www.sudzibas.lv Ir Group Prece nav atsūtīta, nauda nav atmaksāta.

Ir Group - Prece nav atsūtīta, nauda nav atmaksāta.

Biju ļoti pacietīga, lai neko nerakstītu... Bet tagad, kad redzu arī citas sudzības par šo uzņēmumu, saprotu, ka tomēr kaut kas nav pareizi, ja nebiju vienīga.
Pasūtīju kā Ziemassvētku dāvanu lielo ozolkoka dēli par 25eur - http://www.irgroup.co/lv/irwoodlv/mebeles/lielaisdelis. Var ļoti rūpīgi apskatīties mājaslapā, cik skaists tas tur ir. Biju gatava arī maksāt par to 25 eur, par to ka tas ir no vesela koka gabala un ar izteiksmīgo rakstu pa malu. Saņēmu to, ko var redzēt pieliktajā failā. Ne tikai es, bet arī citi ģimenes locekļi bija šokā par saņemto preci (salikts no 11 koka gabaliņiem, atgādinot koka grīdu un raksts nebija tāds kā viņu galerijā it kā viss būtu uztaisīts ut ātru roku).
Palūdzu apmainīt uz "pareizo" preci, kaut gan uz svētkiem jau bija pa vēlu, bet naudu atpakaļ neprasīju. Saņēmu apstiprinošu atbildi. Šo dēli aizsūtīju atpakaļ. Sāku gaidīt. Klusums. Atkal rakstīju, vai nosūtīto paku saņēma, atbildēja, ka jā. Atkal klusums. Rakstīju vēlreiz. Beidzot 25.02 man atbildēja, ka preci man aizsūtīja. Katru dienu pārbaudīju pastu. Pēc kādām 2 nedēļām, rakstīju, ka nekas nav saņemts, lai atsūta man sūtījuma numuru vai čeku, lai varētu izsekot. Un kopš tā laika visas manas vēstules tiek ignorētas, arī Feisbukā (kur var redzēt, ka lasīts). Beigas arī prasīju atgriezt naudu, bet nekādas atbildes.

Papildināts KC 05.07.2016

Nauda beidzot ir atmaksāta.

K

E Eva 04.06.2016

Man arī vairākkārt teica, ka prece izsūtīta. Pēc 3 mēnešiem esmu saņēmusi naudu!

K KC 02.07.2016

06.06 beidzot uzrakstīja man "...........Šodien nodots grāmatvedībā Jums pārskaitīt atpakaļ Eur 25".
Šodien ir 02.07!!!! bet naudas nav! Pa šo laiku kādas 3 reizes sūtīju viņiem atgādinājumus, bet nekādas atbildes neesmu saņēmusi........

Prece tika pasūtīta 2015. g. beigās (uz Ziemassvētkiem)!!!!!