Imperio Veikals / Tc Mols/ Pardeveja Olga - Attieksme vienkārši pretīga

Iegājām ar viru apskatīt sieviešu kažokus, jo nesen atbraucam no Grieķijas un vēlējāmies salīdzināt gan kvalitāti gan cenas! Piegājām pie viena kažoka, atskrēja pārdevējā-blonda ar cirkainiem matiem un aizraidīja vīram lai neiedomājamies kažoku pasi mērīt bez viņas klātbūtnes, virs nosmejas un teica: vai skātitirs vispār driskātam? Pagāja 30 sekundes, es pagriezu kažokam oderi un te nu bija klāt atkal Olga:) pagriezu kažoku uzreiz atpakaļ un ieraudzīju ka tur ir redzami diegi, vienu tādu diedziņu ar pirkstiem izšķīru starp kažoka spalvām un paskatījos no kurienes viņš nāk, te nu Olga pavisam nikna palika! Aizraidījām ka šādi plest kažoku nedrikst, es viņai saku es neplešu spalvu, es vnk. Izšķīru lai paskatitis un radu viņai jautājot vai šadi es plešu spalvu!! Viņa visu to redzot man bez jebkādas kauna sajūtas saka jāāa! Es viņai saku ka vispār man ka pircējām pērkot preci pa 3000 EUR ir tiesības ne tikai viņu ar acīm apskatīties bet ari 1. Uzmērīt,2. Pieskarties un galu gala ja tas ir īsts kažoks tad paraustot ara spalvas tam nevajadzētu birt ara! Acīmredzot kažoks nebija īsts, jo Olga loti satraucas kad es padzilin āti saku skatīt tieši spalvu! Īsāk sakot Olga u vispār laikam jau Imperio veikala īpašnieki/vadība — jūs pārdodat preci pa 3000 EUR un man ka kliebtam ir pilnīgas tiesības preci uzmērit, pataustīt un ja jau tā pavisam nopietni, tad pērkot kažoku varu palūgt ari lai jūs paradāt man kas notiek zem oderes ar kažoka Adiņu! Ka Olga teica Grieķija ir slikti kažoki viņi esot aukstāk utt! Protams Imperio kažoki visss labākie, bet ka lai tur nebūtu tad apkalpošanas mākslu gan no viņiem jāmācas, tur stāvot ar uzvilktu kažoku pārdevējā acu priekša es rāvu ara spalvu tā ka maz nelikās jo velējis būt pārliecināta ka par tādu naudu pērku kaut ko kvalitatīvu! Mācamies mācamies mīļa Olga ;)

K

Aigars31 17.10.2016

hmm... man atklaatsakot visbiežāk ir kaitinoša tā superpozitivā ""labā attieksme"" .. liek domāt ka es esmu mukis neko pats neredzu un nezinu derētu lielveikālā pat ja dazādas firmas un veikali tomēr viena mūzika ..reāli kaitinoši . un tas kā varu palīdzēt katrā veikalā... .. nu drausmīgi ka vienkārši pārdevējam nekā cita nav ko teikt.... ejam nakamreiz kopā uz molu...divatā var pievērt veiksmigāk pārdevējas :)

Kāds te varētu to visu, ieskaitot Aigars31 komentāru, pārtulkot latviski jeb krieviski, lai saprastu kāpēc viņai vajadzēja izplest diegus Olgas vira kažokam no ara.