 2.0) (Avots: CSP, GP2014)

Velos bridinat kad si firma ir ritigi zagli jo vini nemksa algas es stradaju jau no oktobra lidz 1 martam un es ap to visu laiku esu sanemis 100 euro algu no olega upenieka puses un olegs upenieks ir tads maita kad vins izmanto cilveku sirdis vins vilto dokumentus un ari vel daudz ko citu un vins ari nodarbojas ar sexula rakstura pakalpojumiem virieriesiem!

kolvel 29.02.2016

Sis vieritis ir SIA J.D.A. Buves darba vaditajs kur apzog cilvekus un nemajsa algas, izmanto cilvekus un vel no viniem naudu un pats sev savac lielos tukstosus un ja kas to planpratinu sauc Olegs Upenieks!!!

M morisx 10.04.2016

Ir kada informacija,par objektu Raina Bulvari 5,vini tagad tur vac cilvekus,caur zip.lv sludinajumu.Uzvaniju,itka ja varot stradat izklausijas viss kartiba.Sledzot ligumu un tada gara.

D devil666 20.05.2016

teikšu godīgi neej tur strādāt ne raiņa 5 ne arī kādā citā viņu piedāvātā objektā .tur ir tikai krāpšana.

M morisx 10.04.2016

Runa ir par J.D.A.

A Aimons 02.05.2016

Paskatieties Lursoftā, nekādi nodokļi nav maksāti vispār,
būvniecības informācijas sistēmā šo firmu nevar atrast, tātad nav būvkomersanta apliecības.. tātad tie nav nekādi būvnieki!
No šādiem krāpniekiem pa gabalu. Piedāvā līgumus galīgi jocīgi sastādītus, objektā gandrīz vai nesaprot kas notiek. Augstāk pieminētās personas Tel. - 22479497

D devil666 18.05.2016

Jaa sita firma ir ista kur iet stradat un ir vel tads calis varda dainis kurs skaitas apaksnieks un jau minetais olegs. Abi taisa darbu izdara bet naudu neredz viens uz otru vel vainu viens itka skaitiijis naudu otrs nav maksaajis parejiem utt. Vel joprojam ir parada par rigas objektu raina iela 5.

R rexelex437 13.06.2016

jda buve tagat ir jauns cakaretajs varda kristaps zembergs kurs raina bulvari 5;6 esot brigadieris kurs vispar neko nerubi sola maksat 12 euro par 1m2 bet pec kvalatetiva darba uzmet. viniem vel ir objekts sigulda ja nesaubos pie vidusskolas. es izmetu liela krapnieka olega upenieka numuru 22479497 vini visi cakare cilveku vajadzetu gan kristapu gan olegu uz mezu aizvest un protams daini vitolu kas tagat kkur cesis neoficiali strada

X xx11 15.06.2016

To ko tu uzrakstīji par viltus maldināšanu draud Likumīga kartības noteikumu kriminālā atbildība, tā kā rakstītāju ir daudz un turpināt komentēt tālāk par to agrāk vai vēlāk nāksies atbildēt .Normāli cilvēki neklausās , Slims cilvēks ko tādu var izdomāt.

X xx11 15.06.2016

Es pat neesmu sācis strādāt kad jau mans vārds te figurē,to kas ielila nepatiesu sūdzību par mani to pašu aizvest uz mežu [slēpt]@

X xx11 15.06.2016

Un sakarā ar raiņa ielas darbiem ,ar apmaksu viss ir kārtībā.

K kikovs 27.06.2016

Kads nezin kur riga dzivo tas olegs vajadzetu izlabot vina smaidu

E Edge 29.04.2017

ja atrodi viņu padod ziņu, labprāt piedalītos šajā pasākumā.