Inese Suppe - Diplomdarbs

Cien.studenti, neuzķerieties uz darbu rakstītājiem, ar kuriem iespējams sazināties caur e-pastu: [slēpt]@inbox.lv un kuri lūdz pārskaitījumu veikt uz
Saņēmējs: Anastasija Valija Seikstule

Mana pieredze rāda, ka viņi nodarbojas ar jau gatavu darbu pārveidošanu. Nauda tika samaksāta, darbs atsūtīts, bet atrādot to pasniedzējam- izrādījās plaģiātisms(tāda veida darbs tika aizstāvēts pirms gada). Solījās kaut ko darīt lietas labā, bet solīts makā nekrīt. Kopš solījumiem pagājušas 2 nedēļās, bet neviens pat neatbild uz e-pastiem, kur nu vēl cerēt uz turpmāku sadarbību.
ĻOTI rūgta pieredze! Esiet uzmanīgi un lai Jums veicas!
Ja vajadzīgi pierādījumi- jautājiet e-pastā!

Z

E ezerzeme 16.12.2011

Zane, tā tev arī vajag! Paņem grāmatu un pati mācies!
Pilnīgi atbalstu šitādu jauno "speciālistu" čakarēšanu!!! Vēlāk visi brīnās, kā tā var daži labi strādāt! Kā lai šie ko prot, ja visu viņu vietā citi ir izstrādājuši!
Malace tā meitene, kas pasniedzējam parādīja, kas tas par studentu ir!!! Vienkārši lieliski!!!

J Juris 16.12.2011

Man prieks, ka ir Latvijā tādi darboņi, kas prot naudu pelnīt uz slinko studentu rēķina un galvenais, ka apčakarē!!!
ES ARĪ ŠITĀDUS STUDENTUS ČAKARĒTU PĒC PILNAS PROGRAMMAS!

U Uzņēmējs 16.12.2011

Jā, šitādas "profesorienes" ir jāmāca!
Tāpēc jau mums ir uzaugusi daunu paaudze, kura bez datora pat neprot sarēķināt cik būs 100-99!
Atsaucās uz manu darba sludinājumu šāda "vakardienas" studente. Ir diploms, viss it kā OK! Kad sākam runāt, tad izrādās, ka jau aizmirsusi par ko diplomdarbu rakstījusi. Loģiskās domāšanas pilnīgi nekādas, pat runāt normāli neprot. Nevar divus teikumus sasaistīt kopā. Tā vien gribējās paprasīt, ko tad tu tajā augstskolā darīji šos 4 gadus un tas ir cilvēks, kurš ir it kā ieguvis bakalaura grādu! Protams, ka atteicu, jo tādi darbinieki man nav vajadzīgi, kas neprot loģiski domāt! Es no saviem darbiniekiem prasu lai viņi paši pieņemtu atbildīgus lēmumus un prastu motivēt, kāpēc viņš ir rīkojies tā un ne savādāk!

Tāpēc cienījamie studenti! Lai jūs varētu dzīvē kaut ko sasniegt saviem spēkiem, nevis caur pazīšanos- rakstiet kursa darbus un diplomdarbus paši! Pasēdiet pāris nedēļas bibliotēkās, palasiet gudras grāmatas-tas nāks tikai par labu jūsu smadzenēm!

Atcerieties: normāls, sevi cienošs darba devējs, noteikti pārbaudīs jūsu spējas un to, ko esat augstskolā apguvis. Metodes ir dažādas, jūs pat nenojautīsiet, ka jūs pārbauda un ja jūs kursa darbus un diplomdarbu paši neesat rakstījuši, tas ļoti ātri nāks gaismā. Manā firmā tas notiek apmēram nedēļas laikā!
Es labāk paņemšu cilvēku ar astoņu klašu izglītību, bet gudru, nekā dumju ar divām augstākajām izglītībām!
Manā uzņēmumā viens no direktora vietniekiem ir ar vidējo izglītību, pagaidām neviens ar augstāko viņam līdzi nestāv! Tāpēc jāmācās ir pašam, nevis jāmeklē "darba zirdziņš", kas jūsu vietā visu izdarīs! Ja skolā tas vēl iet cauri, tad darba mūžā tas cauri neies!

