www.sudzibas.lv Interneta veikali Krāpniecība ar cenām

Interneta veikali - Krāpniecība ar cenām

Šī nav ne reklāma, ne kāda nomelnošana. Šī ir informācija pircējiem, kas iepērkās interneta veikalos. Situācija sekojoša vasarā mēs ar sievu nolēmām iegādāties ledusskapi un es sev telefonu. Tā kā man ir paziņas dažos internetveikalos meklēju preci lētāk. Man kā draugam piedāvāja preci par reālu noliktavas cenu. Es paziņam jautāju, kāpēc viņa piedāvātā noliktavas cena ir lielāka nekā piedāvā daži veikali, kurpirkt un salidzini portālos. Viņš pateica ka viņu cenas nav reālas un ja neticu varu mēģināt pasūtīt preces pie viņiem. Viņiem šādas preces nebūs, piedāvās bez čeka vai arī cena uzaugs es neticēju veicu vairākos veikalos testa pasūtījumu (es pasūtīju telefonu, sieva pasūtīja ledusskapi). Tad arī atklājās rūgtā patiesība. Tik tiešām vieni saka ka precei cena mainījusies, citi ka preci ar šādu cenu būs jāgaida 30 dienas, ja vēlos ātrāk jāpiemaksā no 10 līdz 25 EUR, citi saka ka prece ir jau izpirkta un var piedāvāt tieši tādu pašu preci tikai dārgāk, jo nāk no cita piegādātāja. Kaut gan ledusskapis bija specifisks un zināms, ka Latvijā šādi ir 2, un vēl 40 ir Vācijas noliktavā, bet cenā par 3 EUR lētāk, kā arī piegādi piegādātājs līdz Latvijai veic 3 darba dienās neviss 30!
Veikali, kas nodarbojās ar melno politiku, jeb krāpjās ar cenām:
Mobive.lv
2u.lv
Discover.lv
Percte.lv
Yesmobile.lv

Ja pasūtat šajos veikalos un preces cena beigās pieaug, vai pasaka ka jāgaida sākot no vienas nedēļas, ja vēlaties par šo cenu, tad sūtiet šos trīs mājas tālāk!

B

T Tong Po 26.09.2016

Diemžēl Latvijā cilvēki nesaprot, negrib saprast un domāt līdzi. Kad ierauga iekš salīdzini, ka viens un tas pats dators, kādā no lielajiem interneta veikaliem maksā 1200, bet citā, kaut kādā no-name veikaliņā 1100, viņi domā, ka lielai veikals "vārās".
Pērk no nevienam nezināmā. Un tad kad ir vajadzība pēc garantijas remonta vai ir kada cita ķibele, tad izrādās, ka tas mazais veikaliņš jau sen nobankrotējis, vietā jau cita juridiska persona, un klientu ar visām problēmām sūta pupās, nu tad gan visa pasaule ir vainīga.
Latvijas lielie interneta veikali pelna uz apjomiem, nevis liek bezjēdzīgu uzcenojumu visap pa virsu. Un lielākoties arī piedāvā legālu preci, kam Latvijā ir gan visi servisa gan tehniskie atbalsti. Pērkot mantu neviens nedomā, ka tā lūzīs. Bet tā ir tehnika, un tehnika var iziet no ierindas un ar to ir jārēķinās.

Vari savam sarakstam pievienot arī
tehnoland.lv un technoshop.lv.

Latviešu tautas 26.09.2016

Ak kungs kādi mēs esam maigi!!!

Tā jau runā, ka jūs, geji, esat maigi.

K Krāpnieks! 26.09.2016

Un tādi cilvēki uzskata, ka interneta veikali ir vainīgi. Ja esi pāķis, tad esi pāķis. Jāmāk pašam aprēķināt un prognozēt!