www.sudzibas.lv Īrnieks Īrnieks, kas nemaksā, melo un sabojā dzīvokli

Īrnieks - Īrnieks, kas nemaksā, melo un sabojā dzīvokli

Nekādā gadījumā neizīrējiet dzīvokli šiem cilvēkiem. Prot radīt labu iespaidu, no sākuma liekas, ka ir kārtīgs un saticīgs pāris ar bērnu, bet patiesībā ir pretēji.
Ielaidu viņus savā svaigi izremontētajā dzīvoklī. Viņi sacīja, ka depozītu samaksāšot pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā nedēļas laikā. Gribēju izdarīt labu darbu un "panākt" pretī cilvēkiem, bet tas viss izvērtās mazā murgā. Nepagāja pat dažas dienas, kad man zvana kaimiņš un saka, ka manam dzīvoklim īrnieki lauž durvis. Iedeva klausuli Renāram un es uzzināju, ka viņš atslēgas esot pazaudējis, ar draudzeni esot izšķīries un tagad dzīvošot viens pats. Atskrēju no darba uz dzīvokli skatīties, kas ar durvīm. Tās bija salauztas. Prasīju, kādēļ man nezvanīja, vai draudzenei, kurai arī ir atslēgas - tā arī skaidru atbildi nesaņēmu. Jāpiebilst, ka līdzi viņam bija atnākušas divas prasta un šaubīga paskata meitenes.
Pēc pāris dienām sākās nākamais murgs - depozītu nevarot samaksāt, jo naudas neesot. Prasu, kā tad ar mūsu norunu - tā arī skaidru atbildi nesaņēmu tikai to, ka ar iepriekšējā dzīvokļa saimnieku visu esot bijis vieglāk sarunāt.
Pēc ilgas cīņas un sarunām un zvaniem un balss pacelšanas izdevās dabūt daļu no depozīta. Un vienojāmies, ka pāris nedēļu laikā izvāksies no dzīvokļa, jo pēc visiem notikumiem sadarbību ar viņiem nevēlējos turpināt.
Nākamais - biju teikusi, ka dzīvoklī pīpēt nedrīkst. Renārs meloja, ka nepīpējot.
Šo dažu nedēļu laikā izrādīju vienam īrniekam dzīvokli un saodu vannas istabā dūmu smaku.Teicu, ka pīpēt dzīvoklī nedrīkst, viņi atkal meloja, ka nepīpējot.
Pienāca izvākšanās diena un es sava kosmētiski izremontētā dzīvokļa vietā saņēmu smirdošu, piepīpētu dzīvokli un tās pašas salauztās durvis, kas ir pavirši saskrūvētas.

Ļoti nepatīkami, melīgi cilvēki. Apdomājiet 3x pirms viņiem kaut ko izīrēt.
Jāpiebilst, ka Renāram piemīt talants radīt labu iespaidu un "blefot". Neuzķerieties uz to!

T Tong Po 22.08.2016

Vai tad Tavs līgums ko noslēdzi ar īrnieku neparedz saistības un kompensācijas mehānismu par nodarītajiem zaudējumiem?

L Lepnā Lavīze 22.08.2016

Bet pričom tā meitene, kas aizgāja ar bērnu? Ko tad viņa meloja vai sabojāja? Visus mēslus taču savārīja puisis!

I izīrētāja1 22.08.2016

Kad gāju izrādīt dzīvokli citam īrniekam, meitene jau atkal bija atpakaļ, takā viņiem tā laikam skaitās normāla sadzīve. Pašiem mazs zīdainis mājās un liek viņam arī elpot cigarešu dūmus. Tā kā viņi abi ir atbildīgi par šo!

Līgumu nemaz nenoslēdzu, jo bija noruna, ka to noslēgsim, kad depozīts būs samaksāts, bet tā kā man pēc ilgām pārrunām sanāca no viņiem dabūt tikai daļu no depozīta, tad atteicos ar viņiem turpināt sadarbību, jo sapratu, ka ja cilvēki jau pašā sākumā netur vārdu, tad turpinājums būs tikai sliktāks. Vēl jāpiebilst, ka tad, kad pienāca pēdējais termiņš maksāt depozītu, tad man bija jāzvana un jāmeklē viņi. Una, piemēram, vispār necēla klausuli, ignorēja mani. Saprotu, ka cilvēks var strādāt, bet jebkurā gadījumā var vismaz atsūtīt sms, ka atzvanīt.

