Instruktors Māris Znotiņš - Māris Znotiņš

Domāju, ka pozitīvos komentus par Māri Znotiņu raksta viņš pats.Neklausot draugu padomiem viņu neizvēlēties sapratu, ka esmu izdarījis kļūdu, pēc 15 braukšanas reizes sapratu, ka viņu interesē tikai nauda un pēc iespējas ilgāka braukšanas apmācība. Biju izbraucis ar citiem instruktoriem un viņi teica, ka atļauju uz csdd parakstītu kaut vai tūlīt. Domāju ka viss būs kārtībā un vēl pāris reizēs Znotiņš mani laidīs uz eksāmenu, taču viņš teica ka nemāku spaidīt pedāļus un ir jābrauc vēl vismaz 10 reizes. Nākošajā dienā nomainīju instruktoru un aiznākošajā dienā ieguvu parakstu apmācības kartē.Znotiņš ir naudas kārs. Lasot citus komantārus par to ka Māris Znotiņš ir dzimis ar stūri rokās, man liekas ka tomēr viņam rokās ir putekļu sūcējs ar ko iesūkt naudu. Par to liecina arī sausa CSDD statistika : 7 mēnešu laikā viņs uz CSDD eksāmenu ir palaidis 12 (!) cilvēkus no kuriem eksāmenu nokārtojuši tikai 6. Tātad 7 mēnešu laikā vinš savai iztikšanai ir pumpējis naudu tikai no 12 cilvēkiem kamēr citiem instruktoriem eksāmenu ir kārtojuši 20+ cilvēki ar labākiem rezultātiem. Protams Znotiņš aizmirsa par līgumā noteikto pirmo un pēdējo bezmaksas braukšanas apmācību.

V Vecvagars 24.07.2011

Kurā autoskolā ta šitais klauns strādā ?

B BIGs 24.07.2011

Viņš strādā autoskolā "Briesmas uz ceļa".

B Brīdinātājs 24.07.2011

Autoskolā ''Vanags'' viņš strādā

B BIGs 25.07.2011

Jā?

A Autovaditaja 31.07.2011

Superigs instruktors!Tu pats esi idiots, ka leka pie dazadiem instruktoriem nevis pabeidz apmacibas pie viena!Es ari macijos pie vina un visu nokartoju ar pirmo reizi!Tu visticamak esi no tiem, kas iedomajas, ka ir baigi kruts braucejs, bet prejie idioti, bet isteniba...s...ds vien esi!

B Brīdinātājs 04.08.2011

Māris Znotiņš streso, redz jau iepriekšējā komentāra sāk apvainot mani pesonīgi .Tas tāpēc, lai novērstu uzmanību, ka 7 mēnešos apācijis 12 cilvēkus, no kuriem pusi nesekmīgi...

A Autovaditaja 06.08.2011

Lasu un brinos, jo pati esmu macijusies pie si instruktora!Znotins tiesam ir loti prasigs un ari man, bija jabrauc 6men., bet kad noliku visus eksamenus ar pirmo reizi, tad sapratu, ka tiesi instruktora liela darba pieredze vinam lauj noteikt, kad skolens ir gatavs eksameniem un doties pec tam viens uz cela, nekaitejot citiem braucejiem!Stipri saubos, ka vins darba laika raksta pozitivus komentarus par sevi, jo cik atceros, tad vienmer, gan pirms manas brauksanas nodarbibas, gan pec, bija kads skolens!Starp citu ta statistika nenozime, cik vins apmaca, bet gan, cik civeki ir gajusi kartot eksamenu un, varbut vini, jau sen visi ir ar apliecibam, jo tur, jau paradas vienigi cpars ar tiem, kuri nokrto ar pirmo reizi!

ā ĀRPRĀTS 12.08.2011

Sūdzības autor, lūdzu uzraksti ar kuro reizi pats noliki eksāmenu brsaukšanā! Neticu ka ar pirmo.