S Saule 16.12.2011

Es arī strādāju augstā amatā, labi apmaksātu darbu..un arī pirms dažiem gadiem nopirku diplomdarbu, bet tas neliecina par to, ka man trūkst zināšanu utt. Dažādi cilvēki-dažādi apstākļi. Un ja jau meitene pirka-tad viņai ir savi iemesli.Katrs pats savas laimes kalēkjs, bet ar "apčakarēšanu" arī nekur tālu nevar tikt.;)

H Haralds 17.12.2011

Tapec Valsts ir dir-aa, ka to vada sadi"profesionali", viens noperk
diplomdarbu, otrs diplomu, tad comaks iekarto augstaa amataa un
shemosana var sakties.

R Rakstu 25.01.2012

Skatījums no otras puses - no diplomdarbu rakstītāju puses. Plaģiātus nerakstu un cenas arī pieņemamas, termiņus ievēroju. Neviens darbs mazāk par 7 nav saņēmis, un arī tad tikai tāpēc, ka students neizlasa darbu un aizstāvēšanā nesaprot, par ko ir runa, kad oponenti uzdod jautājumus. Bet kā ar pašiem pasūtītājiem? Kas samaksu velk garumā un tā jāizspiež ar radikālām metodēm, meklējot pa sociālajiem portāliem? Kā jāraksta. tā - pēc iespējas ātrāk, īpaši tiem, kas novelk līdz pēdējam un tad nu pēdējā momentā meklē kādu, kas pa pāris dienām darbu varētu uzrakstīt. Kā jānorēķinās par rezultātu, tad nu sākas - man tagad materiālas problēmas, es vēlāk samaksāšu (bet var tak laicīgi brīdināt un visu var sarunāt!), vai - tas vispār kronis visam - es taču kaut kad tuvākā laikā samaksāšu! Vai - ai, aizmirsu, ka jāsamaksā! Jopcik, kad ejat pie friziera vai kosmetologa, arī sakāt: es maku aizmirsu mājās?! Tad ar ko šis pakalpojums atšķiras, piemēram, no friziera pakalpojuma?! vai arī - ai, darbu izgāza, ielika 3, bet man gali tajā augstskolā un uzzinu, ka cilvēks saņēmis 8! Un apziņa, ka jāmaksā, pamostas tikai tad, kad apsoli informāciju nopludināt augstskolā vai paziņām.

I ilgvarst 09.04.2012

shita suka mani arii ir piepisuusi...
Vinas tel. num. 22493922, un tas Anastasijas Valijas Seikstules adrese ir Rugaju nov., Rugaju pag., ciems Tikaini, LV-4520.
es tagad roku visu augsha ko vien var, jo gribu savu pikji atpakalj, nebus pikja, panjemsu nieri... :)

Ja kadam vel ir kads info, tad dodiet zinju uz [slēpt]@inbox.lv

R Rakstu 23.03.2015

Traki, protams... Normāli rakstītāji rūpējas par reputāciju. Bet reizēm arī paši pasūtītāji dara brīnumu lietas. Es šobrīd ar vienu tādu karoju, e-pasts [slēpt]@inbox.lv.

R Rakstu 23.03.2015

Piedodiet par manu verbālo caureju, tiešām sasāpējis... Tāpēc krāpniekiem ir plašāks darba lauks, ka paši studenti ne vienmēr ir godīgi - vai nu nesamaksā, vai cenšas šantažēt ar VIDu (bet daudzi no mums ir legāli saimnieciskās darbības veicēji), vai vispār atsakās no darba, kad tas gatavs, jo izdomā, ka vairāk tajā augstskolā nemācīsies. Bet maksājumu garumā vilkšana jau ir klasika. Tāpēc visi rakstītāji ņem avansus, citi pat 100%.