www.sudzibas.lv Inese Majore Skolotaja r6vsk.lv

AtrisinātaInese Majore - Skolotaja r6vsk.lv

Es vēlētos brīdināt par skolotāju vārdā Inese Majore. Viņa ir angļu valodas un vācu valodas skolotāja. Pat ja viņa ir angļu valodas skolotāja, viņas angļu valodas izruna ir skandaloza. Piemēram: "thin" kā "zin", "this" kā "zis", "zero" kā "zerrrrrro", "pretty" kā "pritī", "download" kā "downlād", "something" kā "samsing", "thank" kā "sank". Reizēm arī viņas teikumi ir nesakarīgi. Piemēram "Who is speak?" un "We all have do good". No pieredzes stāstu, ka viņa piespiež klasesbiedrus draudzēties. Vēl arī es vienu dienu projekta darbu neizdrukāju un viņa man ielika 6. Tad kad es to pašu darbu izdrukāju, man ielika 9. Vēlos šo sūdzību nobeigt ar to, ka viņa vēl vienā kontroldarbā "I'm" vietā "I am" uzskatīja par kļūdu

Sūdzība veiksmīgi atrisināta VēlVienaAnonīmā 29.04.2016

Šī sūdzība tika nejauši ielikta

F FJ 13.05.2016

Ja tā tika nejauši ielikta, kp tu vispār raxtiji sūdzību. Kāc sakars. Mošk tu viņu speciāli uzraxtiji, jo nejauši ielogoties sudzibas.lv, uzrakstīt un ielikt sūdzību nav iespējams. Sviests kautkāc