Individuālais komersants "ARRIVAL" - Krāpšana

Individuālais komersants "ARRIVAL" nodarbojas ar izbraukuma tirdzniecību - ēdināšanas nodrošināšanu daudzos brīvdabas pasākumos un sarīkojumos. Reiz piekritu vienā no šiem notikumiem pastrādāt. Uzņēmuma vadītāja Antra Kalva tālruņa sarunā noformulēja darba samaksas principu. Proti, tik un tik procenti no kases katram darbiniekam. Bet te tev nu bija! Sākumā izrādījās, ka tiek sadalīta ēdienu un dzērienu kase, lai gan pie dzērieniem strādājošiem tāpat bija jānodarbojas ar ēdinātāju pienākumiem. Tad pati vadītāja izdomā, ka dzērieniem kopā ir trīs kases. Brīžiem vadītāja, dzērienu pārdevējiem it kā nemanot, jo viņiem ir rinda, samaina naudu, bet izrādās, naudu no naudas kastēm tikai izņem. Rezultātā vēl solītos procentus no kases, piešķir tikai no dzērienu kases, ko vēl sadala uz visiem pie dzērieniem strādājošiem. Tātad aptuveni 15 - 20 procenti no solītās samaksas bija. Protams, ka tā bija vienīgā reize, kad es sadarbojos ar šo uzņēmumu un tā priekšieci.

J

G gerber 16.01.2017

ari stradaju ar šo personu... viņa saka vajag stradāt 7 stundas un samaksa būs 600 eiro menesī..
rezultats: 10-12 stundas dienā un meneša beigam - 457 EUR par 20 darba dienu...

Par sanitaro normas ... tas ir apsurds. Un šitie cilvēki strāda skolas...

L lojalitāte 01.02.2017

Vēl dikti jāaug, lai tiktu līdz tādam kolektīvam, divas zvaigznes, kurām uzteicām darbu, par nevērīgu izturēšanos pret darba pienākumiem, par necieņu pret pārējiem komandas locekļiem, vai ne Irina Abramova, kas dzīvē nekur nav strādājusi, kam savs bizness ir nobankrotējis, ko tad citus māciet. Tā ir ka skaudība ir otra māsa. Lai Jums veicas, laipni lūgtum klaču portālā.

J Jasmīns 23.06.2017

Sakarā ar to, ka „Arrival” nodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu vairāku pašvaldību mācību iestādēs, iesaku par šī uzņēmuma darbību informēt gan konkrēto pašvaldību vadību, gan Izglītības un zinātnes ministriju. Tāpat aicinu ar ziņojumu un iesniegumu vērsties KNAB, lai dabūtu atbildes uz vairākiem jautājumiem, tostarp, uz kāda pamata „Arrival” nodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu mācību iestādēs.

S Sīrups 04.02.2017

Ļoti žēl tādu cilvēku kā Tevi, Andri Petrov, ( vai jasmīns),kas pēc gada uzraksta neapmierinātību par noritējušu sadarbību, kurš raksta septiņas sūdzības par jeb ko un kam. Cik saprotu ir pašam ar sevi un savu ego jātiek galā.
Runājot par sadarbību 2015 gadā, darba pienākumi tika sadalīti, tā ir atsevišķa kase un atsevišķa darba samaksa. Pie ēdieniem Tu Andri Petrov nemaz nedrīkstēji strādāt, gadījumā nesajauci par savu brokastu un pusdienu izmantošanu, ko arī Tev sedza uzņēmums, kā arī tika samaksāta alga.
Runājot par naudas inkasēšanu, tie ir mani darba pienākumi, žēl ka Tu nezini savus, jo savu neapmierinātību izpaudi tikai 2016 gada pavasarī.
Cieni cilvēkus, kas Tev dot darbu, rīko uzņēmuma balles, lai tādi kā TU varētu atpūsties. Cik nožēlojami cilvēki ir mūsu sabiedrībā. Diemžēl tādi cilvēki nestrādās mūsu uzņēmumā, kā arī mūsu vasaras pasākumos, kur strādā mūsu sadarbības partneri.
Lai veicas!