L lii 18.08.2011

Autovaditajai!!! Bija jābrauc 6 mēnešus ... un... Tu brīnies?! Nu labi, ka tik ātri tiki uz eksāmenu:)

A Autovaditaja 30.08.2011

Lii!Sesus menesus apmeklet brauksanu nacas tapec, jo macijos vel tajos treknajos gados!Lai tiktu uz CSDD teorijas eksamenu, bija jagaida vismaz menesis un pec tam velreiz tikpat ilgi ari uz brauksanas eksamenu!Visus eksamenus nokartoju ar pirmo reizi!Zel, ka bridinatajam neizdevas saprasties ar so instruktoru, jo es vienalga visiem saviem draugiem iesaku, tiesi M.Znotinu, ka zinosu instruktoru!

S Skuķēns 06.09.2011

Sūdzības autoram - Brīdinātājam. Pozitīvos komentārus par Māri Znotiņu neraksta viņš pats, jo viņš nelieto datoru. Zinu to no viņa paša, jo apmācības laikā iznāca runāt par tēmu "IT un internets". Tā ka tava baža par krāpšanos ar atsauksmēm nav pamatota. Kas attiecas uz instruktora mācītprasmi, domāju, ka tā nav apšaubāma. Ja tev ir gadījies uzdot viņam kādu jautājumu par braukšanu, būsi ievērojis, ka viņš sniedz vnk izcili pamatotas un izsmeļošas atbildes. Cita lieta, ka ne katram ir pa spēkam viņa augstās prasības, turklāt dažreiz var traucēt vienkārši cilvēku raksturu nesaderība. Veiksmi tev, Brīdinātāj, uz ceļa! :)

I Ineseeee 24.02.2012

Muļķības! Māris Znotiņš pats labākais instruktors - visu paskaidro ja ko nesaproti, ir laba humora izjūta, stingrs un prasīgs, bija novērojams pozitīvs iznākums, tiešām perfekti iemāca braukt :))) Paldies viņam!!

A atskaties 30.10.2015

Māris Znotiņš ļoti jauks cilvēks un instruktors. Ja kļūdies, nekad nedusmosies, ja nesaprati, izskaidros kļūdu vairākas reizes. Pacietīgs un patiess, ar asu prātu. Iesaku!!! :)

R Rodžers Špakovskis 12.02.2016

Ir braukšanas instruktori, kuri savu darbu dara nolaidīgi- braukšanu sāk ar 10 min. kavēšanos, par 10. min. ātrāk pabeidz, nekaunas mācību stundās runāt pa telefonu, smēķēt (!), risināt savas privātās lietas un, tā vietā, lai mācītu braukšanu, vienkārši sāk pļāpāt ar tevi par dzīvi, politiku, sievietēm...un vēl atļauj apmācāmajam smagi pārsniegt ātrumu, turēt stūri ar vienu roku, nemanīt, ka apmācāmais ir aizmirsis piesprādzēties...vadātāji! Tāds man trāpījās pirms Māra Znotiņa:(

Māris Znotiņš savā darbā ir profesionālis, neko, no manis iepriekšminētā nekad nav atļāvies- mācību stundās viņš sekos līdzi, aizrādīs par katru pieļauto kļūdu, ja vajadzēs, 10x aizrādīs! Viņš tiešām māca braukt!
Aizvakar, 10. februārī, noliku CSDD eksāmenu- ar pirmo reizi!
Paldies, Māri, Tu esi labākais!

2 22 13.02.2016

Es atvainojos, bet, kas tā par muļķībām? Derdzīgi, ka cilvēks sava slinkuma un nemācīšanās dēļ, aplej otru ar samazgām! Pats mācījos pie Znotiņa un ieguvu ne tikai lieliskas automašīnas vadītāja prasmes, bet arī labu paziņu. Tas nebija lēts prieks, piekritīšu, bet nenožēloju ne eiro, ko samaksāju, jo Znotiņš sniedz patiešām kvalitatīvus pakalpojumus. Man ir nepatīkami, ka sēžot blakus, vadītājs nervozē, lamājās, neizprot situāciju uz ceļa, lēkā pa pedāļiem, ir nekorekts pret pārējiem satiksmes dalībniekiem, - pats esmu pasargāts no šiem netikumiem, jo Znotiņš tos izskauž jau pašā saknē.

