www.sudzibas.lv Jāņa sēta Garminam Nekorekti darbojas jaunajos navigatoros.

Jāņa sēta Garminam - Nekorekti darbojas jaunajos navigatoros.

Man bija vecais Garmin Nuvi 250W ar ieinstalētu kati Jāņa sēta. Viss bija kārtībā, līdz nodomāju izmēgināt so karti uz nedaudz jaunākiem navigatoriem nuvi 1200 un 1450. Man par pārsteigumu navigators vairs nerāda viensētu nosaukumus un ezeru dzilumus!!! Griezos pēc padoma veikalā kur tirgo navigatorus. Vini izmēgināja šo karti uz saviem navigatoriem- šiem arī nerāda! Zvanīju uz Jāņa sētu -tur saka ka vainīgs Garmin, jo nerāda kaut kādus slāņus.,un ka jāsazinās ar Garmin kompāniju lai tā ienes labojumus savā aparatūrā???
Interesanti gan, varbūt tiesi karte jāsalabo lai korekti darbotos uz jaunajiem navigatoriem.
Rezultātā pasūtīju no Vācijas jaunu Nuvi 150. Izmēģinu karti -tas pats!!! Māju nosaukumu nav.
Mans ieteikums- vai nu pārtaisat so karti vai arī nosaucat šo produktu savādāk- piemēram Jāņa sēta Garmin navigācijai, ražotai līdz 2008 gadam.,protams piekoriģējot cenu

S Sunis 29.04.2016

Nezinu kā darbojas, bet kādu mēnesi gaidu to karti kad atsūtīs, laikam labo jūsu minētās kļūdas