AtrisinātaJānis Vasks/Jānis Vaskis - krāpšana

Skursteņslauķis Jānis Vasks vai Vaskis paņēma naudu materiāliem un ir pazudis, neuzticaties viņam. Viņam ir jāatņem skursteņsluķa sertifikāts.
2016. gada septembra beigās it ka avansa paņema naudu, lai salabotu krāsni Jūrmala, bet jau ir oktobra vidus un neatbild uz zvaniem.Jāni ieteica skursteņslauķis Rihards, kas sadarbojas ar Jūrmalas Namsainieku"

Sūdzība veiksmīgi atrisināta A.Dzergacs 10.11.2016

Rihards atdeva J.Vaska izšmuguleto naudu. Sazvanījos ar Rihardu un izteicu pretenzijas par ieteikto skursteņslauķi. Rihards uzņēmās atbildību par saviem vārdiem un 50 EUR atdeva.

ž žanītis 10.11.2016

Jānim Vaskim un Rihardam , kuri sadarbojas ar JŪRMALAS NAMSAIMNIEKU nevar atņemt to ,kā viņiem nav un nekad nav bijis[ skursteņslauķa sertefikāts] , jo viņi nav skursteņslaucītāju amatu brālības biedri, bet gan vienkārši kaktu meistari

A A.Dzergacs 10.11.2016

Kur var redzēt sertificētus skursteņslauķus?

. .žanītis 27.11.2016

Mūsu brālības mājaslapā www.skursteņslauķiem.lv

R Rihards.R 29.11.2016

Žaniti Tavai zinašanai.
Dokumentus Nedod Kaktu Meistariem!!!
Baigam zinašanam nav jabut skursteņslauķim.
Dokuments + Pieredze 15 gadi ir pietiekoši

R Rihards.R 29.11.2016

Mājas Lapa ir tie bebri kas Maksa gada nodevas.
Mēs Neesam kas maksas.

. .žanītis 01.12.2016

Kā saucās tas tavs dokuments. Mācību centra'' Liepa'' lapele. Tu laikam biji baigi sapīpējies , ka neatšķir cilvēkus no bebriem, pats tanī brīdi bij lācis. Tas tavs dokuments klientiem nekādu garantiju par darbu nedos, ja nu vienīgi palīdzēs krāsni iekurināt[ja tikai degs]. Kaktu meistars ir un paliek kaktu strādnieks . Dārgie cilvēki ja vēlaties darbu ar kvalitāti un garantiju ieejiet mūsu mājas lapā www.skursteņslauķiem.lv. ,kur mūsu amata zeļļi un meistari jums palīdzēs.