www.sudzibas.lv Jānis Zaržeckis Kādas atsauksmes? nesledz ligumus?

Jānis Zaržeckis - Kādas atsauksmes? nesledz ligumus?

Būtu pateicīga, ja kāds, kurš ir taisījis operāciju pie šī izslavētā ārsta, padalītos pieredzē! Vai rezultāts bija labs? Kādas komplikācijas?

Un, kas mani pārsteidza, vai tiešām viņš neslēdz līgumus pirms operācijas???

I Ieva 12.04.2010

Ātri un kvalitatīvi balinām zobus, noņemam dzimumzīmes, krāsojam matus, ādas pigmentāciju. Firmas aprīkojums - Adobe Photošop

J Jolanta 10.08.2010

es āri vecu deguna plastisko operāciju pie šī daktera. vienīgais, kas man nepatika - bija liiguma klātneesamiba šajā procesā. rezultāts bija labs, bet varēja būt vēl labāk, par ieguldītajiem naudas līdzekļiem. teiksim tā - deguntiņs ir atbilstošs manai sejai, bet es gribēju perfektu rezultātu, perfekti veidotu

V vikonts 24.11.2010

Saprotu tos cilvēkus, kam tiešām ir kaut kā izkropļota seja un tāpēc viņiem ir kompleksi un tad iet pie plastiskā ķirurga. bet kāpēc savu veselību jāj tās zosis, kas iešuj sev basketbola bumbas krūšu vietā? Vienkārši pretīgi izskatās ar tām silikona bumbām.

P pacient 24.01.2011

Заржецкий сделал мне в 2003 году пласт.операцию на грудь.Да, отношение за мои деньги на вышем уровне, договор не помню, что то было перед самой операцией дали подписать.Оплата-перед операциуй попросили половину денег наличными, вторую надо было оплатить после.
Результат операции-сначала всё болело, ну как полагается после операции, потом одна грудь хорошо, вторая как не своя-что то болит, тянет-потом перестает болеть-опять болит.И так всё время.А сейчас в той груди эмплотант отделился, упираетса в кожу-боль адская, под грудью всё синее.
Вот такой результат, договора на руках нет.Что делать не знаю, с чего начать.

A alina 02.02.2011

uztaisiju krutis, jo 2 g baroju berninju, bija man savas lielas bet tukshas piepildija ar zhelejas inplantiem..skaistas, sapeja tik 2 dienas, grieza caur kruts galu, retas neredz vis kartiba..arsts pretimnakosh, labsirdigs, atlava uz nomaksu utt...masa taisija pie kruminja nomocijas nedelju pec operacijas neapmierinata, grib taisit velreiz..lai rezultas butu labs vispirms ir jaatrod istais arsts un jauzticas vinam, nevis jasalas apkart un tad vienalga jaiet un domat sliktas lietas..pacientam ar arstu jabut saskanai..un runajot par ligumu vis ir kartiba, operacijas diena paraksties un vis ok..viedokli dazai, kadam laba, kadam ne idealu nav, bet ari labu arstu ir lotiu maz, man galvenais protams ir rezultats, bet ja mani apkalpos tizlenis, vai nepatikams cilveks kau vai vinsh bus super akteris neieshu pie vina:p

p.s.paldies dakteris zarzheckim par visu:)

apmierinata paciente

E es 10.03.2011

Taisiju operaciju krusu samazinasana. Esmu looooooooooti neapmierinata. Nav vienadas krutis, sausmigas retas, un nav tadas krutis kadas man gribetos. Jau pagaja 8 gadi, bet lidz sim man ir kompleksi (((((, Un nav drauga ((((. Lidz sim bridim sap retas. Meitenes netaisiet pie vinja nekadu operacju. Tada sajuta, ka man vienu kruti taisija arsts, bet otru praktikants. Loti atskirigas krutis ((((. Esmu visus sos 8 gadus sokaa, jo nezinu ko iesaakt. Gimenes dzives man vairs nebus ((( Kam vajadziga tagad taada krople (((((.

