www.sudzibas.lv Īre Bīstamie īrnieki

Īre - Bīstamie īrnieki

Neizīrējiet dzīvokli it ka inteliģentiem vectēvam un vecmammai ar divām mazmeitām.
Vienmēr meklēs iemeslus lai nesamaksātu visu naudas summu par komunāliem pakalpojumiem: par apkuri, par nodokļiem u.c., pieprasīs remontēt to, ko paši salauza. Negaidīti izbrauks atstājot sabojātas mēbeles, noplēstas tapetes, sabojāto grīdu. Neatdos atslēgas un šantažēs, ja mēģināsi viņus uzrunāt caur interneta portāliem, jo uz telefona zvaniem neatbildēs. Pēc brīdinājumiem iesaistīt atbilstošus dienestus iemetīs atslēgas salauztā pastkastītē praktiski uz ielas. Esiet uzmanīgi! Bīstamie cilvēki!
Не сдавайте квартиру в Кенгарагсе бабушке и дедушке с двумя внучками. Будут постоянно искать причину, чтобы не заплатить полностью за комунальные услуги, не заплатят за отопление и др., будут требовать ремонт того, что сами испортили, потом внезапно съедут, оставив попорченную мебель, испорченный пол, оборванные обои, и будут шантажировать и стращать налоговой службой без всюкого на то основания, если станешь требовать оплату.

R

B Baņķieris 13.07.2011

Vai vārds, uzvārds arī šai babuļai un ģeduškam ir??? Ja jau brīdini tad pasaki!

T ToVabole 13.07.2011

Vecais opis, pimpis tāds,
Tam uz huiņām nesas prāts,
Rakom noliek vecomāti,
Un ap pimpi aptin drāti!

E es 13.07.2011

НАВЕРНОЕ, РЕЧЬ ИДЕТ О ТЕХ ЖЕ ЛЮДЯХ ( ЖЕНЩИНУ ЗОВУТ НИНА ), ОНИ СНЯЛИ У НАС КВАРТИРУ В ЗЕПЧИКЕ, КОРМИЛИ ОБЕЩАНИЯМИ И НАМ ЖЕ ЕЩЕ И УГРОЖАЛИ, А ПОТОМ СМОТАЛИСЬ, ОСТАВИВ ПРОКУРЕННОЙ КВАРТИРУ..