www.sudzibas.lv Ilona Kampara nolaidība, nepareiza pieeja

Ilona Kampara - nolaidība, nepareiza pieeja

Es esmu stāvokli. Vienu bērniņu zaudēju jau, pagāja pusgads un paliku atkal stāvokli. Bērniņš loti plānots loti gaidīts. Mana ārste teica ka viss izskatās un ir loti labi un uztraukumiem nav pamata. Atrada hematomu kas nav bērniņam pat tuvuma ārsts paskaidroja ka nevajag uztraukties ka viss bus labi, ka bērniņam nekaitēs jādzer askorutins. Bet mana daktere aizgāja dekrēta tāpēc ieteica
Ilonu Kampari. Pirmā vizīte pie viņas mani sasava. Ienācu kabineta atdevu slēdzienu no savas iepriekšējas ārstes. Viņa tikai paņēma papirus roka kad jau saka teikt ka nekas labs te nav redzams, ka nekas labs nevar būt, ka vispār viss ir traki, viņa mani uzreiz norakstīja, bet tad teica lai gerbos nost paskatīsies sonogrāfiju. Sonogrāfija uzrādīja ka bērniņam viss labi bet bērniņš esot saspiests, placenta ir leja kas ir loti slikti, man esot īss dzemdes kakls, tā hematoma irdena neizskatās labi. Nu un ka slēdziens sava īsajā laika 12 gruntniecības nedēļas - - ja vispār kaut kas busot labi tad vizīte februari. Vel pēc visa pateikta izlēma pamērīt spiedienu kas bija sakāpis debesis jo tikko manu gruntniecību norakstīja. Izrakstīja man spiediena zāles, jādzer katru ritu un katru vakaru pa vienai tabletei. Un jamēra asins spiediens. Un tā sakas mans murgs. Es aizgāju mājas saku meklēt ko nozīme ja ir īss dzemdes kakls, ko nozīme ja ir placenta leja. Dzeru visu izrakstīto ka pulkstenis, bet man bija tik loti slikti no tam zālēm ka nevarēju pa naktīm gulēt. Raudāju katru dienu domāju kāpēc man tik loti neveicas kāpēc nevar būt laba gruntniecība, kāpēc ir risks vairāk ka veiksme. Bet draudzenes ieteica aiziet pie cita ārsta uz dzemdību namu. Pazvanīju un aizgāju pēc 6 dienam. Lūk ko man tur teica. Man nav īss dzemdes kakls. Man nav placenta apakša. Man ar spiedienu viss ir kartība, un man vairāk nav hematomas. Sonogrāfija uzrada ideālu gruntniecību viss esot loti labi, un man nav pamata uztraukumam. Man nav jādzer spiediena zāles, tas var tikai kaitēt. Ziniet es tā raudāju es nezināju kur likties es nesapratu kas notiek. Vai vispār daktere Kampare sajēdz ko dara. Vai tas ir normāli, vai viņa kaut ka šķiro cilvēkus ar kuriem strādāt normāli un kuriem vienkarši uzgast meslus virsu, vai viņa vispār saprot cik atbildīga darba vieta strādā un vai vispār aptver ka tāda veida varēja pati panākt manam bērniņam letālu iznākumu. Es esmu šausmas par šo ārsti. Vel viņa mani bija sabiedējusi ja es uzņemšos vairāk ka 12kg svara viņa man murgos radīsies. Dzert nedrikst vairāk ka 1, 5l diena ja gribas vairāk tad lupas jāslapina bet ziniet izrādās ka tas ir mazākais daudzums ko drīkst izdzert dzert šķidrumu vajag tik daudz cik prasās. Es nevienai grūtniecei neiesaku šo ārsti Ilonu Kampari. Es pati nemūžam vairs pie viņas neiešu. Ceru ka šito visu redzes ari pati daktere un viņai bus par ko padomāt. Lai vai ka bet dievs nav mazais bērns viņš visu redz. Paldies. Lai veicas!

M mado-nn-a 20.01.2016

Latvijaa tas ir normas liimeni. Ir aarsti kaa Dieva daavana, ber ir beznessaarsti. Un ej sazinu kursh tev traapiisies! Jums noveelu visu to labaako, stipru veseliibu un veiksmi!

G GRUTNIECE777 20.01.2016

Paldies liels.Tiklidz vakar uzzinaju ka viss ir ideala kartiba esmu laimiga.

G Gallant Gallant 20.01.2016

Ilona Kampare -kur viņa strāda -
4.veselības centrā?