J Jasmīns 23.06.2017

INFORMĀCIJA POTENCIĀLAJIEM ”ARRIVAL” DARBINIEKIEM. Skaidroju situāciju sīkāk. Runa ir par darbu «Latviabeerfest 2015», kas notika Rīgā, Vērmanes dārzā no 28. līdz 31. maijam. Tika sasolīta samaksa par darbu – procenti no kases. Jau pirmajā dienā izrādījās, ka kases tiek dalītas un tā nebūt nebūs, kā tika solīts, bet pēdējā dienā apmēram stundu pirms algas izmaksas vispār tika paziņots, ka tie procenti vēl dalās ar divi, jo pie rolbāra strādājām divatā. Četrās dienās nostrādāju 66 – 67 stundas pēc tarifa viens eiro stundā. Sakarā ar to, ka darbs beidzās plkst. 1:00 naktī, tika solīts, ka darbinieki tiks nogādāti mājās. Nekā tamlīdzīga nebija. Naktī uz sestdienu un svētdienu pastāvēja pilsētas nakts transports, kas ļāva nokļūt mājās plkst. 3:00, bet plkst. 7:00 atkal bija jāceļas, lai laicīgi paspētu uz darbu. Naktī uz pirmdienu pēc tirdzniecības vietas novākšanas ap plkst. 3:00 mani vienkārši izmeta kā nevajadzīgu priekšmetu: «Tu dzīvo pie «Alfas»? Tas ir tālu, es nevedīšu!» Bet darba dienu naktīs pilsētas nakts transporta nav. Vienīgais, kas bija kā atrunāts, tā bija ēšana, ko komentārā Sīrupantra ir noformulējusi kā «... brokastu un pusdienu izmantošanu...». Par to man laikam jājūtas vainīgam. Vienkārši pretīgi. „Arrival” vadībai vispār nav mēra sajūtas – viņi sev enerģētiskā līmenī ir iepotējuši, ka viss, ko viņi dara ir pareizi un ideāli, bet patiesībā melošana, citu nonicināšana un līdzpilsoņu interešu ignorēšana ir šo cilvēku norma.
Ja domājat strādāt «Arrival» izbraukuma tirdzniecībā, tad ziņoju, ka nopelnīt nebūs iespējams. Kāpēc? Tāpēc, ka uzņēmuma vadībai nav pietiekamas zināšanas par tirgus tendencēm un izpratnes par cilvēku un darbinieku vajadzībām katrā konkrētā pasākumā. Uzņēmuma vadība pat nespēj paredzēt vienu soli uz priekšu. Arī pircējs kā cilvēks neko nenozīmē – viņam aiz uzņēmuma vadības skopuma tiks pārdota arī tāda prece, kurai beidzies derīguma termiņš (dažos pasākumos ir dzirdēts par skāba alus tirdzniecību). Turklāt esmu saņēmis informāciju, ka pagājušās vasaras izbraukuma tirdzniecības darbiniekiem esot samazināta alga. Ja nu jums gadījumā nav citu variantu un tomēr jāstrādā „Arrival” izbraukuma tirdzniecībā, tad ziniet, ka noņirgties gan varēsiet, jo par „Arrival” vadības neaprakstāmo skopumu anekdotes stāsta visa izbraukuma tirdzniecības nozare.
Manā gadījumā jāņem vērā vēl tas, ka atrunājot darba nosacījumus, tika minēts, ka būs oficiāls darba līgums. Bet tas nav redzēts līdz pat šim brīdim. Tātad sīrupsANTRA NELIKUMĪGI NODARBINA CILVĒKUS. Tālāk ar to lai nodarbojas VDI, VID, ģenerālprokuratūra, tiesībsargs, policija u.c. struktūras, jo tas vairs nav gluži vienkāršs civilprocess.
Domāju, ka arī Saeimai būtu jāpārskata Komerclikums, kurā vajadzētu ieviest daudz stingrākas normas attiecībā uz to, kurām personām piešķirt un kurām nepiešķirt tiesības veikt saimniecisko darbību un vadīt uzņēmumus.

