www.sudzibas.lv Indars Gudro Slikts serviss

Indars Gudro - Slikts serviss

Man DEPO veikalā (Krasta ielā) ieteica meistaru, kas liek durvis. Bet šis meistars vārdā INDARS GUDRO ar savu drauģeli ielika ļoti nekvalitatīvi durvis. Pirmām kārtām divas durvis blakus ir šķības un ar spraugām, tāpat malas ir šķības, nu briesmīgs skats. Es palūdzu pēc tam, lai izlabo, bet, protams, ka vairs netika atbildēts uz maniem zvaniem. Lūdzu neņemiet šo meistaru, kas sačakarē durvis un man vajadzēja saukt citu meistaru, kas pārliek durvis.

I Ināra Svarca 21.06.2021

Man lika durvis un virtuves iekārtu meistars Indars Gudro.Darbu veica ātri un kvalitatīvi-īsts sava aroda speciālists.Arī kā cilveks ir laipns un saprotošs.
Liels paldies Tev, Indar, par padarīto darbu!
Lai veicas arī turpmāk.

I Ilja Kostenko 20.07.2021

Es strādāju kopā ar Indaru. Indars ir brīnišķīgs meistars. Viņš darbu veic ātri un efektīvi. Viņš pieiet darbam ar lielu atbildību un profesionalitāti. Iesaku visiem.

I Ilja Kostenko 28.07.2021

Esmu strādājis ar Indaru. Ļoti atbildīgs un profesionāls amatnieks. Zina savu darbu. Viņš vienmēr visu dara kvalitatīvi un pamatīgi. Es iesaku.

O Olga Tarnovska 20.08.2021

Mums gan Indars likās gudrs, atsaucīgs, mierīgs cilvēk. Meistars no Dieva, ļoti ātri strādā. Pret mums attieksme bija ar cieņu un sapratni. Visu nepieciešamo palīdzēja nopirkt, palīdzēja piegādāt uz mājām. Indars Gudro mums taisija virtuvi, kas musuprāt sanāca ļoti moderna, ērta, pateicoties Indara ieteikumiem. Bija daudz problēmu vēl pirms virtves iekārtu komplektēšanas. Indars vienmēr bija uz sakariem un palīdzēja atrisināt jebkuru problēmu. Pēc šādas sadarbības pieteicām arī balkonu remontu un arī bijam apmierināti. Prieks, ka musdienās ir tik profesionāli un saprotoši cilvēcīgi speciālisti.