www.sudzibas.lv Inovatīvo tehnoloģiju aģentūra Datu analīze un pārskatu sagatavošanas kursi

Inovatīvo tehnoloģiju aģentūra - Datu analīze un pārskatu sagatavošanas kursi

Pieteicos valsts izglītības attīstības aģentūras organizētajos kursos datu analīze un pārskatu sagatavošana ar priekšzināšanām! Jau dienā, kad tika parakstīts līgums šis kantoris neradīja uzticību. Pirmā nodarbība tika pārcelta bez objektīviem iemesliem. Ierodoties uz pirmo nodarbību kursantus sagaidīja sieviete, kurai vispār nav izpratnes par exceli, nerunājot jau par mācību procesu, kā viņa izteicās, viņa nāk tikai pieskatīt. Pirmajā reizē bija jāaizpilda tests, lai noteiktu zināšanu līmeni, lieki piebilst, ka plānotais nodarbību laiks ir no 18: 00 līdz 21: 00. Testā nebija vairāk par 10 teorētiskiem jautājumiem, kam noteikti nav nepieciešamas trīs stundas. Kā izrādījās arī nākošajā nodarbībā būs testa turpinājums, bet tas būs excel darba vidē. Ņemot vērā, ka grupā bija jābūt tikai dalībniekiem ar priekšzināšanām, nevis visiem, kam sagribas, iedomājos, ka būs sarežģītas pakāpes uzdevumi, bet izrādījām mums ir jāsaskaita divas šūnu vērtības un jānoformē tabula. Pēc pirmajām nodarbībām bija skaidrs, ka uzņēmuma mērķis bija tikai saņemt eiropas piešķirto naudu, nevis rūpēties par to, lai sniegtu zināšanas. Grupa ar priekšzināšanām 80% sastāvēja no dalībniekiem, kuri exceli pārsvarā nepārzina. Visās nodarbībās tika doti uzdevumi, kuri pārsvarā bija saistīti ar formatēšanu, šad tad izmantojot tik sarežģītu formulu kā if. Pasniedzēji var teikt neko neskaidroja, radās sajūta, ka pati pasniedzēja nepārzina tēmu, kuru itkā vajadzētu pasniegt. Nodarbības tika pārceltas par to brīdinot dažas stundas pirms plānotās nodarbības. Komunikācija ar pasniedzējiem ļoti apgrūtināta - uz e-pastiem atbild tikai retos gadījumos. Noteikti nevienam neiesaku izvēlēties šo uzņēmumu, ja tiešām ir svarīgi saņemt zināšanas un lietderīgi pavadīt apmācībām atvēlēto laiku.

T

L Liga_K 08.04.2019

Labdien .
Arī es piedalījos šajās apmācībās un palikušas vislabākās atmiņas.
Mācības tika organizēts pēc darba, kas ir ļoti svarīgi , nodarbībass bija divas reizes nedēļā.
Jā, tik pārceltas, bet nu padomājiet pašī, var tak notikt kādi apstākļi- visi tak esam cilvēki. Tā pat kā Jums Tillija var notikt viss.
Mācību mērķis un motivācija jāanilizē pašam, nevienam šeit ar karoti mutē nedod, pie tam arī priekšzināšanas mums katram bija savas. Jāteic ka Jums vajadzēja pirms mācībām noskaidrot precīzi tēms un izvērtēt mācību programmu, man piepieteikšanās tas bija aktuāļs jautājums, ko ātri vien noskaidroju . Viens ikdienā Excel strādā, cits tikai datus imortē, tākā par to diskutēt vajadzēja Jums jau sākumā pēc pirmās nodarbības, un nevis 4 mēnešus pēc tam .
Pasniedzēja laipni atbildēja uz jautājumiem, jā un gandrīz 80 % bija praktiski uzdevumi, kā Jūs savādāk apgūsiet, jav ne praktiski.
Izejot no visa domāu ka Jūsu personīgā nemotivācija traucēja Jums apgūt ko jaunu. Kā arī ņemot vērā ka tikai sūdzības vien varat rakstīt...
Ar cieņu Kurssante

I ilpo 05.10.2020

Viss, kas atsauksmē ir uzrakstīts ir pilnīga patiesība. Es tikai to visu pareizinātu ar 3! "Vislabāk" man patika nodarbības ar pieskatītājiem, kuri paši neko īsti nezina par doto tēmu. Nodarbības tika ļoti bieži pārceltas (30 min. pirms nodarbības atsūta sms). Bet ir arī labais - kad mācīja, tad tas bija saprotami un skaidri... žēl tikai, ka tas bija apmēram 25% no visa mācību laika.

N Normis es 20.10.2021

Jā, diemžēl man arī negatīva pieredze. Līdz pat tādiem it kā sīkumiem, ka neatbild uz e-pastiem, nevar sazvanīt, kad notiek kārtējā ķibele. Tā saucamā kursa administratore ZOOM vidē sāka rakstīt, tikai pēc maza sarkastiska komentāra, vai tad nemākot runāt, sāka komunicēt mutiski. Pirmo "pasniedzēju" pēc 5 nodarbības kopīgiem spēkiem nometām, jo puisis stāstīja kaut kādas figņas un par kādu nekādu sistēmisku pieeju šim nebija ne mazākā priekšstata. Izklausījās, ka vispār kaut ko pirmo reizi mūžā māca. Nākamie pasniedzēji bija OK, taču turpinājās skaistais darba organizācijas stils. Te lekcija izkrita, te linkam derīguma termiņš (jo pēc pārceltajām nodarbībām taču sanāk pagarinājums) beidzās. Un 160 stundu vietā - 12 x 3 stundas ZOOM + it kā pastāvīgais darbs. TAču - pastāvīgais darbs manā skatījumā ir ar konkrētu uzdevumu, konkrētu mērķi, nevis - pat teksta "padariet kaut ko paši" nebija.