Jānis Zvirbulis ( Anglija ) - Krāpnieks, zaglis

Uzdodas par draugu, īrēja istabiņu, bet kad izvācās ārā no istabas, pa kluso aizstiepa meitenes datoru.Lūdzu neuzticaties tam cilvēkam.https://www.draugiem.lv/user/3266478/

G

P patiess 01.10.2014

daunis viņš ir. zaglis krāpnieks. tādam rokas nocirst. viņš ir nīkulis.

K kuzik 06.11.2014

Sveiki, :D :D :D
Paziistu taadu Jaani, un ir dziivojis pie manis ljoti ilgu laiku (mani sauc Sveta), cik varu pastaastiit, tas kompis bija atgriezsts un reaali nekas nav nozagts (esmu liecinieks paara striidaa), par cilveeku, mieriigs, ja nokaitina nu tur jau savaadaak, bet nu kuram taa nav :D. Nezinu, kas tu esi, bet kameer nezini visu liidz galam, labaak nelien citu dariishanaas . Es pilniibaa nepiekriitu shim rakstam . Un tev ieteikshu, ja tev ir zobs Uz SHO personu labaak ir izteikt to aciis, nevis rakstiit ko tu nezini .