Ilze Sķēle - Ilze Šķēle

Labdien visiem! Sākšu jau ar to, ka es pati dzīvoju Anglijā, Belfāstā , te dzīvoju un arī strādāju. Es strādāju vienā no sviestmaižu fabrikām Belfāstā. Es vasarā augusta mēnesī biju atbraukusi uz Latviju. Es pati esmu no Rīgas Svētā Alberta katoļu draudzes. Uz šo draudzi iet arī mūsu kopīgais paziņa Haralds Kovaļsks. Kad augustā biju Latvijā, tad arī apmeklēju Sv. Misi Alberta draudzē. Tad arī sanāca satikties ar Haraldu . Ar Haraldu tikāmies vienā augusta svētdienā. Tad Haralds Kovaļsks pastāstīja lūk, šādas interesantas lietas par Ilzi Šķēli. Haralds bija piereģistrējies katoļu iepazīšanās vietnē katsat.lv, viņš ir jauks puisis, simpātisks, talantīgs arī muzikāls. Haralds , skatoties citu lietotāju profilus katsat.lv, vienā no profiliem atpazina Ilzi šķēli. Haraldam ļoti, ļoti patīk blondas sievietes. Un, kā reiz Ilze ir blonda. Viņš nolēma viņai uzrakstīt, lai iepazītos nopietniem nolūkiem, ar mērķi laulāties katoļu baznīcā. Taču Ilze viņam neatbildēja. Pēc tam no Haralda uzzināju, ka Ilze šķēle ir uzrakstījusi par Haraldu sūdzību pašai Baibai Viliņai uz Kasat. Bez jebkādiem paskaidrojumiem Baiba Vilciņa diemžēl aaralda profilu izdzēsa, liedzot Haraldam šo katoļu iepazīšanās portālu katsat.lv lietot. Haralds, protams, ka ļoti ļoti par to pārdzīvoja, ka viņa profils, pamatojoties uz Ilzes sūdzību, tika izdzēsts. Jo Haralds ir ticīgs katoļu puisis, iet uz Svētā Alberta baznīcu, lūdzās rožukroni. Haralds arī grib salaulāties katoļu baznīcā un arī grib būt laimīgs . Es vēlējos tikai pateikt to, ka katoļiem būtu jādzīvo draudzīgāk, saskaņā ar Tuvākmīlestības baušļiem . Jo Dievs mūs visus mīl un svētī. Es uzskatu, ka Ilze Šķēle varēja taču nerakstīt sūdzību Baibai Vilciņai uz katsat.lv un tad Haralds nebūtu no katsat.lv izdzēsts.

I inga 17.09.2014

Viena pagale nedeg! Abi vainīgi, gan tas Kovaļskis, gan Šķēle.
Ieteicams abiem izlīgt mieru un, kas zina, varbūt Dievs radīt brīnumu un abi apprecēsies?
Portālā draugiem.lv ir redzami Šķēles albumi, ka viņa ir daudz braukusi pa svētvietām .
Tad lai viņa paņem nākamo reizi arī līdzi Kovaļski.
Es esmu par draudzību šajā pasaulē.
Un tā katoļticīgajiem kašķēties ir nesmuki.

G guntagunta 17.09.2014

Un pārējiem kašķēties ir smuki?

I inga 17.09.2014

Katoļu un arī citu konfesiju vidū iefiltrējas arī sektanti, kuri ceļ naidu starp ticīgajiem.
Otra suga ir tā sauktie konvertējušies katoļi.
Iepriekš tas katolis ir bijis luterānis, tagad ir kristījies kā katolis, bet tomēr viņam paliek luteriskā domāšana.
Tad nu tā, apskatījos googlē . Kas ir Šķēle un kas ir Kovaļskis.
Uzraku vienā portālā vienas meitenes komentāru, kur tiek apgalvots, ka tā Šķēle ir tikai dažus gadus atpakaļ kristījusies par katoli.
Bet par Kovaļski var atrast interesantus video, kur viņš piedzēries tusējās.
Ja cilvēks ir luterānis, tad viņam ir jāpaliek par luterāni. Nav ko mainīt savu konfesiju!
Es esmu septītās dienas adventiste un es netaisos konvertēties nekādos katoļos.
Katoļiem ir daudz pretrunu, katoļi daudz pielūdz Dievmāti un tas vairs nav saskaņā ar Bībeli.
Novēlu katram kristietim turēties pie savas konfesijas un iesaku nemētāties apkārt pa citām baznīcām !

I inese berzina 22 24.09.2014

Ilze šķēle ir paslēpusi savus albumus draugiem.lv no nevēlamām acīm.
Profilā viņa ir atzīmējusi, ka ir "brīva".

A anita1 29.01.2015

Tā Ilze Šķēle tiešām ir dīvaina sieviete.
Pirmkārt, pamanīgu to, ka viņa ir arī izdzēsta no Draugiem.lv portāla.
Tad, kad Ilze Šķēle bija reģistrējusies arī katoļu saitā Katsat.lv, tad viņa meklēja tur bagātu puisi.
Es uzskatu tā, ka Ilze Šķēle varēja nebraukt uz svētvietām un tur netērēt lielu naudu, bet labāk būtu precējusies ar Haraldu.
Visi katoļi zina to, ka Ilze Šķēle iztērē nelietderīgi savu naudu, apmeklējot dažādas svētvietas ārzemēs.

S svētceļniece 06.03.2015

Tā kā es labi pazīstu Anitu Meķi, tad uzzināju, ka Ilze Šķēle portālā Draugiem.lv slēpjas zem segvārda "Elizabete Ozolinja". Ko jūs domājiet par to, ka Ilze Šķēle par dārgu naudu apmeklē svėtvietas un vēl slēpjas zem cita vārda?.

R Richards 07.06.2015

Jums visiem tiešām nav nekas labāks, ko darīt, kā te aprunāt vienam otru?

Latviešu tautas 07.06.2015

Arprats! Haralds Kovaļsks grib izdrazit Ilze Šķēle katoļu baznicā! Kur tad pasaule ripo!

R ruta_salaka 19.03.2016

Ilze šķēle šad tad ir redzēt Magdalēnas baznicā