Jānis Pelnēns - Krāpšana

Sveiki ! Ir gadijums ,ka ieliku ss.lv ieliku sludinājumu ka meklēju darbu ! Pazvanija man vīrietis stādijās priekšā kā Jānis un piedāvāja celtniecībā darbu (iekšdarbus) nostrādāju kopā vairāk nekā mēnesi . Pirmās trīš nedēļas maksāja man katru piektdienu , pat nevajadzēja skraidīt algai pakaļ ! Tad jau nakamo nedēļu samaksā tikai trešo daļu no naudas - Viņš teica gaidi nākamo nedēļu tad būs viss. Viņš teica ka ātri dzīvoklis jāpabeidz un jāstrādā arī brīvdienās - Es pie sevis super vairāk nopelnīt varēšu ! Nostrādājis brīvdienas ar labu sirdi jau piektdiena klāt beidzot saņemšu savu naudiņu gan par iepriekšējo nedēļu , gan šito ! Vispār no viņa puses IGNORE , kaut vai daudz ar viņu runāju un stāstiju savas problēmas ,ka man jāmaksā par dzīvokli - viņš to izmantoja savā labā un ar viņu biju saticies pie objekta samaksāja man piektodaļu no naudas un teica es tev samaksāšu kautvai pa daļām vai visu uzreiz pagaidīju vel nedēļu ! Zvaniju - met nost ! Rakstiju sms - neatbild ! Kā šādā gadījumā darīt lai saņemtu naudiņu par padarīto ( ja nav bijis līgums) ?
Esmu sapratis nevienam neteikt savas probleemas neuzticēties , jo tās var izmantot pret tevi !

C critical thinker 27.10.2016

bez līguma? punkts. viss.

L Lauriks 30.10.2016

Tu, liecies labs cilvēks, tāpēc arī tevi apčakarēja... Diez vai viņš apčakarētu kādu, kuram, nebūtu problēmu ar beisboleni ierasties pie viņa mājās, un pieprasīt, savu, nopelnīto naudu...

C citāds risinājums 18.11.2016

Man tāds pats stāsts ar Pelnēnu un zinu vēl vairākus cilvēkus, kurus viņš ir apčakarējis! Vakar beidzu ar viņu komunicēt, jo sapratu, ka jēgas nav!!! Tagad man mašīnā ir tā beisbolene un tālākā komunikācija jau būs citāda!!!