Šobrīd nožēloju, ka atkal "panācu" viņiem pretī un atļāvu palikt dzīvoklī vēl pāris nedēļas, kamēr atrod citu dzīves vietu, vajadzēja mest ārā uzreiz.
Un kādu zaudējumu kompensāciju es varu iekasēt no cilvēkiem, kuriem nekā nav un kuri melo acīs skatīdamies?

To, ko varēju paņemt, tas nesegs pat daļu no remonta, kas jāveic, lai izdabūtu no dzīvokļa to cigarešu smaku.

Neizīrējiet šim pārim neko, saņemsiet tikai tukšus solījumus, parādus, melus, izvairīšanos un finālā vēl piepīpētu, smirdošu dzīvokli.

P Postaler 24.08.2016

piepīpētu dzīvokli var izvēdināt un tās padomju laiku durvis varbūt 10eiriki maksā..

L Lauva1 28.08.2016

Var redzēt,kad izirētājs ar galvu nedraudzējas!

I izīrētāja1 28.08.2016

Sveiki, mani īrnieki!
Redzu, ka manam postam ir efekts un ceru, ka tas arī turpmāk pasargās citus izīrētājus no tādiem, kā jūs.

Cigarešu smaku nevar izvēdināt, jo tā ir ieēdusies tapetēs un sienu apdarē. Un taču labi zinat, ka tapetes bija tikko kā svaigi pārlīmētas, vai ne?

Un "padomjlaika" durvis tomēr nevīžoji sataisīt, jo laikam tas tomēr maksā nedaudz vairāk kā 10 eiriki, ne?

Viegli tā - piesmirdināt, salauzt, jo nav jau savs dzīvoklis, vai ne? Un tad var ņemt nākamo...

P Postaler 17.10.2016

Nekāda efekta tavam postam nav, es pat Rīgā nedzīvoju.. un komentēju aiz nav ko darīt :D

R Renārs Stağītis 12.11.2016

Un ko Tu panāksi? Neko!
Kad izvācāmies Tu droši varēji par "piepīpēto dzīvokli" atraut depozītu,bet protams neviena vārda nevarēji pateikt un viss itkā bija kārtībā. Visu varēja sarunāt,nevis rakstīt kautkādu sūdzību!
Un kāds sakars rakstīt par manu draudzeni? Ko viņa ir izdarijusi? Durvis salauzu es un salaboju.
Priecājies,kad Tev pašai par šo visu nesanāca problēmas.

I izīrētāja1 16.11.2016

Laikam piemirsi, ka no depozīta samaksājāt tikai daļu un arī to tikai tad, kad es zvanīju un prasīju vairākas reizes. Tas jau nekas, ka ABI ar draudzeni solījāt to samaksāt nedēļas laikā pēc ievākšanās. Vai varbūt gribi apgalvot, ka nesolījāt? Draudzene vispār mani pilnībā ignorēja. Tu, savukārt, izdomāji vienu atrunu pēc otras, lai tikai nemaksātu ( naudas nav, jo atslēgu servisam par paša salauzto durvju atvēršanu samaksāji tad vēl meloji, ka roku esi salauzis un tādēļ nevari samaksāt u.t.t.) Kā tev liekas - daudzi izīrētāji pēc visa šī te gribētu ar tevi sadarboties?

No depozīta, kā zini, paņēmu komunālos un pāri palika vien neliela summa ar kuru man tāpat nebūtu, ko iesākt. Vai maz zini, cik izmaksā atjaunot vannas istabu,kuru izmantoji kā pīpētavu? Pat tad, kad vairākas reizes jums ABIEM lūdzu to nedarīt? Vai vēl joprojām melosi un teiksi, ka to nedarīji? Kā tev liekas - daudzi izīrētāji ļaus tev piepīpēt tikko svaigi izremontētu dzīvokli?

Un pēc visa tā tev vēl pietiek nekaunības man draudēt?
Zini - man arī telefonā ir saglabājušās Whatsapp sarakstes un sarunas, ne tikai tev

Varu pateikt to pašu, ko jau pateicu - es varu atbildēt par katra vārda patiesumu, kas šeit ir uzrakstīts!

P.S. tavas draudzenes vārdu nodzēsu tikai tādēļ, ka man viņas ir žēl.

R Renārs Stağītis 12.01.2017

Man Tevis ir žēl!