N nevarbut 07.04.2011

nu nezinu, nezinu...vai tiešām ir tik briesmīgas tās krūtis un pie vainas tam, ka drauga nav? varbūt vajadzēja sejas operāciju labāk veikt?:D

I invers 13.06.2011

neesmu veicis un neveikšu:)

L laurizza 02.03.2012

Ir viena lieta ko sieviete grib un ir pavisam kas cits ko arsts reali var uztaisit-izlabot! kad cilveki beidzot sapratis ka katram organisms ir savadaks, un dzisanas proces ari ir atskirigs, vienam bus lielakas retas otram mazakas un arsts jebkura gadijuma vienmer centisies visu izdarit pec labakas sirdsapzinas! un ja deguna vieta ir kartupelis tad tur nekad nesanaks smuks uzrauts deguntins nu vismaz nejau pec vienas operacijas, vai ari bus ka Maiklam Dzeksonam! Nevajag jau visa vainot arstus, ir jaizprot savas kermena ipatnibas! Man pasai ir bijusas 2 operacijas krusu pirms gadiem 5 un deguna pirms 3 gadiem, Krutis taisiju Stomotologijas instituta pie Kandaurovas un degunu pie Feldmana, mani apmierina pilnigi viss un man ir uztaisits tas ko reali vareja uztaisit, jo nacu jau uz konsultaciju ar savam velmem galva bet man viss tika skaidri un gaisi paskaidrots ko var izdarit un ko ne! kautgan vairakas draudzenes bija uz krusu operaciju pie Feldmana, un tikai vienai no vinam veidojas cietas krutis(KAPSULAS)Ta jau na arsta vai ka ta notiek, ta organisms cinas ar sveskermeniem, apaugot ar audiem, ta ir organisma ipatniba!

N nāra 27.12.2012

Zaržeckis tiešām strādā kā konveijers- maksā tik naudu un daudz nejautā. Man bija pie viņa krūšu (kuras man var teikt gandrīz nebija) operācija 2005.gadā, pēc kuras sākās 2 mana mūža murgainākie gadi. Viena krūts palika cieta un daudz lielāka par otru, tad tajā plīsa kapsulas apvalks, bija steidzami vienas krūts implants jāizņem un krūts jāiztīra. Abu implantu stūri, kaut nedaudz pieliecoties, izspiedās neglīti caur ādu, un bija daudz citu estētisku problēmu. Visas manas entās vizītes pēc tam pie viņa beidzās ar "laipnu atšūšanu". Un man sākās kkāda mistiska imunitātes slimība, kuras diagnozi pēc 5 periodiskām gulēšanām slimnīcā neviens ārsts nevarēja uzstādīt(varbūt no milzīgajiem pārdzīvojumiem par komplikācijām). Mani no depresijas izvilka vīrs un Dieva lūgšana.

A alina1983 28.01.2013

visjaukakais un labakakais arsts, nenemiet galva..vienmer visiem laabs nebusit.lai visi dakteri butu pretimnakoshi un tik labi veiktu darbu, krtis uz urra un ne retu nekadu komplikaciju.mikstas ka pat milotais teica ka ja nezinatu diez vai pateiktu ka sveshkermenis ir, ok man bija savas un biku pielaboju formu, pieliku bikuklat..esu pateiciga no sirds dakterim, un neko vins nekrapjas, katrs cilveks ir individuals un katram dzist dazadi, man pa paris nedelam jau vis ok bija un nemaz nekas nesapeja, poec pusgada nopampums nogaja.

L Lanii 16.05.2013

L Lanii 16.05.2013

Neiesaku.Esmu pie Jānis Zaržecka taisijusi trīs operācijas.Pirmas uztaisiju krūtis viena nedaudz lielaka, tur vel noraktiju, ka varbūt mana vaina ciešāku kūsturi vaidzeja nesāt varbūt.Bet pēc tā, ka viņš divreiz man taisija vēderu un vel nav tas, ka gribu sapratu, ka ta ir viņa vaina.Solija man smuki visu atsūkt un nogriest un jaunu nabu, bet pirmaja reize, Bija drausmīga reta resna, un nekas daudz nogriests, nebija jaunas nabas un nosukti sani, kā solija.Gāju pēc pusgada partaisīt, jo ātrāk nevarot.Un viņš man uztaisija jaunu nabu, bet atkal nenosūca sānus, tikai atkal bišķiņ priekšā vēdaru nogrieza.Un svara ziņa neesmu neko zaudējusi, tad izseciniet paši, ko viņš tur ir atsūcis.Kad aizgāju pie viņa uz teicu, ka vel ir palikuši sani, kas man nepatīk, viņš smuki atšuva un teica lai eju sportot.Tad jau nebūtu neko darijusi vēdaram un gājusi uzreiz sportot un nebūtu reta, bet otreiz vismaz pacentās uztaisīt retu smukāku, jo teicu, ka tada resna man nepatīk.Un retai nedaudz iet pāri vēdars, kurai jābūt bija gludam.Gala rezultātā, pec divām operācijam man nav vēdars, kā gribeju un, ko ar viņu vienojamies.Zaudēju tikai laiku un naudu.Un nelielu gabaliņu no vedara.

