Ineta Rijniece - Slikts serviss

Lieta tāda, ka draudzene vēlējās pasūtīt treniņu programmu un ēdienkartes plānu.
Ilgi nedomājot, izvēlējāmies Inetas Rijnieces pakalpojumus, dzirdēta un Latvijā populāra persona - profesionāla fitnesa trenere. Mājaslapā informācija ir bagātīga (veiksmes stāsti, receptes, produktu un treniņu apraksti) un tieši tāpēc likām lielas cerības, ka treniņa programma un ēdienkarte tiks sastādīta profesionāli un cenai atbilstoši.
Saņemot programmas bijām ļoti vīlušies. Programmas bija “nekādas”.
Treniņu programma:
Minēts tikai vingrinājuma nosaukums (latviski), no kuriem daļu nemaz nevar saprast, kas ar to ir domāts. Nav pielikta klāt ne bilde, ne paskaidrojums, ne links uz video.
Piegājienu skaita formats nav vienāds. Nevar saprast, cik tad īsti piegājieni katram vingrinājumam ir jātaisa.

Ēdienkarte: Sastādīta ļoti vienkārši. 14 dienu plāns, katrai dienai attiecīgi pierakstīts, cik ēdienreizes un ko ēst, kas kopā veido 1800 kalorijas. Nav minēti papildus produkti, ar ko varētu ēdienkarti pats izmainīt, lai nebūtu tik vienveidīga.

Uzrakstījām garu vēstuli Inetai ar jautājumiem, ko nebijām izpratuši. Atbildi saņēmām burtiski minutes laikā, kas liecina, ka vēstule nemaz netika izlasīta un tekstā iedziļinājusies. Atbilde bija apmēram sekojoša: Ja vēlaties izprast, kā treniņa programma ir jāizpilda pareizi, jāatnāk uz privāto treniņu. Man ir ļoti daudz darba un nav laika visu paskaidrot caur internetu, jo tad ir gari jāraksta.
Uzskatu, ja cilvēks piedāvā tādu servisu par samaksu, kas nav nemaz tik lēti, tad programmai ir jābūt pilnvērtīgai, saprotamai, nevis tādai, lai būtu jāiet uz privātu treniņu, kas atkal maksā naudu, kur Tev visu paskaidros.
Pats nodarbojos ar sportu un esmu pasūtījis treniņu, uztura programmu pie cita trenera, tāpēc zinu, kādai ir jāizskatās kvalitatīvai programmai. Diemžēl, šī nebija ne tuvu tam, ko sagaidījām.
Nācās pašiem pavadīt laiku pie programmas saprašanas, papildināšanas, lai draudzene varētu sāķt treniņus “pēc programmas”.

R Rijniece Ineta 28.04.2016

Skumji gan. Ka ir šādi cilvēki. Ka ir cilvēki, kas nesaprot, ka caur internetu nevar iemācīt vingrot. Neaizmirstiet pieminēt, ka nauda tika jums atgriezta un abas programmas palika jūsu īpašumā, respektīvi jūs tās ieguvāt par velti.

N Normunds Jurāns 29.04.2016

Labdien,sūdzības Autor!
Ja kaut kas Jums nav saprotams,tad tādēļ ir šie privātie treniņi,kuros cilvēkam parāda un pamāca kā pareizi ir jāizpilda vingrinājums,kā jāmaina svars no piegājiena uz piegājienu... Jums problēmas rada tas fakts,ka vingrinājumi rakstīti latviešu valodā? Tas ir smieklīgi,ka nesaprot paši savu valodu un vēl pārmetat cilvēkam,kurš veltījis Jums laiku un dalījies ar savu pieredzi. Pieredzi ko nevar nopirkt,to var tikai iegūt ar gadiem. Inetai Rijniecei ir vairāk,kā 25 gadu pieredze treniņos un uztura izzināšanas jautājumos. Ēdienkartes kādas tiek sasliktas un veidotas individuāli katram cilvēkam,nav sastopamas ne tikai Latvijā bet arī visā Baltijā kopumā. Jums pat cilvēks ir atgriezis atpakaļ naudu,bet Jūs vēl atļaujaties cilvēku nopelt... Veiksmīgu Jums progresu turpmākajā dzīvē,tikai atcerieties vienu- bumeranga likumu vēl neviens nav atcēlis.
Veiksmi cīņā pašiem ar sevi un saviem uzskatiem!

L Laurita Saulīte 02.05.2016

Kur nu vēl PRECĪZĀK varētu uzrakstīt!

