www.sudzibas.lv Ināra Melne Nekompitents dakters

Ināra Melne - Nekompitents dakters

Pec kosmetaloga apmeklejuma man uz sejas izsitas stipri izsitumi. Gaju pie gimenes dakteres deva man dazadus kremus un zales, bet tas nepalidzeja. Beidzot jau 2 meneshus nomokoties mani nosutija pie dermataloga. Tuvaka vieta bija pie Inaras Melnes. Aizgaju pie sis dakteres ta bez nekadam analizem un taa pavirshi uzmetot aci izrakstija man zales alergijai. Es vel vinai pajautaju vai tiesham nav janonem analizes, lai droshi zinatu kas man tur ir uz sejas. Vina noignoreja manu jautajumu un pateica lai es atnakot pec nedelas. Es vairs negribeju gaidit, nosplavos, jo tas var but uz ilgu laiku minot kas tur ir man uz sejas un tik turpinat dot man zales. Aizgaju uz privatkliniku pie dermataloges , taa man nonema analizes un pateica ka man tas ir ekszema un herpes viruss vienaa. Ir starpiba alergija vai ekszema ar herpes virusu? Kaa tada daktere var vispar stradat poliklinikaa? Latvijaa tikai dara kaut ko privatdakteri kuriem jamaksaa, bet valsts dakteri neko negrib dariit . Kaa tad ar Hipokraata zverestu ar ko dakteri apnemaas savaa darbaa ieverot etikas normas?

I

R Ramona103 18.01.2016

Man lidziga situacija..man tik panema analizes bet nemaceja paskaidrot kas un ka. Izrakstija pa lielu summu smeres, bet nekaa. Kad gribeju panemt tas analizes, bija pazudusas. Riebjas sie arsti, tik sliktak nodara :( vispar licenzi atnet viniem..un attieksme pretiga :(

R Ramona103 18.01.2016

Neejiet pie tadas arstes-vinai laiks pencija doties.