Vieglas uzvedības Sieviete - Apkrāpēja

Apkrāpa draugu.. No vienas puses... Pats viņš vainīgs.. Bet nu nedrīkst spēlēt uz naivu cilvēku emocijām.. Aizdeva 1,5k no vairākām kredītiestādēm.. Kad uzzināju par to.. Biju, viegli sakot, šokā.. Bet tā nekaunība, ko tā resnā bulka izrādīja viņam, ir jau kaut kas neaprakstāms.. Šo rakstu tikai tāpēc, jo google joprojām nerāda viņas vārdu iekš "sūdzības.lv". Es viņu fiziski ietekmētu, ja būtu drauga vietā, bet nu, cik manos spēkos ir iespējams, tad varu atstāt tikai trulu sūdzību... Protams, ka nekas tāds nebūtu noticis, ja viņš, vismaz, pakonsultētos ar mani.. Bet nu.. Kas bijis, tas bijis.. Padarīsim vienai resnai bulkai dzīvi par elli.

S ShveicaraSuns 10.07.2018

Šo viņa un viņas štucers iegādājās par naudu, kas viņiem no debesīm nokrita.

Kolta 10.07.2018

Laba mašīna un labi izlietota nauda. Ja cilvēks ir tik stulbs, lai dāļāti pusotru tūkstoti , tad vainot var tikai pats sevi.

S Shnake 31.07.2018

stulbs? teikšu es godīgi, aprecējušies un ar ģimeni, un to nesapratīsiet. jo jums nav problēmu dzīvē. man ar to jātiek galā. protams neteikšu, ka man izpieda naudu ne tikai fb sarakstē, bet arī ar sms. es salūzu, bet rēķinies ar to ka mna jātiek galā ar to un neskatoties uz to ka es plānoju nākotni, pilnu ar ambīcijām, līdz daži labi to visu sabojāja

S Shnake 31.07.2018

atmosties no savas ierastās dzīves, un mēs dzīvojam LV

kolta

V VjaceslavsF 08.11.2018

Mekleju cilvekus kas bija apkrapti ar šo personu

K Kurmis1996 19.03.2019

Ir viens, kurš ticis apkrāpts uz 10 000! Kā Tevi var sazvanīt?

O Orests 05.05.2019

Ja vien būtu iespēja nogalināt šo resno cūku, tad tas būtu tikai godīgi un taisnīgi

Saivii 05.05.2019

Ir aitas un ir cirpeeji. Kur galva njemt svesham krediitus...

S secinajumi 23.11.2020

Ka vinu sauc so apkrapeju?

S secinajumi 23.11.2020

Kas ta par sievieti?