V Vikusjiks 05.07.2016

Braucu ar citu autoskolas vanags instruktoru,kurs pec 3 menesi brauksanas apmacibam lava man doties uz csdd eksamenu,bet piedavaja pameginat izbraukt ari ar citu auto,tapat prieks sevis,un ieteica instruktoru M.Znotinu,la izbrauc ar vinu pirms CSDD brauksanas eksamena.Ta ari izdariju,pieteicos pie M.Znotina.
Satikamies norunataja vieta,laukuma pie Zelta boulings,likas,ka smird pec alkohola,domaju,ka izlikas,sedos auto,sakam brauksanu,sakas parmetumi,ka slikti braucu,kadas kludas gan noradit nevareja,ko tiesi daru nepareizi.Jautaju,kadas ir manas kludas,jo neredzu,ka kko daritu nepareizi,preti sanemu,ka visas sievietes ir stulbas, utt. Gribejas kapt ara no auto,bet atradamoes uz dienvidu tilta.
Apstajos pie sarkana luksafora un nedaudz pakustinaju atruma parsledzeja klokji,lai parliecinatos,ka iznjemts no atruma,sanjemu pa savu plaukstu pamatigu belzienu,panjema un kartigi iesita man pa roku!
Apstajos,pateicu visu labu,ka pie tada instruktora nevienam neieteikshu griesties!
Otra diena aizgaju uz CSDD un braukshanas eksenu nokartoju ar 1.reizi un visus punktus uz labi! Braucu jau 3.gadu ar savu auto un nav bijis neviens starpgadijums,ne sods!
Atceros sho instruktoru ka murgu!
Pastastiju sho visu savam instrktoram,vinksh bija loti izbrinits,bet atzina,ka vin nesen pametusi sieva! Laikam es to visu zhulti aro dabuju par savu galvu!
La veicas tiem,kas pie vinja macas!

E Ezuks 10.07.2016

Izlasot Tavu komentàru Vikusjik ir pavisam skaidrs,ka Tu nekad neesi braukusi kopà ar Màri Znotinu viena automasinà!!!Visticamàk,ka Tu vienkarsi esi greisirdìga sieviete instruktore,kura censas nomelnot loti prasmigu sava darba darìtàju,instruktoru Màri Znotinu!Pie vina màcijos es pati un,biju loti priecìga,ka arì manam dèlam,bija iespèja apgùt auto vadìsanas prasmi tiesi pie M.Znotina!!!Znotins ar cienu un sapratni izturas pret katru savu studentu!Tavà stàstà daudz kas nesakrit....jo pèc it ka izbrauksanas ar M.Znotina auto Tu nu nekàdi nevareji doties nakama diena uz CSDD kartot brauksanas eksamenu,jo vispirms Tev bija jànokàrto skolas brauksanas eksamens!!!Mans dels màcijàs pie M.Znotina tiesi pirms trim gadiem,tàpèc labi atceros to laiku!Zèl,ka Tu neuzrakstiji sava instruktora uzvàrdu,jo bùtu interesanti uzzinàt pie kura instruktora tiesàm nevajadzètu iet màcìties,jo diez cik labs,jau vins nevar bùt,ja jau izplata nepamatotas baumas par savu kolègi!M.Znotinam velu izturibu darbà un loti ceru,ka arì manam otram bèrnam bus iespèja màcities tiesi pie M.Znotina!!!

V Vikusjiks 15.07.2016

Jā,es izbraucu ar kopā ar M.Znotiņu un pēc tam ar sabeigtu garastāvokli devos uzreiz kārtot arī skolas eksāmenu tajā pašā dienā! Un paldies Dievam,ka pēc tā morālā terora es viņu arī nokārtoju un nākošā dienā devos uz csdd eksāmenu,kur noliku eksi ar 1.reizi.
Man nav nekāda sakara ne ar vienu autoskolu,rakstu savu pieredzi

V Vikusjiks 15.07.2016

Un ja kādam mana ieredze neatīk,tā nav mana problēma,neesmu ne greizsirdīga,nedz personīgi nepazīstu šo cilvēku.
Stāstu,ka man pietika izbraukt ar viņu vienu reizi,lai saprastu,ka ar šo cilvēku es vairs vispār nevēlos satikties.
Neuzskatu ka palaist rokas un saukt visas sievietes par stulbām ir adekvāta vīrieša,kur nu vēl instruktora rīcība.
Priecājieties,ka vismaz Jums šādi nav ar šo instruktoru gājis,ka jums ir ko labu teikt,man par šo instruktoru absolūti nekas labs nav sakāms.
Nekorekts,neētisks,rupeklis,kurš atļaujas palaist savas rokas

2 22 18.07.2016

Znotiņš NEKAD NEPALAISTU ROKAS, vēl jo mazāk, - pret sievieti!

