www.sudzibas.lv InCity Pārdod bez saimnieka piekrišanas

InCity - Pārdod bez saimnieka piekrišanas

Kāds InCity nekustamā īpašuma aģentūras pakalpojumu sniedzējs zvanīja uzzināt jautājumus par dzīvokli, ko pārdodu, teica, ka priekš sevis. Palūdza atsūtīt bildes uz e-pastu. Pēc kāda laika, uzkabinājis manām bildēm savu "incity" logotipu virsū, salicis sludinājumu serveros manu īpašumu, lai gan nekāda sadarbība netika runāta, un es viņam nebiju ļāvusi neko reklamēt un vispār nesadarbojos!

P

M Maksims Ivanovs 30.08.2016

Gribētu izteikt pateicības vārdus uzņēmuma In City, it īpaši vēlētos izcelt aģenti Janu Madžuli, ar kuras palīdzību es ātri pārdevu savu īpašumu Rīgā. Kad es ievietoju savu sludinājumu par dzīvokļa pārdošanu internetā, man zvanīja ļoti daudzi uzņēmumi, kuri vēlējās ar mani slēgt līgumu. Bet tieši Janai izdevās mani pierunāt sadarboties ar InCity, par ko es vispār nenožēloju un tagad arī citiem iesaku vērsties šajā uzņēmumā, ja ir kas pārdodams. Visu pārdošanas procesu viņa pildīja savus pienākumus ļoti profesionāli.

R rbs 13.12.2016

Tu Krievu šmara strādā tajā kantorī, ej spamo citur.

R rbs 30.08.2016

Tipiskie slāvu perekupi. Viņiem nekādas ētikas un biznesa kultūras nav.