G GRUTNIECE777 12.04.2016

Ne vina strada poliklinika sarlote.Un pec interneta negativam atsauksmem izskatas ka ari vc4 strada

I Innuendo 20.01.2016

и снова врачебная жуть. вот же уроды.

I Ilona Freimane 03.02.2016

Ilona Kampara ir ļoti laba un profesionāla ārste, eju pie viņas jau vairākus gadus un arī no citiem cilvēkiem esmu dzirdējusi tikai vislabākās atsauksmes. Atsaucīga, gudra ārste. Domāju , ka esat apmelojušas labu ārstu.

K KristaKandane 03.02.2016

Ziniet, man ir krasi atšķirīgs viedoklis par dakteri Kamparu.
Biju pie viņas grūtniecības uzskaitē - arī man bija hematomas (dzēru ne tikai askoratīnu, bet gāju ik pa pāris dienām uz magnija sistēmām). Šķiet neobjektīvi vērtēt 2 ārstu sacīto ar apmēram nedēļas intervālu (jo īpaši, ja esi nedēļu gulējusi mājās miera pozīcijā, dzērusi zāles) - viss taču mainās. Mana pieredze - vienmēr prasīga, atklāta daktere, kura zina, ko dara. Nekad neesmu saskārusies ar draudiem vai ko tamlīdzīgu.
Tas tā, mans viedoklis

G GRUTNIECE777 12.04.2016

Milas meitenes ne jau pirmais arsts.Bet viss dzemdibu nams bija sokaa par to ko dr.Kampara sarakstija.Jo tagad nu jau septitais grutniecibas menesis.Analizes idealas nekada hematoma nemaz nav bijusi dzemdes kakls nekad nav bijis iss.Placenta ari pareizi gulj.Viss ir preteji ko teica dr.Kampare.Man neviens nav jaapmelo man ir uz rokas papiri un tur ir ar vinjas roku vinas murgi.Kaut ari man ir ideala grutnieciba.

N navvienalga 01.05.2016

Nu, jāsaka laikam-katram sava pieredze.
Es ne reizi neesmu nožēlojusi, ka savu Ogres ārsti nomainiju pret VC4 dakterīti Ilonu Kamparu.
Tieša, atklāta, zinoša- tāda, kādai ārstei jābūt! Un māsiņa ir vienkārši forša!
Abu manu bērnu grūtniecību uzraudzīja tieši šī ārste. Un ja vajadzētu vēl- nedomājot ne minūti,lūgtu uzraudzīt arī nākamo.
Pārlasiju vēlreiz un vēlreiz šo sūdzību, bet (piedod) -bišķi smiekls sanāca par to pārspīlēto tekstu gūzmU.
Vispirms izlasi šo http://www.maminuklubs.lv/grutnieciba/prieksgulosa-placenta-kas-ta-ir-17843/-
Un , ņemsim vērā, ka lielākai daļai grūtnieču pat vārds ''labdien'', izsauc nevis atbildi''labdien'', bet vēl papildus pārdomas-kapēc man vēlēja labu dienu, kas es slikti izskatos, ka man kaut ko labāku novēlēja? utt..
Un ja viņa būtu tik rupja un draudu bārstītāja, nedomāju, ka tad pie viņas būtu tādas rindas... (pamēģiniet pieteikties pie ginekologa, zvanot uz reģistratūtu un tad paklausieties-pie kura ārsta rindu nav vispār, pie kuras ir jāgaida vairākas nedēļas....cilvēku apmeklējumi- tas ir rādītājs.

G GRUTNIECE777 18.05.2016

Prieks ka tev sanaca smiekli.Zini man smiekli nenaca.Un tas ko es dabuju pardzivot nenovelu nevienam.Un to ka masina forsa es nenoliegsu bet vina vizite nebija klat.Un kad man zvanija pec menesa es izskaidroju situaciju un ari vina teica ka arsta attieksmi nesaprot.Un atkartoju prieks ka tev ar vinu paveicas.Bet man aizejot uz dzemdibu namu iedodot arstiem vinas nonemtas analizes un sonografiju bija jadzird ka nesaprot kam arstei vajadzigas analizes kas grutniecem nav vajadzigas.Un viss ko vina vareja runat ir par to cik sex ir slikts grutniecibas laika un to ka man tur neka laba nebus.Un ja izdzersu vairak ka 1.5L diena udens un pienemsos vairak ka 10kg svara tad man vina murgos radisies.Taka lai vinjai veicais.Un prieks ka ir kads kam viņa ir ko labu darijusi.Bet mana pieredze ir rugta pie viņas un es neiesaku iet pie viņas ipasi ja grutnieciba var but riska grupa.Katram savs viedoklis.Un tieši tāpēc šeit ir SŪDZĪBAS.LV