J Jasmīns 23.06.2017

INFORMĀCIJA SADARBĪBAS PARTNERIEM. Pievērsīsimies šim Sīrupantras teksta citātam: «Cik nožēlojami cilvēki ir mūsu sabiedrībā. Diemžēl tādi cilvēki nestrādās mūsu uzņēmumā, kā arī mūsu vasaras pasākumos, kur strādā mūsu sadarbības partneri.» Patiesībā pati Sīrupantra nestrādās ar saviem sadarbības partneriem.
Vai ziniet, kas bija pirmais darbs, ko mācīja „Arrival” vadība sarīkojumā «Latviabeerfest 2015» līdz ko tika pieslēgts rolbāra aprīkojums? Droši vien varat nojaust – parādīja, kur uz glāzes ir atzīme 0,5 l un kā «pareizi» jāielej alus. Protams, ka vēlāk saņēmām no klientiem komentārus par līdz atzīmei nepiepildītām glāzēm. Ņemot vērā, ka sarīkojuma apmeklētāji, praktiski, bija ārzemnieki, sanāk, ka ar „Arrival” vadības svētību, blamējām Latvijas tēlu starptautiskā mērogā. Kad sākām alu liet līdz minētai atzīmei, tad attiecīgi dabūjām brāzienus no Sīrupantras. Bet uz teltīm bija rakstīts «Latgales alus», nevis «Arrival». Un ēdināšanas uzņēmums vienmēr strādā kādas alus darītavas teltīs – vai tas būtu «Aldaris», «Lāčplēsis» vai kāds cits. Bet klientam atmiņā paliks ne jau tas, ka līdz atzīmei 0,5 l viņam alu neielēja ēdinātājs (jo ēdinātāja dokumenti ir piestiprināti pie telts sienas un tiem parasti uzmanību nepievēršam), bet konkrētā alus darītava. Tāpēc domāju, ka alus darītavu izbraukumu tirdzniecības pārstāvjiem būtu jādara zināmi šādi ēdinātāju triki.
Bet sarīkojumā «Latviabeerfest 2015» Sīrupantras rīcība bija izcili pretīga – kā jau minēju – „Arrival” vadība ir zaudējusi jebkādu mēra sajūtu. Latgales alus pārstāvji (divu Igoru un Vladimira vizītkartes man ir) par ēdieniem un dzērieniem nemaksāja skaidrā naudā – konkrētās iegādātās pozīcijas tika atzīmētas speciālā tabulā, par ko bija paredzēts norēķināties atsevišķi. Tad ziniet, ka Sīrupantra sākotnēji man lika pievilkt strīpiņas X šašlikiem, Y desām, Z kartupeļiem, N salātiem utt., bet vēlāk to darīja pati. Tātad SIA „Latgales Alus D” un SIA „MAMAS D” uzņēmumu vadošās amatpersonas maksāja par neapēstām porcijām.
Vai jūs joprojām vēlaties sadarboties ar „Arrival”?
Gandrīz piemirsu, ka „Arrival” nodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu vairāku pašvaldību mācību iestādēs. Būs jāparunā gan ar šīm pašvaldībām, gan Izglītības un zinātnes ministriju. Laikam man interesants būs arī KNAB viedoklis par to, uz kāda pamata „Arrival” nodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu mācību iestādēs.

J Jasmīns 23.06.2017

Žurnālists ar vairāk kā 20 gadu pieredzi Latvijas centrālajā presē sagatavos dokumentus, kas informē par likumpārkāpumiem, iesniegšanai dažādās valsts institūcijās: VDI, NVA, VID, tiesībsargam, KNAB, Ģenerālprokuratūrai, tiesām, policijai, PTAC, VVC, Saeimai u.c. Pēc sagatavotajiem un attiecīgajās iestādēs iesniegtajiem materiāliem ir beigušas pastāvēt divas (varbūt arī vairāk) SIA, ierosinātas divas krimināllietas, nav zaudēta neviena tiesa. Uzņēmumiem, kurus vada negodprātīgi indivīdi, kuri parazitē uz citu cilvēku rēķina, piespriesti daudzi naudassodi. Lai fiksētie likumpārkāpumi nepaliktu tikai valsts iestāžu plauktos, pastāv iespēja ar masu mediju starpniecību par to informēt pēc iespējas lielāku cilvēku skaitu (piemērs: http://pietiek.com/raksti/nacionala_apvieniba_sanem_sodu ).
Atcerieties, ka tiesības ir ne tikai politiķiem un uzņēmumu īpašniekiem, bet arī katram vismazākajam cilvēciņam, lai arī kādā profesijā viņš strādātu. Ziniet, ka ikviens vismazākais cilvēciņš var paveikt lielas lietas – sakārtojot savu mājokli, savu apkārtni, mēs rūpējamies ne tikai par sevi, bet par visu valsti, lai mūsu mazā Latvija būtu skaista, tīra un sakārtota. Kāpēc mums jāatļauj kādai neliešu saujiņai uzstādīt mums savus krāpnieciskos noteikumus? Ja vien Jūs esat valsts patrioti un gribat mūsu mazo zemīti atstāt pēcnācējiem pārtikušu un laimīgu, tad pildiet savu pilsoņa pienākumu un ziņojiet gan par valsts, gan par privātbiznesa amatpersonām, kas parazitē uz citu cilvēku rēķina.
Saziņa: [slēpt]@gmail.com

