Inga Boļševiča - Krāpšana

Labdien visiem! Ja esat students un meklējat kāda veida mācību palīdzību ss. Lv, tad neuzķerieties uz cilvēka Inga Boļševiča, kura vēlāk liks sūtīt naudu uz Loretas Boļševičas vārda. Viņa laipni apsolās izpildīt darbus, tiek sarunāts termiņš un pēc tam vairs neatbild un dzēš e pasta adresi. Patreiz strādā ar epastu "konsultants studentiem". . Izskatās ka cilvēks nedraudzējas ar galvu un tāda studentu kāšana viņai sagādā prieku. Ir cilvēki, kuri ir saņēmuši sākumā kādu darbu no viņas, bet pēc tam viņai apnīk un vairs nepalīdz un neatbild, dzēš e pastu. Ja jums ir sarunāti kādi lielāka apjoma darbi pie viņas, noteikti negaidiet, viņa i nedomā pildīt jūsu mājas darbus. Totālākā krāpniece! ! !

R Rihards Borovkovs 19.02.2016

Pasaki, kas tu esi, lai es nekad tevi nepieņemtu darbā! Tā jau diplomus tagad iegūst bez savām zināšanām nopērkot tos! Malači ir tie kas prot atņemt pēdējo idiotiem, kuriem smadzeņu nav. Varbūt beidzot sāks mācīties un paši rakstīt darbus, nevis pirkt tos? Zinu vienu lektoru, kas sadarbojās ar vairākiem šāda veida rakstītājiem. Kuri viņam paziņo par saviem varoņiem, kas pērk no viņa darbus. Beigās viņš tos ne nelasa, ne uzklausa!

B babajs 23.02.2016

Ej pupās botāniķi,tādi likumburti kā tu smird pa gabalu...

Z zelmenis150 26.05.2016

Atvainojiet, ka Jūs tikāt kaut kādā veidā aizvainots/-ota no I.Boļševičas, bet Jūs zināt, ka tas, ko Jūs sakāt nav pilnīga patiesība. Visiem cilvēkiem kādreiz gadās kļūdīties, turklāt, nauda Jums tika atgriezta vai arī netika pieņemta, ja nebija izpildīts darbs, tāpēc naudas izkrāpšana tā tiešām nav un principā I.Boļševiča Jūs var apsūdzēt arī par neslavas celšanu cilvēkam. Tas, ka dzīvē gadās neparedzēti apstākļi, ir kas tāds, ar ko arī Jūs varat saskarties. Paldies, un lai Jums veicas turpmāk!:)