www.sudzibas.lv Izkrāpj kazlēnu Solīja izārstēt to

Izkrāpj kazlēnu - Solīja izārstēt to

Kad mūsu kaza pirms trim mēnešiem laida pasaulē kazlēnu, mēs to nosaucām par Ķirsi, jo tā acis ļoti līdzinājās gatavām ķiršu ogām. Tagad, kad sākās lielie aukstumi, laidām Ķirsi istabā, jo piemērotas kūts tik mazam radījumas mums nav. Tā nu vadīja ķirsis savas dienas savos kazlēna priekos un bēdās, kopā ar mums. Taču bija viena liela problēma. Mūsu kazlēns ar apskaužamu regularitāti, ložmetēja kārtas cienīgi, šaudīja kaku bumbiņas ērkšķogu lielumā. Un tas viss notika cilvēku apdzīvotā istabā. Mūsu kaimiņš no Turkiem piedāvājās viņu izārstēt un paņēma pie sevis. Nu jau otrā nedēļa kā nav ne kaimiņa, ne kazlēna.

L Laimonis 14.12.2010

Vēl aizmirsu pateikt, ka kopā ar kazlēnu cēlāmies, kopā gājām pie miera, kopā skatījāmies UgunsGrēku u.t.t. Varētu pat piebilst, ka kopā tīrījām zobus, tačt tā nebūtu taisnība, jo kazlēnam bija uzspļaut uz savu mutes interjeru.

D Dīdī 14.12.2010

Šis lika pasmaidīt:))

A Anna 14.12.2010

Atdevis par trīs polšiem.

P Pufa 14.12.2010

Nav kas piss

H Harčiks 14.12.2010

Piedod! Biju maldībās!

M Meteoziņas 15.12.2010

Kad kļūs par āzi, tad vēl lielākas bumbiņas izšaus!

T To Ferratum 17.12.2010

Te lieta skaidra!Acis sarkanas, kā ķirši, meta bumbiņas.Karoč!Secinājums tāds!Kazlēns apēda kaimiņu un aizlidoja.Kaimiņš arī muļķis, būtu kazlēnam acīs ieskatijies saprastu, ka tas nav parasts kazlēns, bet kazlēns ķirsī.Nu vot!Apskaties aiz stūra, ja pamani aizdomīgi daudz sūdu bumbiņas, tad pievērs pastiprinātu uzmanību, jo tas var būt ir kaimiņš.

M Mellene 17.12.2010

labais parsmējos, :D:D:D

M Mamuts 17.12.2010

Preiļu rajonā sāk pazust cilvēki!

V Vineta 17.12.2010

paldies par šo rakstu vai sūdzību...tā nebiju smējusies baigi ilgi!!!
lai kazlēnam labi klājas, lai kur viņš būtu;)))

S sniegbaltte 18.12.2010

Es telpā atgriežos, kur mīt vēl 27477545 sveču smarža,
Vēl nakti vaira novakars,
Un gaismu iededzu - zūd sveču smarža,
Bēg novakars.
Grib viņā patverties vēl lēnā 27477545 sveču smarža,
Kā laikam viss, ko vajā laiks,
Līdz plokot sajaucas un gaist kā 27477545 sveču smarža,
Ko aizpūš [slēpt]@inbox.lvlaiks.
Ir, bija, izlikās - viss vien sveču smarža,
Vai ražens gads, vai maldīgs mūžs,
Kad tevi satveršu, senjaunā sveču smarža?
Iet garām mūžs,
Kad telpā atgriežos, kur mirst jau 27477545 sveču smarža.
Priecīgus Ziemassvētkus Tev un Tavai ģimenei novēlu es- Inese. :)

M Mihails 18.12.2010

Līdzjūtība par zaudēto mantu!

Y Yoko 19.12.2010

Mums arī tā bija Zaļeniekos, taču problēma pazuda līdz ar māsīcas kāzām.

V Vija 20.12.2010

Žēl kazlēna.