J Jasmīns 24.06.2017

Sāksim ar to, kad Sīrupantra ievietojusi komentāru – tas ir 2017. gada 4. februāris, kas ir 9. mēness diena. Tas arī izskaidro kādu enerģiju (skat. te: http://tava-pasaule.lv/9-meness-diena/ ) interesēs darbojas Sīrupantra, kas savā komentārā pievēršas nevis sūdzības būtībai, bet sūdzības autoram, kura segvārdu pat neprot pareizi pārrakstīt. Jau pirmajā teikumā sīrupsANTRA MELO: «...kurš raksta septiņas sūdzības par jeb ko un kam.» Visi mani ieraksti ir ļoti konkrēti – tie informē par gadījumiem, kad tiek apdraudētas demokrātiskas sabiedrības pamatnostādnes, kā arī atspoguļo gadījumus, kuros savstarpējā sadarbība izrādās balstīta uz melu un nekaunības pamatiem. Un līdz šim brīdim sūdzības ir tikai četras, nevis septiņas, kā MELO sīrupsANTRA. Tātad minētais sīrupsANTRAS CITĀTS IR VĒRTĒJAMS PĒC KRIMINĀLLIKUMA 157. panta. Ar šo Sīrupantras ierakstu pierādījies, ka ir trāpīts ne desmitniekā, bet simtniekā! Starp citu, viss sīrupsANTRAS IERAKSTS IR BEZSAKARA UN MELU KALNGALS.
Ejam tālāk. Interesanti zināt, kas notiktu ar virtuvi, ja rolbāra čaļi tur neietu strādāt, kad visas virtuves meitenes bija brīvsolī? Neatceros, vai strādāt vajadzēja pēc Sīrupantras rīkojuma, vai arī to darījām paši tāpēc, ka darbojāmies vienotā komandā. Sīrupantras teksts: «...savu brokastu un pusdienu izmantošanu, ko arī Tev sedza uzņēmums, kā arī tika samaksāta alga...» ir vienkārši pretīgs, jo ēšana tik tiešām bija vienīgais, kas tika solīts un arī iedalīts, tagad laikam man jājūtas vainīgam par dažiem apēstiem nesamērīgi cīpslainiem šašlika gabaliņiem Par algu jau visu esmu uzrakstījis.
Ejam tālāk. Vai kāds var paskaidrot šī teikuma saturu: «Runājot par sadarbību 2015 gadā, darba pienākumi tika sadalīti, tā ir atsevišķa kase un atsevišķa darba samaksa.»
Ejam tālāk. Vai kāds var paskaidrot šī teikuma: «Runājot par naudas inkasēšanu, tie ir mani darba pienākumi, žēl ka Tu nezini savus, jo savu neapmierinātību izpaudi tikai 2016 gada pavasarī,» saturu, jēgu? Es tiešām neko nesaprotu. Skaidrs, šķiet tas, ka sīrupsANTRA IEDOMĀJAS, KA IR PASAULES CENTRS un ka viņai uzmanība jāpievērš vienmēr, nevis tikai 2016. gada pavasarī. Un tūdaļ nākamais bezsakara teikums: „...Cieni cilvēkus, kas Tev dot darbu, rīko uzņēmuma balles, lai tādi kā TU varētu atpūsties...” Es cienu un ļoti augstu vērtēju cilvēkus, kuri man dod darbu un taisnīgi un pēc vienošanās atalgo, bet darba devējiem, kuri ir pretīgi meļi, shēmotāji, uzmetēji un indivīdi, kuri parazitē uz citu cilvēku rēķina, būs jāatbild pēc pilnas programmas. Lai šo rindu lasītājs pats izdara secinājumus, kurā kategorijā ietilpst Sīrupantra. Par uzņēmuma ballēm vispār neko nesaprotu, jo nevienā „Arrival” ballē ne tikai neesmu piedalījies, bet arī neesmu aicināts, jo īpaši tāpēc, ka nekad neesmu bijis šī uzņēmuma darbinieks. Starp citu, atrunājot darba nosacījumus, tika minēts, ka būs oficiāls darba līgums. Ha – ha! Te Tev nu bija! Tas nav redzēts līdz šai, baltai dieniņai. Tātad sīrupsANTRA NELIKUMĪGI NODARBINA CILVĒKUS. Un ar to lai nodarbojas VDI, VID, ģenerālprokuratūra, tiesībsargs, policija u.c. struktūras, jo tas vairs nav gluži vienkāršs civilprocess. Tāpēc jebkādas iebildes, ko sniedz Sīrupantra, ir vislielākajā mērā dīvainas un neizprotamas. Citiem vārdiem sakot, „ARRIVAL” VADĪBA IR ZAUDĒJUSI JEBKĀDU MĒRA SAJŪTU!