E ezis9999 14.05.2016

Sūdzība par Ilonu Kamparu.
Ir pagājis gads, tāpēc psiholoģiskās rētas jau ir sadzijušas, tāpēc nolēmu beidzot uzrakstīt. Ilona Kampara – paviršākais un nezinošākais ārsts. No pirmās laulības man ir divi lieli bērni. Ar otro vīru ļoti vēlējāmies bērniņu, bet, diemžēl, grūtniecības 22. Nedēļā man notika spontānais aborts. Detaļās neiedziļināšos. Pēc 1.5 gada atkal iestājās grūtniecība. Meklēju ārstu pie kā varētu uzstāties uzskaitē. VC4 man ieteica Kamparu. Ierodoties uz pirmo vizīti, viss it kā likās labi. Izstāstīju savu anamnēzi, kā arī iesniedzu visu dokumentu vēsturi no iepriekšējās grūtniecības, kā arī vairās reizes minēju, ka LAGS centra, kas atradās Rīgas dzemdību namā, ārsti man nākamo grūtniecības reizi ieteica veikt plānoto dzemdes aizšūšanu. Nu tā pirmajā reizē Kampara man izrakstīja kaudzi zāles, informēja, ka, ja es palikšu pie viņas grūtniecības uzskaitē pa maksu (nevis valsts apmaksātajā programmā), tad varēšot pie viņas tikt kad vien vēlos, likdama man saprast, ka attieksme man būs “prioritārāka” nekā pārējām topošajām māmiņām, tāpēc piekritu maksas grūtniecības uzskaitei pie Kamparas. Lietoju izrakstītās zāles, kad kādā reizē uzjautāju, cik man ilgi (neatceros nosaukumu) konkrētās zāles lietot, saņēmu atbildi – priekš kam Tu tās vēl dzer, Tev taču var no tām atslāņoties placenta. Kur Kampara bija agrāk? Paviršas apskates, pavirša attieksme, zinot, ka esmu riska grūtniece. Konveijers! Augļa ultrosonogrāfiju vispār veica neprofesionāli– nulle, sajūta, ka mani pārbaudīja studente, kas neko nevar ieraudzīt, nesaprot kā pierakstīt izmērus un tml. Ar to vēl viss nebeidzās – pēc pirmā skrīninga, Kampara mani nosūtīja uz Vienības gatvi, jo skrīninga rezultāti uzrāda paaugstinātu ģenētisko saslimšanas risku (piemēram, dauna sindromu un tml.) lai veiktu papildus pārbaudi – ultrosonogrāfiju. Vienības gatvē man piedāvāja paņemt veikt augļūdens paraugu, vai arī veikt asins analīzi (NIPT neiznvazīvs prenatāls tests 21., 18., 13., trisomijai, triploīdijai, un dzimumhromosomu skaita izmaiņām). Piekritu asins analīzēm, kuras man izmaksāja 560EUR. Analīzes tika nosūtītas uz Briseli, pēc 10 dienām saņēmu atbildi, ka viss ir kārtībā. Biju gatava darīt visu ko liek ārsti, lai tikai tiktu pie bērniņa, lietoju visas izrakstītās zāles, grūtniecības jostas, pilnībā atturējos no dzimumattiecībām u.c.. 23.04. 2015., no rīta piecēlos, lai ar vīru dotos uz darbu, bet nelāgi jutos – tāda kā smaguma sajūta. Aizbraucot līdz darbam, vīram teicu, ved mani pie ārsta, jo nelāgi jūtos. Pieklauvējot pie Kamparas kabineta durvīm, pavēru tās un paskaidroju, ka man nav šodien vizītes diena, bet tāda nelāga pašsajūta, tāpēc esmu ieradusies, uz ko saņēmu atbildi – Es tagad pieņemu citu pacienti, ir jāgaida. Nogaidīju kādas 40 minūtes līdz tiku pie viņa kabinetā. Paskaidroju kā jūtos. Kampara neapmierināta lika kāpt uz ginekoloģiskā krēsla, veica pārbaudi ar “pirkstu” un noteica – Piena sēne!! Kad jautāju, kas ar dzemdes kalku, noteica, nu jā ir pavēries, ej lejā samaksā, uztaisi magnēzija injekcijas un brauc mājās. Tā arī izdarīju. Tās pašas dienas vakarā mani aizveda uz Stradiņu slimnīcu, kur 24.04.2015., plkst. plkst. 00.30. dzemdēju puisīti (loģiski bez izdzīvošanas iespējām), nekādas infekcijas netika atrastas.
Vai tiešām Ilona Kampara ir tik naudas kāra, kad aizmirst par Hipokrāta zvērestu un to – kāpēc šo profesiju ir izvēlējusies. Zinot manu anamnēzi, kad katras divas nedēļas bija jāpārbauda dzemdes kakls ultrosonogrāfijā (kas netika darīts, jo vizītes tika nozīmētas reizi mēnesī), bija jānosūta uz dzemdes kakla aizšūšanu vai pesārija uzlikšanu, kas arī netika darīts. Vienīgais, kas šo ārsti interesē ir viņas naudas maka iezums, grūtniecei pabojāt nervus ar visādiem ģenētiskiem riskiem, dauna sindromiem un tml. Mīļās meitenes un sievietes, ja jums ir jāizvēlas ginekologs – Ilona Kampara tikai gadījumā, ja tas būs pēdējais ginekologs uz šīs pasaules!!!

