Janis Lauris-Smiltenes buvuzņēmējs - Nemaksa par padarīto darbu

Šis cilvēks ir spējīgs apkrapt pat savus vecākus lai tik gūtu finasuālu labumu sev. Jānis Lauris nav samaksajis algas vairakiem cilvēkiem par paveikto darbu un pat nedomā atdot. Viņš sevi uzskata par nez kadu biznesa haizivi bet ta nav viņam galvenais atrast cilvekus kurus izmantot,pat firmas maina ka zeķes. Pēdejais bums ir Somija neiekritiet cilvēciņi uz to. Cik zinu daži jau it kā strādā pie viņa nu ko lai saka esat iekrituši. Jo Jāni Lauri izmeta pat no draudzes smiltene saidtība ar krapšanu. Kur nu vēl paradi firmām un cilvekiem. Ieteikums tie kas paspeja iekrist uz viņu ejat uz policiju rakstat iesniegumus savādak naudu neredzēt. Pierakstaties komentaros kam un cik parādā laiks papurināt krapnieku Jāni Lauri

A Apmānītais 3x 06.07.2017

Jā. Arī mana pieredze ar Jāni Lauri no Smiltenes ir bēdīga. Iznomāja no manis kravas busiņu braucieniem uz Somiju, bet naudu nesamaksāja. Es arī pievienošu iesniegumu policijā. Uzmanieties!

2 20218595 03.11.2018

Lauru ģimene no Smiltenes,tai skaitā Helmuts Lauris ar sievu Iritu Lauri,kurš pārcēlies uz Balviem un tagad vervē strādniekus mežsaimniecībā,nodarbojas ar to pašu - krāpniecību. Maksā grašus par darbu strādniekiem,zog koku stādus no to īpašniekiem un tirgojas. Visa radu saimīte ... Cilvēki uzmanieties!

I Ivars Var 14.10.2019

Es Ivars Šilēns esmu ar Jāni Lauri sadarbojies diezgan daudz. Tas gan bija diezgan sen. Neko sliktu teikt nevaru. Jāsaka ka viens no korektākajiem sadarbības partneriem. Vienmēr viss kas saistīts ar naudu bija laikā.
Brāli Helmutu atceros kā vienkāršu strādnieku, kurš strādāja pie Jāņa.