A Armands Kazaks 01.05.2016

Dāmas Es gribētu satikt Jūs dzīvē????
Nesapotu Jūsu sūdzību!!
Es pie šīs Treneres pasūtiju abas Jūsu pieminētās programmas!
Tā tad sāksim ar Uztura programmu - Uztura programma sastādīta plaši divām nedēļām un pielikumā sarakstīts vesela virkne ar produktiem, kurus vari mainīt ja negaršo.
Uztura programma nav sameklēta kkur Google, vai kur citur, jo Esmu saskāries ar citu treneri, kuram samaksāju 10€ un kad ieraudziju sāku smieties!
Bija arī daudzi jautājumi uz kuriem saņēmu atbildes, nevis Es Tev uztaisiju programmu un atšujies..
Bet galvenais jau bija tas, kad divu nedēļu laikā -5kg ķermeņa svara, neskatoties uz to kad smagi strādāju zālē un pieauga muskuļu massa!
Tā kā Esmu šokā kā šitā var nomelnot tik labu Trenerīti..
Un Treniņprogramma - Man sastādija gan Masai, gan spēkam.. Ir lietas kuras Es nevaru darīt, dēļ traumām tapēc tas jau vien tik izstrādāts savādāk nevis kā kuram katram! Ar setiem un atkārtojumiem viss bija skaidrs! Vienīgi bija jautājumi par pāris vingrinājumiem uz kuriem saņēmu labas un detalizētas atbildes. Kā arī šai programmai bija ļoti labi rezultāti.????

Tā kā dāmas mazāk vajag skatīties kkādus smieklīgus Video rullīšus Internetā kur Mēneša laikā var zaudēt 25kg, vajag arī sakārtot savu prātiņu un apņemties ar pacietību un raksturu!

Tā kā nevajag nomelnot tik labus un pieredzes bagātus Trenerus, jo Inetei ir netikai zināšanas no grāmatām vai kādiem citiem resursiem, bet arī Dzīves pieredze, kas neatņemama sastāvdaļa šajā darbā!!

L Laurita Saulīte 01.05.2016

Domāju, ka šeit ir tīrais komunikāciju trūkums tik, jo nekad nenoticēšu, ka Ineta var kādam ko nepaskaidrot utt.Viens otru vienkārši esat pārpratuši droši vien.Un vingrinājumus var PAREIZI izdarīt tikai un vienīgi dzīvajā ar trenera klātbūtni, lai pakoriģētu pie izpildīšanas.Savādāk var iedzīvoties traumās vai arī pildīt nepareizi un tad jēga būs nekāda.Pati arī no video pildīju nepareizi ilgu laiku.Un to sapratu tikai tad, kad sāku trenēties pie trenera.Ineta ir ne tikai profesionāla trenere, bet arī patīkams cilvēks, ar kuru visu var sarunāt un izrunāt par visiem 100 %.Un ir patīkami komunicēt par sporta un uztura tēmām.Jūsu sūdzībai nav pamata.Varbūt sazinieties vēlreiz un nogludiniet šo absurdo pārpratumu.

L Laurita Saulīte 01.05.2016

Ja jau puisim bija tik labs treneris pirms tam, kādēļ tad meklējāt palīdzību pie Inetas?

D Diāna Rubene 10.05.2016

Interesanti kāpēc, tad puisis raksta sūdzību? Varbūt esiet neapmierināts ar to, ka draudzenei pietrūka šīs lielās jūsu cerības uzsākt šo visu procesu? Runājot par Inetu ar viņas treniņu palīdzību un sastādīto ēdienkarti esmu pirmo reiz mūžā atbrīvojusies no -15kg un viss turpinās. Katrs jautājums trenerei es uzskatu maksā naudu, jo tās ir viņas zināšanas par ko viņa arī ir maksājusi. Atnākot uz individuāliem treniņiem Ineta ir ļoti atvērta un uz katru manis uzdoto jautājumu saņema detalizētas atbildes. Esmu ļoti apmierināta ar savu trenera izvēli.

I inca! 07.07.2016

Sakiet vai par konsultāciju un plāna saņemšanu no Inetas arī maksājāt skaidrā naudā, kā es?

I Ineta Rijniece 12.07.2016

Varu arī pati atbildēt: esmu pašnodarbinātā un maksāju nodokļus: izrakstu rēķinus un kvītis par saviem pakalpojumiem.Variet par to pārliecināties VIDā.

I Ineta Rijniece 12.07.2016

Ja būs nepieciešamība, varu nosūtīt šīs "apsūdzības" personai izrakstīto rēķinu.

A Armands Kazaks 12.07.2016

Personīgi Es Esmu pasūtijis gan Treniņplānu, uztura plānu un dāvanu karti!
Veicu divus pārksaitijumus un vienreiz maksāju skaidrā naudā un par visām šīm lietām saņēmu kvītis, ja ļoti vajag, varam arī satikties un uzrādīt!
Man sāk likties, kad šeit uzdarbojas skauģi, vai arī konkurenti kas vēlas šo pēc Manām domām Ļoti labo Trenerīti nomelnot!!

I Ineta Rijniece 12.07.2016

Jā, un interesants ir acīmredzamais fakts, ka uzdodiet šo jautājumu ANONĪMI, baidoties atklāt savu patieso identitāti caur sociālajiem tīkliem, kā to darām mēs, visi pārējie.

