www.sudzibas.lv Info Serviss Отношение к работникам.

Info Serviss - Отношение к работникам.

Работа связана с уборкой помещений, территорий и т.д... среднее кол-во отработанных часов в месяц - 250!!! Причем начальству постоянно что-то не нравится, как бы ты не работал.. Организация работы на нулевом уровне. Хамское отношение к работникам, не напрягаясь могут позволить себе послать тебя на чисто русском языке. Не обоснованно снимают с тебя часы (деньги). В общем нечего там делать.

T

I infoserviss 01.12.2015

Tik daudz ko teikt pat nezinu ar ko lai sāk !
Apčakarē uz Naudāmt, katru mēnesi kā pienāk algas datumi tā sāk griezt nost virsstundas un nevēlas maksāt vispār !
Piespiež strādāt katru dienu pa 12-14h un attiecas pret tevi ka pret sūdu !
Sastāsta zilus brīnumus bet beigas viss ir pretēji !
Teica ka brivdienās nespiedīs strādāt, bet spiež un kā vel spiež !
Zog no darbinieku algām un liek kabatā !
Uzņēmums dara ļoti daudz pretlikumigas lietas (Ja līgumā ir rakstīts 500Eiro tad samaksā 300 un saka ka parējais būs konvertā bet no konverta griež nost par katru sū*u)
Darba vadītāji zog degvielu un piespēlē to ka itkā darbinieki to būtu darījuši !
Atļaujas tevi lamāt necenzētos vārdos kā arī apvainot kas biežvien ir pat pretlikumīgi !
nu isāk sakot ši kompānija ir Krapnieki, Meļi un nekad ! NEKAD ! nepilda solito !

M Mareks22 09.08.2017

Neiesaku nevienam te nākt strādāt. Kapeiku pisēji un brāļi tur strādā.