Ejam tālāk. Ievietojot pie sava komentāra fotogrāfiju sīrupsANTRA IR PĀRKĀPUSI VESELU VIRKNI AR FIZISKO PERSONU DATU AIZSARDZĪBAS LIKUMA PANTIEM. Līdz ar to, bez vairākām jau minētām valsts struktūrām te jāiesaista arī Datu valsts inspekcija.
Ejam tālāk. Ir 2017. gada 31. janvāra vēls vakars. Tik vēls, ka visa ģimene guļ. Tālruņa zvans. Zvanītājs ir Sīrupantras dzīvesbiedrs. Protams, ka nekādas atvainošanās un nekā tamlīdzīga, vien noslēguma teksts: «... Tev ir problēmas ar muguru? Ja tu to sūdzību neizņemsi ārā, tev būs vēl lielākas problēmas ar muguru.»
Par šantāžu un draudiem arī būs jāatbild attiecīgajās struktūrās. Man tikai žēl, ka to dzirdēju no cilvēka, kuru sākotnēji cienīju, bet tagad manās acīs viņš ir pārvērties par primitīvu lielceļa zaglēnu. Kā jau minēju - „ARRIVAL” VADĪBA IR ZAUDĒJUSI JEBKĀDU MĒRA SAJŪTU!
Saskaņā ar interneta vietnes infotop.lv pētījumu (skat. te: http://www.infotop.lv/article/lv/mes-atsakamies-no-savas-valsts-atstajot-to-neliesu-barina-rokas ) katru dienu no Latvijas uz neatgriešanos aizbrauc 28 cilvēki. Tā ir Latvija ar vējaino Kolkasragu, Zemgales plašajiem līdzenumiem, Latgales dzidrajiem ezeriem un Vidzemes teiksmainajiem pakalniem. Latvija ir arī valsts ar nesakārtotu nodokļu politiku, nekonkurētspējīgām algām, birokrātiju un portfeļu dalīšanu pēc kārtējām vēlēšanām, lai iegūtu ietekmi kādā nozarē. Bet kas sakārtos mūsu mazo zemīti, ja ne mēs paši? Un svarīgs ir katrs sīkumiņš, ko paveicam ar gaišām domām. Var no zemes pacelt drazu un iemest miskastē, var vecmāmuļai palīdzēt pāriet brauktuvi, var no patversmes paņemt dzīvnieciņu un rūpēties par viņu – arī tā ir mūsu mazā Latvija. Diemžēl Latvija ir arī pretekļi, kuri parazitē uz citu cilvēku rēķina. Un tie nav tikai politiķi, bet arī negodprātīgi uzņēmēji, kuri kādreiz šķita savējie. Arī neļaujot viņiem brīvi vicināt spārnus, mēs kaut uz mirkli aizkavējam viņu nelietīgos nodomus. Savukārt, ja ļausim viņiem brīvi izpausties, tad skaitlis 28 arvien kāps uz augšu. Latvija esi skaista!

C cita puķe 28.02.2018

Tā krāpniece no Arrival pēc precēšanās ir Antra Tomsone. Kādreiz esmu tur strādājusi. Ne reizi neesmu saņēmusi algu kā viņa solīja. Reiz redzēju kā pati izņēma no kases naudu tad pateica, kad ir iztrūkums un izskaitīja no algas. Jasmīns domāju nav no Jēkabpils. Jēkabpilī jau visi par Tomsones krāpšanām klusē. Baidās no darba devējiem. Vīrs viņai arī kaut kāds duraks. Neatceros kā sauc. Tikai dažreiz normāls, visu laiku pie kaut kā piesienas, bet pats maz ko saprot. Man pilnīgi noteikti tirdzniecībā lielāka pieredze. Neiesaku tur strādāt. Vēl viņiem tagad ir bistro pie Rīgas Maksimas biroju ēkā. Tad jau noteikti no maksimas savāc vecos mazgātos salātus un tirgo.