AtrisinātaIneta R. / edunsporto.lv - Krāpšana!

Esmu samgi vīlusies Inetas R. piedāvātajos pakalpojumos! Man ar draudzeni, kura no sākuma ieteica viņu tika izveidots pilnīgi vienāds notievināšanas plāns - ar vienādiem treniņiem un receptēm. Par to viņa samaksāja 30 EUR, bet man Ineta R. parasīja 60 EUR. Ineta R. ir krāpniece, kā var piedāvāt vienu un to pašūs teikt, ka ir individuāli izstrādāts plāns - viss vienāds!!! No tiem treniņu plāniem vispār neko nevar saprast, kas un kā jādara!! Vērsos par šo PTAC (bija naiva cerība, ka varbūt samaksātos 60 EUR varētu atgūt), bet viņi neko nevarot izdarīt, jo pēc apmaksas veikšanas mēs (es un draudzene, kura no sākuma ieteica šo uztura speciālisti) čeku no Inetas nedabūjām vai arī jebkādu kvīti viņa neizsniedza.

Tā kā uzmanāties:
- nodokļus Ineta R. nemaksā
- edunsporto.lv sasolītās lietas ir krāpšana (nekādas individualitātes)
- vienādi notievināšanas plāni visiem klientiem
- slikti trenniņu plāna apraksti (ja nēsi sportotājs nav skaidrs ko un kā darīt)
- naudas atgriešanas opcija par slikto kvalitāti un krāpšanu nav iespējama

Kopumā se nēsmu jutusies tik ļoti apkrāpta un kādā vīlusies!!

Atbilde no Ēd un sporto Support 26.07.2016

Labsvakars!

Nevēlos, lai izklausītos pēc attaisnošanās, taču ar tīru sirdsapziņu varu apgalvot, ka šī apsūdzība un komentāri ir viens vienīgs safabricējums un cenšanās nomelnot.Kas ir autors - viegli varu iedomāties. Kāda sabiedrība zināma "notievēšanas" programmu kompānija, kurai esmu pamatīgi uzkāpusi uz varžacīm. Ir acīmredzami, ka cilvēks, kurš visus šo publicējis: nepazīst ne mani, ne ir pasūtījis kādu no pakalpojumiem, un, lai nemaldinātu ar šiem dubļainajiem komentāriem citus cilvēkus, sniedzu īsus paskaidrojumus:
1) esmu pašnodarbināta persona, kas maksā valstij nodokļus, un par sniegtajiem pakalpojumiem izsūtu rēķinus. Informācija pārbaudāma VIDā.
2) katram, kurš griežas pie manis tiek sastādīta attiecīga programma pēc viņa sniegtās informācijas: fiziskie parametri, fiziskās aktivitātes koeficents, ēšanas paradumi (viens neēd gaļuu, cits, zivis, cits piena produktus vai olas, cits nevar iztikt bez vīna glāes vakarā, cits bez kārotā šerberta)
3) "Notievināšanās plāni visiem vienādi" - man kā tādu to nav, un to nekad neesmu to tā pasniegusi (atšķirībā no tā, kā to plaši par sevi reklamē un apraksta mums visiem zināmā notievēšanas programmu kompānija).
Es piedāvāju palīdzēt iegūt, uzlabot fizisko formu ar treniņu palīdzību. Kā arī sastādīt ēdienkartes svara samazināšanai vai palielināšanai, ņemot vērā klienta vēlmi: notievēt "strauji", vai " pakāpeniski", vai vienkārši uzturēt esošo svaru.
4) "Slikti treniņu plāni" - man ir 28 gadu pieredze trenējoties fitnesā. Treniņu programmas tiek sastādītas individuāli. Protams, jaunu Ameriku neviens neatklās. ir vingrinājumi (bāzes), kas atkārtojas katrā treniņu programmā, jo bez tiem - nekādi. Visi vingrojumi, ko iekļauju savās treniņu programmās nav atrodami yotube, daudzi ir manis izveidoti un pielāgoti klienta vajadzībām un spējām (citam ir muguras, citam ceļgalu problēmas), tādēļ, ja es uzņemos atbildību par šo programmu izveidi-tad vienmēr piedāvāju iziet vismaz 1 reizi treniņu programmu kopā-lai varētu pēc tam to pareizi tehniski, veselībai nekaitējot to patstāvīgi izpildīt.Neviens youtube kanāls neaizstās treneri. Ja tomēr, cilvēkam nav iespēju atbraukt, atnākt (dzīvo ārpus LV, vai ārpus Rīgas), tad, protams, sastādu attiecīgi programmas ar i-netā sastopamiem vingrinājumiem vai pievienojot foto un sīku aprakstu.
5) Naudas atgriešana - esmu 2x pati uz savu iniciatīvu atgriezusi naudu, jo nespējām atrast kopīgu valodu un izpratni par lietu patieso būtību. Neviens nav sūdzējies, pieprasījis, rakstījis un vēl, jo vairāk zvanījis un pieprasījis atgriezt naudu! Tādu incindentu nekad nav bijis!
6) Konsultācija maksā 10 Euro (nevis 45 euro, kā te raksta un melo!) un ilgst pēc vēlmes, ir pat bijusi 1,5h un nekad neskatos pulkstenī un nekad neesmu uzņēmusi laiku - man ir būtiski, lai klients aiziet apmierināts.
7) Receptes kā tādas - ēdienkartē vispār netiek rakstītas. (sūdzības autors pat nav redzējis šo ēdienkarti-tādēļ attiecīgi arī nezina!) Tiek minēti produkti un to daudzums (un alternatīvi produkti). Tā kā nekādas sarežģītas un ilgas gatavošanas: piemēram, 50 gr rīsi un 120 gr vistas fileja.Tā nav recepte, bet nepieciešamie produkti.Un to pagatavošanas laiks ir pavisam neilgs. Citēju komentāru: "kopumā plāns baigi vienkāršais. neteiktu, ka kaut ko tādu google nevarētu atrast. Receptes baigi sarežģītās daudz laika un piepūles prasa..." Vai nav interesantas formulējums: BAIGI vienkāršais un tajā pašā laikā BAIGI sarežģītais"...
8) ēdienkartes ar pārāk mazu kcal daudzumu: var redzēt, ka sūdzības komentētājs ;pat acīs nav redzējis nevienu manis sastādītu ēdienkarti. Nevienai manis sastādītajai ēdienkartei nav mazāk par 1300 kcal - un, tas ir ļoti reti (minimums, ko drīkst uzņemt ir ~ 1200 kcal), kas arī tiek attiecīgi sastādīts tikai un vienīgi no klienta vēlmes: cik ātri samazināt svaru, kā arī kcal dadzums ēdienkartē ir atkarīgs gan no cilvēka vecuma, gan no svara, gan no fiziskajām aktivitātēm) ..Tādēļ teksti par it kā ārstu atzinumiem, ka par maz kcal ēdienkartē ir nepatiesas un melīgas.
9) Citāts: "...kāda ārsta noradījumus izsaistīju rijnieces kundzei, viņa mēģinaja mani paliecināt, ka arstam nav pietiekami lielas zinasanas, lai izvertetu attiecigo planu, un naudu vina man neatgriziesot.... "...Nekas tamlīdzīgs nekad nav bijis, jo es nekad neuzdrošinātos apstrīdēt ārsta norādījumus, un nekad pat nav bijusi neviena saruna par naudas atgriešanu. Tas ir viss jau atkal ir klaji meli un izdomājums.
10 ) Esmu mācījusies LSPA arī uzturmācību un pietiekoši daudz zinu arī par uzturu,lai varētu sniegt ieteikumus sabalansētam uzturam.
! Vienmēr atcerieties, ka dzīvē ir aktuāls bumeranga likums. Un nomelnojot citus, jūs paši nekļūsiet nedz tīrāki, nedz labāki, nedz laimīgāki!

