Intars Cesnieks - KRĀPNIEKS

Intars Cēsnieks ir krāpnieks! Uzmanaties no viņa.
Pirma apmēram 3 gadiem viņš no mana vīra aizņēmās 80 Ls , teikdams , ka nepieciešams priekš mātes operācijas.'
Par cik bija pazītams viņa draugu drauga lokā aizdeva šo summu uz noteiktu laiku!
Kad naudu vajadzēja atdot , viņš protams to nedarīja , izvairījās kā vien varēja.
Gadi gāja .. Pagājušo gad uzpeldēja šovā "PRECAMIES" , vīrs uzreiz atpazina!
Rakstīju viņam pa labam lai atdot parādu , bet viņš tik sola , nākošnedēļ , tad rīt, tad parīt.
Nu jau atkal mēnesis ir nosolīts , vairāk šim cilvēkam nenākšu pretī!
Vērsīšos policijā ,un ja kāds ir arī ar šo krāpnieku saskāries , lūdzu ziņojiet man!
UZMANATIES
Paldies

K Kera1995 03.03.2014

Nu Tev paveicas, ka 80, ne vairak. man parada 1135 ls..

S skeptiķe 10.03.2014

nu man atsaucās sieviete, kurai parādā 400 Ls + 800€ telefona reiķins + telefons ar pieslēgumu

B blondin_ 18.03.2014

labdien es ari esmui vinja cieteja vinjsh mani iedzina kreditos uz 4000 eiro un tagad es ieshu uz policiju rakstishu sudzibu pret vinju.skatos kad neesmu es vieniga vinja upuris un ir kada.es jums silti iesaku griezieties policija jo vairaki pieradijumi pret vinju jo atrak vinjsh nonaks kur vinjam jabut.meitenes ja kas rakstiet man draugos maija nokalna

B blondin_ 22.03.2014

ludzu ludzu atsaucieties jo man vaig jusu palidzibu kuru izmantoja INTARU CESNIEKS.RAKSTIET MAN

A aplamnieks 26.03.2014

Atrakstiet, lūdzu, uz e-pastu, ka ar Jums, aprūpētājiem, sazināties. Man arī ir pretenzijas pret viņu, tik būtu labi savākt vairāk cilvēku sūdzību. [slēpt]@mail.com

A aplamnieks 26.03.2014

Apvainotajiem, gribēju teikt.

K kukuliits 25.07.2014

Sveiki suudzibu ievietotajai. Gribeju zinat kaa ar jums var sazinaties. Esmu nonacis lidzigas naudas problemas ar to individu!!! Arii itka nauda nav maza ko vinjs ir parada!!! Ceru sagaidit no jums atbildi.

rakstiet vai zvaniet uz tel. 26305472

S scandal616 03.11.2014

Man ir lidziga probolema ari diezgan lielu summu jau kadu bridi neatdod.

K kastiite 13.01.2015

Man par laimi parādā tikai 30 ls palika, taču arī es ieteiktu nesieties ar šo cilvēku un neticēt lielajiem solījumiem. Tā zvēr, ka izpildīs solīto, ka atdos naudu taču gaidīt var mūžīgi. Beigās neatbild uz telefona zvaniem un sms. Arī man lūdzās lai paņemu kredītu, atdošot ar procentiem. Pareizi ir, ka nepiekritu.

A antropova3 21.04.2015

Sveiki. Ikdienā saskaros ar šo cilvēku. Viņš tik daudzus ir piekrāpis un mūs arī. śeit viņa pašreizējie nummuri 2717387 un 25254183

S skeptiķe 06.08.2015

naudu beidzot pēc 5 gadiem godam atdevis

I iceaxe9090 28.09.2015

Esmu ari Intara upuris un no manis vins ir izkrapis 600eur, no manas pazistamas 400eur. Teica ka teva arsteshanai un kad bija jaatdottad teica ka tevs ir miris un naudas nav ko atdot. Mums diviem ir ari paradzimes ar kuram versisimies tiesa, policija iesniegumi jau iesniegti. Ja velaties pievienoties tiesa ar mums rakstiet man uz [slēpt]@inbox.lv

Diemžēl pievienojos kreditoriem

Diemžēl pievienojos kreditoriem

Atrunas vecas kā pasaule - slimi radinieki

N Normunds-S 07.10.2015

Pievienojos kreditoriem. Atrunas vecas kā pasaule - tēvs slims.
Facebook var atrast Intars D Intars

ž Žanna Grundmane 26.01.2017

Jūs varat paskaidrot,mīļie cilvēki,kā ir iespējams kādu iedzīt kredītos,izkrāpt naudu,ja Jūs paši Viņam dodat???????Vai tad viņš Jums rokas lauza ārā un ar varu atņēma?????

R [email protected] 27.04.2017

Ir tāda lieta kad cilvēks piemēram paņem avansu it kā aparatūras īrei lai varētu atbraukt uz nolīgt jubileju SPĒLĒT bet agrā rītā uzraksta kad māsa mirusi un nebūšot! Un ko jūs tādu nelieti aizstāvēt, varbūt radiņšs? Labu galu jau neņems jo parasti ar radinieku nāvēm nejoko????

V Visu zinu 31.07.2018

3 augustā 20:00 šī persona spēlēs dj 10 park road Peterborough pe1 2td ja kādam intere piebiedrojaties parunajat ar so kolosālo person

D Dzintars Resnais 25.11.2018

ja kadam vel nav atdevis naudu rakstat man personigi uz fb dzintars resnais, kopejiem spekiem sodisim vinu

V Visu zinu 25.11.2018

Viņš tgd kkur slēpjas Pītera bet bija mainīts patis nedēļas atpakaļ

B burkskis1981 04.01.2020

vel kadu laicinu atpakal vins bija manlabakais draugs.pat darbu sasolija.paldies ar finansem tas nav saistits.solija zelta kalnus arpus lv.esmu soka,par vina ricibu.negaidiju.ja lieta vel aktuala,varu meginat ar vinu sazinaties.

R Raivis Marsins 05.02.2020

Sveiks man ari 2200 € parādā ja vari padalīties ar infi ka atrast kur ,apsolu atlīdzību tev.paldies vari rakstit uz epastu
Jerxx @inbox.lv

ir Redzets Derby anglija ir ari vina pases kopija

B burkskis1981 04.01.2020

vins diezgan regulari uzturas riga un biezi brauc uz aluksni pie sava berna.konkretak pagaidam nemaku teikt,bet meginasu iegut vairak info

V Visu zinu 04.01.2020

Jebkads info nax pa labu.paldies jums

L lariks 11.03.2020

vins atrodas derby Anglija ir ari pases kopija

vins atrodas derby Anglija

I Inese anglija 14.06.2020

Vins ir irija

Vēljoprojām Intars cītīgi darbojas, tagad gan kā brigadieris. Patreiz policijā ir iesniegts iesniegums un viss tiek virzīts uz tiesu, ja ir vēl kāds cietušais kas vēlas piebiedroties tieslietai, rakstiet epastu uz zilze123 [at] gmail