www.sudzibas.lv 220.lv Klientu maldināšana

www.220.lv - Klientu maldināšana

Labdien,vēlos informēt interneta veikala 220.lv esošos un potenciālos klientus par maldināšanu šajā uzņēmumā. Iegādājos tur jaucējkrānu Imperial Lemon 5, laicīgi apmaksāju rēķinu (tai skaitā piegādi). Kad saņēmu preci, konstatēju, ka trūkst pavisam banāla lieta (iespējams, ka vienkārši atlīmējās) zīmīte auksts/ karsts (zils/ sarkans). Sazvanījos ar klientu apkalpošanas dienestu, informēju par radušos situāciju. Atzvanot, viņi man piedāvāja kompensāciju 7,00 EUR vērtībā vai aizvest preci uz viņu biroju, uz ko es atbildēju, ka man nekur nekas nav jāved, jo biju apmaksājusi piegādi un neesmu vainīga, ka prece ir brāķēta. Galu galā viņi man atsūtīja kurjeru, atdevu preci u iesniegumu ar saturu, ka preci vēlos vienkārši samainīt. Nākošajā dienā man atzvanīja viņu darbinieks un pateica, ka prece nav brāķēta un ka attēlā redzamā prece var atšķirties no saņemtās. Es tam vīrietim jautaju, vai viņš runā nopietni, jo pat vislētākajiem jaucējkrāniem ir šādas zīmītes un vēl nekad neesmu redzējusi bez. Tātad, ja Jūs pasūtīsiet tur telefonu un viņam trūks baterija vai kāda poga, tad rēķinaties, ka viņi Jums atbildēs "prece var atšķirties no attēlā redzamāš":) Bildē var redzēt, kura detaļa trūkst

D

V VladIat 25.04.2015

Kadam idiotam jabut, lai kaut ko pasutitu 220 bleg?

G gitinjabeerzinjaa 25.04.2015

visiem, kuriem ar galvinju taa pashvakaak, atklaashu lielu nosleepumu... jus visi zaudesiet turpmaak naudinju.
... to panems jums 220.lv he he

V VladIat 25.04.2015

Kadam idiotam jabut, lai kaut ko pasutitu 220 bleg?

D Dianam 27.04.2015

Naudiņu var pazuadēt tad, ja skaisti sēdi un neko nedari:)

M Mierinsh 27.04.2015

pareizi raksti sūdzību un neko nedari rezultāts būs viennozīmīgi tāds kā gaidīji

D Dianam 29.04.2015

...un es sagaidīju, man atgrieza naudu par jaucējkrānu un par piegādi arī;)

V VladIat 29.04.2015

un kranu atstaja par velti?