www.sudzibas.lv Ināra Luksa MC Elīte bērnu zobārsts Ināra Luksa

Ināra Luksa - MC Elīte bērnu zobārsts Ināra Luksa

Neiesaku apmeklēt šo ārstu bērniem vizmās līdz 6 g.v. Šausmīga attieksme, pat labāk teikt nekādas attieksmes. Ar bērnu nerunā, izņemot: "atver muti" un, ja bērns pēc pirmās viņās pavēles neatver muti, tad seko: "mums nekas nesanāks". Nesaprotu, kāds Inārai Luksai ir sakars ar bērniem! Domāju, ka Inārai varētu labi sanākt komunicēt ar cietumniekiem, bet vārds "bērns" viņai nav zināms. Ārsta palīgs vispār nepienāca..nevienu no 3 mūsu apmeklējuma reizēm un kad es viņai norādu uz to, teica ka viņa nav klauns un to, ka bērns never muti ir mana problēma. Pieraksts gan jau izsaka visu par dakteri.... tekoša nedēļa, vai nākamā var droši tikt pie dr.Luksas. Ceru, ka kādam mana atsauksme noderēs.

R Romija 09.09.2014

...Īstenībā, neviens ārsts neraudās, ja pie viņa bērnus nevedīs...

5 5nams 09.09.2014

Man gan patīk bērni...Būtu jauki, protams, ja to arī adekvāti apmaksātu. Taču viņi ir jauki, godīgi un atklāti- tā arī pasaka, ka tu viņam nepatīc. Un viņos var redzēt sava darba augļus labāk kā pieaugušajiem. Iemāci nu 40gadīgu vīrieti zobus ar diegu tīrīt. Bat bērnu var!

M mag 10.09.2014

Protams, ka neraudās, jo bērnu ir daudz...tāpat ir ar ārstiem. Žēl, ka labs ārsts ir rēta parādība.
Starp citu, tikām pie brīnišķīga zobu speciālista, bērns bija priecīgs, ka uztaisīja zobiņu.. pat neraudot. Vienīgais, žēl, ka zobārsts nav no Rīgas, tas nozīme, ka atkal jāturpina zobārsta meklēšanu, jo braukt uz citu pilsētu zobu labošanai diezgan padārgi.
Piekrītu, ka bērni sava vairākumā ir atklāti un perfekti var izjust cilvēkus.

E ELLIO 12.09.2014

Daktere Luksa strādā tikai vienu reizi nedēļā un tikai ar bērniem.Neticu, ka viņa netiek ar bērniem galā.Dakterei liela pieredze un esmu redzējusi kā viņa strādā ar bērniem.

M mag 16.09.2014

Ellio, ja Jūs esat dr. Luksas kolēģe (savādāk nav saprotams ka Jūs varējāt redzēt dakteri darbībā), tad nav jautājumu, protams Jus aizstāvēsiet un ticēsiet, ka viņa ir "savā vietā". Bet liela pieredze, nenozīmē ka Dr. tiec galā ar bērniem. Iespējams viņa tiec ar 7> g.v. bērniem...bet ar pārējiem diez vai. Man ir pietiekoši daudz atsauksmes par Dr. Luksas nekompetentu attieksmi pret maziem bērniem.

M mag 16.09.2014

Starp citu, dr.Luksa strādā tikai 2 x nedēļā un ka es jau rakstīju, pierakstīties var nedēļas laikā...

Z Zemzem 17.09.2014

Dr. Ināra Luksa, reiz strādāja Bērnu poliklīnikā J.Asara ielā, pati esmu gājusi pie viņas labot zobus, un tad vēl biju bērns. Pieredze viņai ir diezgan liela. Un neteikšu ka viņa būtu rupja vai nelaipna. Labāk paskatīties uz sevi no malas, kādas dažreiz ir māmiņas. Ja grūtnieci trolejbusā var padzīt no vietas, jo redziet viņa sēdēt grib un bērns stāv kājās, tad līmenis ir zināms. Dažas pat neiemāca pieklājības normas saviem bērniem. Un ja bērnam uzprasa attaisīt muti, tad tas jādara, jo caur aizvērtu muti, zobus nesalabot. Problēmas ja ir, ir jāmeklē cits zobārsts nevis jāiet vēl un vēl un jāraksta sūdzība.

E ELLIO 19.09.2014

Bet ja nepatīk Luksas attieksme, ir iespēja pierakstīt savu bērnu Dzirciema ielā 20 pie kompetentākajiem bērnu dakteriem valstī.Ir arī iespēja salabot zobus narkozē.

Z zorgs 19.09.2014

Es gaju pie Luksas, kvalitate augstak par videju, pati vina drizak nevis nelaipna bet gan vairak neitrala.

M mag 13.11.2014

Saprotams, ka caur aizvērtu muti, zobus nesalabot, un pat ja bērns ir sagatavots zobārsta apmeklējumam, tomēr labi kvalificētam BĒRNU ārstam jāizdara solis uz priekšu, kontaktējot ar mazo pacientu, lai bērns jaunajos apstākļos justos drošāk. Ja nemāki vai nevelies kontaktēties ar bērniem, tad jāārstē pieaugušos. Man paveicas un mēs atrodam savu zobārstu (pie visa pie tā valsts apmaksāts ārsts), patiešam mīl bērnus un savu darbu. Salabojam jau trīs zobus (bez asarām!). Lai veicas pie I.Luksas!

E Eva Odumina 17.04.2018

Labdien kur Jus vedat savu bernu labot zobus?Tur ir valsts apmaksata zobarstnieciba berniem?

D dd22 04.08.2015

Šodien savu meitiņu (2, 7 g) aizvedām pirmo reizi pie zobārsta, pie dakteres Luksas. Ārkārtīgi jauka, iejūtīga un laipna, neskatoties uz to, ka mazā nebija īpaši atsaucīga rādīt savus zobiņus. Metiņa tika pie Zobu fejas diploma:)

K Kristine Piegava 11.03.2016

Daktere Inara Luksa ļoti laba dakter un laba pieija pret bērniem.Vienmer laipna neticu rakstītam.Mans bērns tik traki sabiedetes no arstiem ka tagad tikai uzticās Inārai.Pie vinas iet laprāt un iznāk no kabineta ar smaidu.

G Gunita Lagóne 11.04.2018

Brīnišķīga dakterīte! Meitiņai ļoti patīk.Ejam ar prieku!Meitai 3 gadi!

A Andris. 20.06.2018

Biju, manuprāt normāla zobārste, bet, kad zvanīju, man jautāja vai bērns ir iepriekš bijis, ir mierīgs un nebūs procedūras laikā ar viņu problēmas - teicos ka jā, jo tik tiešām, viņš labi pacieš sāpes un nav bailīgs. Izdaru secinājumus, ja bērns nav pieradināts pie zobārsta (sākumā vedāts uz higiēnu, iepazīties u.tml) vai kādu iemeslu dēļ viņam viņš varētu būt ļoti nemierīgs, tad īsākais ceļš uz maksas zobārstiem ars u.tml.

O Olia 05.09.2023

Была у нее с двумя детьми. Очень понравилась и мне, и детям. Сказали - какая добрая доктор. Остались счастливые, ушли в хорошем настроении. Очень приветливая, внимательная к детям. Специально записала ее имя, чтобы потом еще раз к ней прийти.