Atbilde no Ēd un sporto Support 27.07.2016

Jā, un, cienījamie komentāru autori: ļoti labprāt personīgi ar katru no jums gribētu tikties un risināt šos jautājumus bez publiskas ķengāšanās, mierīgā ceļā. Rakstiet, zvaniet un risinām, nekautrējieties atklāties.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.08.2016

Ineta R. pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A Anna_zanne 25.07.2016

Kaut kas līdzīgs ir minēts arī šeit: http://www.sudzibas.lv/ineta-rijniece-slikts-serviss-c254941#c281010

K krasnoselska 25.07.2016

Biju tieši tādā pat situācijā, lai gan par kunsultāciju maksāju 45 EUR (45 min, viņai pat bija modinātājs uzlikts, kad šīs 45 min beigsies, lai zvana - itkā bija baigi kaut kur jāsteidzās!) kopumā plāns baigi vienkāršais. neteiktu, ka kaut ko tādu google nevarētu atrast. Receptes baigi saražģītās daudz laika un piepūles prasa. Ievērojot visus nosacijumus svarā baigi nekritos par dažiem kg, precīzāk 2. Laiks, kas tika iegudlītas Inetas sastadītā programmas plana ieverosnai bija krietni lielāks nekā prieks par iztērētajiem EUR un zaudētajiem kg. Tas noteikti nebija tā vērts un ineti par krāpnieci arī var nosauktu, solīja vairāk zaude'tos kilogramus. (Vispār viņas piedalīšanas un atbalsts ir minimāla jūtams, pat varētu teikt, ka nav!!)

ē Ēd un sporto Support 31.07.2016

Joprojām ļoti gaidu Jūsu ziņu, ar Jums sastādīto ēdienkarti, lai varu to koriģēt un labot.Protams, ja tāda vispār ir....

