www.sudzibas.lv Inbox.lv Nervu bendešana

Inbox.lv - Nervu bendešana

Ir apnicis ar tam uznirstošajam reklamam. Cik jau var??? Vajag atri kautko nosutit vai paskatities muzdien lien tas reklamas kuras uzreiz nevar izslegt ara, kapec nevar sataisit ta ka visas majaslapas iet reklamas pa majaslapas sanu, tak ne viss ka ne pie civekie. Dariet kautko lietas laba!!! Savadak bus jamekle kada cita majaslapa kura nebendes nervus ar savam reklamam. Un kas tas par prikolu, starpcitu, ja velies lai reklamas neraditu maksa naudu???

D

C critical thinker 02.01.2017

hmmm... to sauc par maksas un bezmaksas pakalpojumiem. kapitālisms, zinies

K kartupelis2 03.01.2017

ielādē adblock, un problēmu nebūs

M moins 03.01.2017

Zini būs gan! Jo tad, lai atvērtu e-pastu, būs jāgaida līdz pat pusminūtei. Augšējā logā izmet reason- timeout. Izeja vienkārša- gmail, yahoo, u.c...

B Baal Gjiimis 03.01.2017

Tiesi taa ieej google un atrodi atblock ir dazhadi adblock, man nav nekur nekadu reklamu vispar un jutos lieliski, tas porno kantoris delj nekompetentiem moderatoriem jau ir ticis skandalos tiesi to pasu iemeslu delj, ja usen nekur nekadus apveikumus nav dabujis, LIECIET ADBLOCK llai nebutu inboxam naudinjas no reklamam kamer netiks izdziti sie degjeneratie moderatori.