2 22 18.07.2016

Lasu lietotājas Vikusjik komentāru un šķiet, ka runa ir par diviem dažādiem cilvēkiem... Pats esmu mācījies un mana māsa šobrīd mācās pie cienījamā instruktora kunga un 1) viņš jau sen nelieto alkoholu vispār(vīna glāze svētkos tīri simboliski); 2) instruktors uzskata, ka sievietes ir tikpat labas autovadītājas kā vīrieši(viņš to nenodala); 3) Znotiņam ir daudz augstākas prasības nekā viņa kolēģiem, viņš ir perfekcionists, viņš grib, lai viņa studenti izjūt mašīnu un vada to nevis tikai "drāž uz priekšu"; 4) Māris nekad nav atļāvies lietot lamuvārdus un fiziski aizskart kādu viņam ir tabu! Par to uzsišanu - NETICU!!! Ja godīgi, viss minētais man šķiet pilnīgs absurds!
Saskarsme ar instruktora kungu man ir bijusi pietiekama, lai varētu apgalvot, ka Znotiņš ir mašīnu guru, viņš pats izbauda braukšanu un arī saviem studentiem to māca, viņš ir prasīgs(pat ļoti), bet nekad neiecietīgs vai rupjš! Zolīds un patīkams sarunbiedrs! Vienmēr atvērts un lojāls saviem studentiem! Lielisks pasniedzējs un jauks cilvēks!

T Tigu 16.10.2016

Brīdinātāj, nodarbības pie instruktora Znotiņa ir augstākā pilotāža, viņš ir perfekcionists. Viņam autovadīšana ir sirdslieta un viņš pats to ir noslīpējis līdz pēdējam sīkumam un saviem kursantiem cenšas nodot to pašu. Citi instruktori uz daudz ko piever acis, galvenais, tik lai eksāmenā "izbrauc cauri", Znotiņam svarīgākais ir, lai viņa audzēkņiem ķibeles satiksmē nebūtu vispār, - tāpēc arī apmācība ievelkas, jo ir daudz un dažādu lietu, ko pieslīpēt. Personīgi pazīstu instruktoru un viņam nudien galvenais nav izsūkt naudu, bet gan, lai viņa studenti ir pārliecināti, zinoši un korekti autovadītāji. P.S: un ticu, ka Tu lēkāji pa pedāļiem ;)

Vikusji, Tavs komentārs izklausās pēc mazas, iespītējušās meitenes, kura par kaut ko ir uzmetusi lūpu. Spriežot pēc Tava rakstīšanas stila, tiesības likt varēsi pēc pāris gadiem tikai, nemaz nerunājot par nepamatotiem apvainojumiem instruktora kungam, - šī nav īstā vieta tādām muļķībām.

V Vikusjiks 16.10.2016

Pirmkārt,tie nav nepamatoti apvainojumi,es tikai padalījos ar savu personīgo pieredzi,tam šis portāls arī domāts.
Otrkārt,Jūs maldāties,tiesības jau sen kā esmu nolikusi un braukšanas stāžs atļautu pamācīt braukt arī Jūs,starp citu.

T Tigu 11.12.2016

Nezinu, kamdēļ Tev tas ir vajadzīgs, bet Tu melo. Personīgi pazīstu instruktoru un zinu, ka ne uz ko tādu, ko Tu uzskricelēji, viņš nav spējīgs.

V Vikusjiks 12.12.2016

Man nav pamata melot!
Šādu atsauksmi es sniedzu arī pašā autoskolā, kad biju pabeigusi mācības un man lika uzrakstīt atsauksmi
Tajā dienā vēl 2 meitenes bija par viņu sūdzējušās,ka izturējies rupji un nekorekti...