L lienuxs 26.07.2016

aprove - ineta rijniece nodarbojas ar krapsanu, neesmu eksperts , bet inetas sastadito notievesanas planu un aktivitasu sarakstu paradiju savam gimenes arstam, kurs noradija, ka pie tadam fiziskam aktivitatem diena uznemto kaloriju daudzums ir par mazu un neieteice man vairs to ieverot. vispar tas viss nonaca lidz gimenes arstam, jo no briza, kad saku notievet paradijas liela vajuma sajuta - visu laiku biju nogurusi, nenormali naca miegs!! nevareju saprast kapec ta, bet izradijas, ka tas del, ta ja diena netiek uznemts pietiekami daudz kaloriju - energijas. kada arsta noradijumus izsastiju rijnieces kundzei, vina meginaja mani parliecinat, ka arstam nav pietiekami lielas zinasanas, lai izvertetu attiecigo planu, un naudu vina man neatgriziesot. vilusies par visu pakalpojumu un inetas rijnieces attieksmi esmu. neesmu drosa vai vispar vina ir kvalificeta sniegt dazadus uztrua pakalpojumus!

ē Ēd un sporto Support 31.07.2016

Gaidu ar nepacietību arī Jūs, ar manis sastādīto ēdienkarti: lai varētu pārliecināties par: 1) tādas esamību vispār; 2) lai varētu to labotu un koriģēt. Jo, ja esiet bijusi mana kliente, tad noteikti esiet lietas kursā, par manu lūgumu nosūtot programmu, ka, ja nu kaut kas nav skaidrs, vai neiet kā vajag, noteikti griezties pie manis, lai varam to koriģēt...

M m_rancane! 26.07.2016

INETA RIJNIECE IR MELE UN VISS VINAS BIZNES IR KRAPSANA!!!!!!!!!!!!!!

L liepnieks 26.07.2016

Sāksim ar to, ka Ineta Rijniece nav sertificēts speciālists, lai vispār sniegtu kādas konsultācijas saistībā ar uzturu!

I Ineta Rijniece 26.07.2016

Labdien, sūdzības autor! Sākšu ar galveno apvainojumu, ka nemaksāju nodokļus, un, tas vien liecina par to, ka šis viss ir meli, jo sūdzības autors par to nezina, jo patiesībā nav mans klients. Esmu nodokļu maksātāja, un katram pakalpojumam izsūtu pretī rēķinu. Variet par to pārliecināties VID. Bet patiesībā, es ļoti labprāt vēlos satikties personīgi ar katru no jums un atklāti-sīki un smalki uzzināt par katru no šo piecu -vienas dienas laikā publicēto sūdzību problēmām. Un atrisināt - par baltu velti ! Zvaniet un rakstiet-es gaidīšu katru no jums. Jo savādi, ja bija problēma, jautājumi, neskaidrības, kāpēc negriezāties pie manis?Bet tagad šeit izlejiet šo netīro dubļu šalti? Komunicējoties, es vienmēr programmu apakšā rakstu: ja rodas jautājumi, neskaidrības, droši rakstiet, zvaniet, jautājiet. Tomēr, esmu pārliecināta, par 99 %, ka zinu, kas ir šo visu sūdzību sutors: Stockholmhealth kompānija, kuri jau man ir zvanījuši un draudējuši, ka traucējot viņu biznesam, un, ka to tā neatstās. Nu,es saprotu -ka šādi šie draudi tiek arī realizēti. Man nav no kā slēpties, baidīties un melot man ir būtisks katrs cilvēks ar kuru strādāju. Un par to liecina līdz šim saņemtās daudzās pozitīvās atsauksmes.

L liepnieks 28.07.2016

Kā Jūs vispār varat siegt kaut kādas uztura konsultācijas? Jūs neesat speciālis, ieguvāt savas zināšanas no interneta protāliem, googles?

L Lieva82 19.10.2018

Stocholmas diēta viennozīmīgi ir krāpnieki. Viņu diētas plānu pārbaudīju-visiem identisku izsūta.

L Laizonis 28.07.2016

Vajag vairāk drāsties un nevajadzēs tievēšanas programmu

S Saprātabalss 28.07.2016

Liekas interesanti. Visas sūdzības vienā laikā un tādā pašā stilā it kā kāds mēģinātu ieriebt.

Mīļie cilvēki, vai tiešām ticēsim šādiem , atvainojos, truliem apvainojumiem bez kaut VIENA pamatojuma ? :)

E Ewa Ewita 04.11.2018

Ineta ir lielisks treneris, kas nevienam neko neuzspiež. Bez paša velmes strādāt, nekas nebūs. Sekoju viņai sen
Neko neesmu sūtijusi pie viņas, bet iedvesmojusies gan. Gatavoju viņas receptes, kuras ir bez maksas. Nomesti daudz kg. Viņa nav burve, bet palīdz ar padomu. Pārejais gan jāsasniedz pašam

S Sandapanda 03.05.2020

Izlasot šo visu, es sapratu, ka antireklāma un sūdzība nospēlēja uz otru pusi - šī patiešām ir ļoti laba reklāma, kur palasot Inetas R. paskaidrojumus radās LIELA uzticība un vēlēšanās puevienoties viņas programnai!Lai viss viņai izdidas!