V visskaidrs 26.05.2013

o ja sitais frukts ir labi zinams un stasti visi lidzigi.Gribetu dzive redzet tas "laimigas, pateicigas"pacientes.Jo apsaubu ka sis kadrins kadu ir ari padarijis skaistaku vai laimigaku.Loti neprofesionala attieksme.Fui Janit butu nu pakaunejies.Meitenes tiesam neuzkeraties uz sito veco kemu shtrumbances.Vins loti skaisti atshuj ja atnac ar pretenziju pec sava perfekti paveikta darba.pati ari domaju ka varbut tiesam vaina ir mani, bet izlasot kom.saprotu ka vins visam tadu s.du ir stastijis.
fui kads drankis.lai raxta dzejolishus majas ar sievu un beidz kemot klientes.

A Anna1988 29.09.2013

sveiki!
Taisiju pie zarzecka 5 gadus atpakal krusu palielinasanu es piemeram esmu loti apmierinata nebija nekadu komplikaciju, pec operacijas viena krusts bija drusku lielaka bet dakters teica ka pusgada laika tam vajedzetu izlidzinaties kas ari notika viss ka vins teica.Es piemerom noteikti taisisu atkartotu operraciju ja vajadzes loti jauks arsts vienmer atbildeja iuz maniem zvaniem nav svarigi sestdiena vai ta ir svetdiena ja netbildeja pusstundas laika atzvana.Es esmu apmierinata.

L lapsa 07.01.2016

Sveiki!Varbūt kādai ir pieredze,kur meklēt labāko ārstu,krūšu samazināšanas operācijai!?Paldies!

P pacients4 09.11.2016

tiko taisīju rokas operāciju...ir līgums...esmu vienkārši SUPER priecīgs....pirms tam viens cits mikroķirurgs teica ka būs 3x ilgāka operācija ar ādas transplantēšanu...pie DR.Zaržecka daudz ātrāk un bez transplantēšanas....tā kā visiem heiteriem kuri saka ka dārgi un slikts rezultāts varu ieteikt iet nomirt....nav naudas lāzeriem-staigā brillēs visu mūžu un ja nav naudas lielākām krūtīm-staigā ar dēli visu mūžu....Liels PALDIES DR. Zaržeckim un lai VEICAS!!!

A Azazelo 02.02.2017

Ko jus te muldat! Es pie Dr Žaržecka no 18 gadiem operējos un nekādu kasjaku nekad mav bijis. Manas krūtis ir žurnāla jaliek kā paraugu visiem mūsu ķirurgiem. Es mīlu šo dakteri no visas sirds! Vienkārši vajag teikt konkrēti, ko Tu gribi sasniegt ar plastisko operāciju.
Ar cieņu,
Zane

M Matīsa Veronika 09.07.2017

Taisīju krūšu implantus. Ar tiem dokumentiem bija ta ka parakstu nema jau pirms operacijas kad nomierinosas zales jau bija iedarbojusas,teiksim ta,es nezinu ko es parakstiju,atcerejos par ša paraksta veiksanu tikai pec paris nedeljam pec operacijas!
Viena krūts ideāla,otrai aizskats nervs,pirmos 2,5 gadus sāpēja-tāda riebīga sāpe. Un tagad krūts ir bezjūtīga,nepatīk kad pieskaras kāds. Opetacija tika veikta 2013 g.
Vins ir slavens jo lēts

S Saule321 26.01.2021

Arī esmu veikusi plastisko operāciju pie Jāņa Z., esmu ļoti apmierināta ar saskarsmi konsultāciju, pirms/pēcoperācijas procesu. Ja ir radušies kādi papildus jautājumi, vienmēr var piezvanīt, uzrakstīt utml. Izstāsta nepieciešamo informāciju, ir ļoti pozitīva saskarsme. Un protams - rezultāts - esmu sajūsmā, krūšu op.