www.sudzibas.lv Inese Majore Rīgas 6. Vidusskolas skolotāja I. Majore.

AtrisinātaInese Majore - Rīgas 6. Vidusskolas skolotāja I. Majore.

Es vēlētos visus cilvēkus, kuri iespējams taisās savus bērnus jebkad ielaist Rīgas 6. Vidusskolā, pabrīdināt par skolotāju vārdā Inese Majore. Šī skolotāja māca Angļu un Vācu valodu no 7. līdz 9. klasēm. Es vēlētos sākt ar to, ka man ar šo skolotāju personīgi ir bijušas problēmas un arī nepatika pret viņas personību, taču es to nekad neņēmu vērā, jo neuzskatu, ka tas ir svarīgi mācībās, taču, šī skolotāja parasti ir drausmīga skolēnu vidū un jauka tikai pret citām skolotājām. Izskatās, ka viņai ari ir kompleksi, jo bieži ģērbjas kā biznes-lēdija vai pat kā skolēni teiktu, "Wannabe Kaprālis" un "Wannabe Imperātors". Šīs skolotājas angļu valodas līmenis ir labs, taču ir liels BET. Viņai ir TRAĢISKS akcents, kā arī viņa bieži dod nesaprotamus izskaidrojumus un tulkojumus vārdiem (pieņ, - cute ir parasti uztverts kā "piemīlīgs", taču viņa neapsriežami uzstāj, ka "gudrs"). Šī skolotāja arī izvēlas savus mīlulīšus, un tā sagadās, ka tie mīlulīši ir parasti inteliģenta izskata cilvēki, kuru vecākiem ir saiknes ar skolu. Ja jūs viņai nepatīkat - viņa izdarīs visu, lai agresīvi-pasīvā veidā to parādītu. Piemēram - Kad macījos, manas Angļu valodas zināšanas bija vienas no labākajām klasē, taču man tika 7 un 8. Viņas mīlulītim bija tieši otrādāk - Dramatiska situācija ar Angļu valodu, TAČU, viņš guva uzslavējumus un 9, par centieniem. Secinājums - Vispārībā nevajag stāties šajā skolā. Lūdzu nedariet to. Lai arī neesmu prezentējis nekādas pretenzijas pret skolu un esmu izteicies tikai par vienu skolotāju, šī skola NAV piemērota bērniem, kuri vēlas saglabāt savu spēju emocionāli izpausties neizplūdot asarās un vienkārši nenobeidzot savu garīgo veselību.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Mazais Spekja Piradzins 01.03.2016

viss ir labi man pazuda maks un es biju dusmigs.

L Lepnā Lavīze 03.01.2016

Nesapratu - lietišķais stils tagad esot kaut kādu kompleksu izpausme? Galīgs sviests!

G god-mode 03.01.2016

Tas ir acīmredzami, ka tev šajā skolā garīgā veselība tika pamatīgi sadragāta, bet labāk aizej pakonsultējies ar ārstu, pirms izdari nelabojamas kļūdas savā dzīvē. Par mierinājumu vari vienīgi pieņemt to faktu, ka psihiski nepieskaitāms, netiksi saukts pie kriminālatbildības.

K KawaiiWitch1 21.04.2016

Es pilnīgi šim piekrītu, jo es tagad eju 7 klasē un tā Unese Majore man māca angļu valodu un es arī esmu ļoti gudra angļu valodā,bet viņa man liek tikai 7 un 8 un pa retam 9 bet pārējiem kuri pat nemācijās ieliek 9 un 10 ā un vel , viņa liek 10 tikai tad,ja prezentācija ir printēta un tas ir negodīgi,jo citiem mājās nav printera.

F FJ 29.04.2016

Starp citu Es Eju 7 klase un Mācos pie Majores Es Tev Piekrīft Un Tagad Viņa Saka ka "Cute" Mūsdienās Nozīmē "Kruts" Vai Arī viņa Saka ka Vārdam "Cute" ir Daudzas nozīmes

S suzija77 09.12.2020

Izskataas, ka tur nekadnekas nemainaas. Daudzus gadus atpakaļ maaciijos shajaa skolaa un vinja bija klases audzinaataaja. Tajaa laikaa lielaakajam vairumam no vinjas bija bales, jo vinja biezhi vien pat ,,palaida nagus,,- ja veeleejaas kaadam slolniekam,kursh gaaja garaam, kaut ko teikt, tad nevis mieriigi uzrunaaja, bet raava aiz rokas pie sevis, utt. Biezhi vien rokas no shiem stiprajiem raavieniem saapeeja no ,,zilumiem,,...