I Ilze Legzdina 12.07.2016

Atspēkojams pilnīgi katrs teikums:
1) Ineta paskaidro visu un vienmēr, vajag tikai pajautāt. Es pati eju uz privāttreniņiem jau 3 gadus un jau no pirmās reizes viņa ne tikai izstāsta par katru vingrinājumu, bet arī koriģē lai netraumētu muguru, ceļus vai citas ķermeņa daļas.
2) Pirms man tika iedots uztura plāns, es iedevu visu info - kas man garšo, ko ēdu un ko nē. Ja minētā persona to nav spējusi pateikt, tad neko darīt.
Turklāt, tieši tādēļ Inetas lapā ir tik daudz recepšu, lai var pasmelties idejas, ja vien galva strādā un spēj sarēķināt uzturvērtības.
3) Par treniņiem norēķiņāties var gan skaidrā naudā, gan ar pārskaitījumu - kā nu ērtāk. un kvīts vienmēr tiek iedota.
4) Gribētu redzēt cilvēku, kurš atnāk uz zāli ar treniņa aprakstu bukletu un tagad mēģinās kaut ko darīt. Protams, ka vienmēr pirmajai reizei ir jabūt klātienē - kā gan savādāk parādīt un pastāstīt nianses kas jāievēro.

Domāju, ka atradīsies vēl tiešām ļoti daudz esošo un bijušo klientu, kas oponēs ikkatram sūdzētāja teikumam.

R Raimonds 12.07.2016

Labdien, ielikšu arī savas 5 kapeikas. Man sanāca no otras puses, vispirms individuālais treniņš, tad ēšanas programma. Nezinu kas tur par saķeršanos bija sūdzības autoram ar Inetu, ar mani komunikācijā bija korekta, vingrošanā atstāja zinošas personas iespaidu. Ar ēšanas paradumu koriģēšanu man joprojām iet pagrūti :( , bet tā it kā nebūtu treneres vaina. Programmas sastādītas gana saprotami, ja bija kādi jautājumi, vienmēr atbildēja, parādīja, bet jā, labāk sarunā, nevis uz papīra. Maksāju caur internetbanku, viņa izstādīja rēķinu, es pārskaitīju.
P.S. IMHO kaut kā jocīga tā sūdzība, pazīst bariem izcilu treneru, kas taisījuši superīgākas programmas, bet neviens nebija gana labs, tāpēc nācās meklēt atkal?

A Anna_zanne 21.07.2016

jaut ka capīgi ar tiem pozitivajiem komentariem, neizskatas isti, biju domajusi, ka varēetu arī pieteikties saja programma, bet soriez laikam atturesos, paldies par komentariem

A AleksandraBbb 09.10.2016

Es piekrītu visiem komentētājiem. Esmu pasūtījusi arī treniņu programmu un ēdienu programmu, bet man neienāca prātā būt pašam sev skolotājam!!Par cik Ineta ir mācījusies un sasniegusi kaut ko :D tad nu viņa jau zin ko viņa runā, tādēļ arī gāju uz PRIVATIEM treniņiem kuros viņa nebeidz runāt, iesaka, ko ka, kas!!!! Tāpēc tas nav dārgi nemaz ja tiešām vēlies sasniegt kaut ko, ja gribi pa lēto tad sēdi YouTube vai ej pie studentiem.
Nepatikami Klausīties tādas........ Ufff kādi gan ir cilvēki,un Jums vēl tika atgriezta nauda =O

S Santagggggg 16.03.2017

Man gan ari jasaka, dzivoju arzemes, pasutiju treninj un edienu programu no Inetas ja nemaldos samaksu ap 50eir... uzdevu daudz jautajums, bet tas jau tikai normali ja reiz nevaru vinju dzive satikt ka rakstisu vinai epastus, tad nu vinai saka apnikt man atbildet uz vienu no epastiem ari man vinja atbildeja ka vinjai nau laika visu tiik siki paskaidot. Naudu gan atpakal neprasiju, bet paradiju trenerim vinjas sastadito programu man un vinjs pateica ka vinja man ir sastadijusi tadu programu lai es izskatitos ka vinja pati un nemot vera ka esmu iesacejs tad nu treneris nosokejas cik loti vinja nau ar mani konsultejusies par manam spejam vai par to cik biezi es varu treneties vai esmu trenejusies agrak.

I Ilze444 01.06.2017

Nu, nezinu gan. Esmu pasūtījusi gan ēdienkarti, gan treniņu programmu.Un būtībā esmu ļoti apmierināta ar rezultātu.Ēdienkarte daudzveidīga un nebiju izsalkusi ne mirkli.Dažreiz pat bija grūti to visu apēst. Agrāk dom;aju-jo mazāk ēdīšu, jo ātrāk tievēšuu. Bet te - mēneša laikā -3kg.Tas ir tas, ko gribēju un dabūju. Bija man jautājumi - un komunicēšanās bez problēmām. Atbildēja uz visiem maniem jautājumiem. Treniņu prtogramma mājas apstākļiem - arī biju apmierināta.Sajutu rezultātu jau p'ēc pirmajām 2 nedēļām. Man personīgi nebija,kur piesieties.

K Kaķis Armīns 18.02.2019

Man garšo visa Inetas ēdienkarte, svars arī pazūd, tikai ievērojot šādu diētu, nevaru atraugas un pirdienus kontrolēt, izlaužas arī sabiedrsikās vietās. Tas jau laikam atkarīgs no katra trakta, visiem jau tāvar nebūt.