X Xenya Janson 02.01.2017

Ezis9999 varat ieteikt labu ginekologu?
*Arī esmu riska grūtniece

E ezis9999 14.05.2016

Par Ilonu Kamparu - Jā, aizmirsu piebilst, tas notika 22. grūtniecības nedēā. Tās pašas dienas vakarā mani aizveda uz Stradiņu slimnīcu, kur 24.04.2015., plkst. plkst. 00.30. dzemdēju puisīti (loģiski bez izdzīvošanas iespējām), nekādas infekcijas netika atrastas."

G GRUTNIECE777 18.05.2016

Mani vareja kas lidzigs pirmeklet jo ari pirms tam berninu zaudeju.Un tagad kad paliku stavokli biju parbijusies bet man bija daktere Sauka kura teica lai nesatraucos ka soreiz viss bus labi.Bet vina aizgaja dekreta.Un tiku pie dakteres Kampares paldies Dievam tikai uz vienu viziti un atri sapratu ka kaut kas ar vinu nav labi.Joprojam esmu stavokli man ir 31nedela un esmu laimiga ka no vinas aizgaju.

G GRUTNIECE777 02.01.2017

Fantastiska arste ir Agnese Sturmane dzemdibu nama.Vienkarsi loti kolosals cilveks un arsts!

G Ginta.Ginta 22.03.2018

Par Stūrmani piekrītu, bija klāt man dzemdībās.

S Stripe 17.06.2016

Ilona Kampara tiesām šausmīgs ārsts ! Viņa man sacakareja veselību ka es pēc tam saslimu uz kādiem 2 mēnešiem un bija loti grūti izveseļoties ! Un viņa nepaprasot atļauju atļaujas taisīt pārbaudi kopa ar praktikantiem . Nekad mūza pie viņas neiešu!

E Ella91 10.02.2017

Meitenes, neejiet pie šīs ārstes pēc visām šīm sūdzībām viņai vispār nav vietas but poliklīnika un raut šitādu piķi. Man viņa diognozeja polipu dzemdē un pateica, ka man vispār jāveic operācija ar dzemdes tīrīšanu. Es biju sabijušies tāpēc nolēmu aiziet pie draudzenes ginekologa un viņš bija šokā par to ko ārstē man izrakstijusi... kaut kādas stipras antibiotikas un svecītes. Viņš paskatījās uz manu ultrasonogrāfija un atklāja cistu un policistisko olnīcu. Ne miņas no dzemdes polipa vai citām diagnozēm ko ārstē sastādīja. Kad es iedomājos ka es būtu gājuši uz šīm procedūrām ko ārstē bija nozīmējusi man paliek nelabi. Man liekas ka viņa zin ko viņa dara,kad es sēdēju kamēr viņa rakstīja recepti viņa zvanīja citām ārstam un teica 'ja, te viena paciente ar to un to un jaa maksās maksās. Esiet uzmanīgas!

M Maika50 27.02.2017

Arī man bija līdzīgi kā Ella91. Identisku diagnozi (polipi, steidzama operācija) daktere Kampara uzstādīja manai paziņai mēnesi pirms manis, tāpēc nolēmu pārbaudīties vēl pie cita ārsta. Izrādījās, ka nav nekas tamlīdzīgs, bet ir cista. Tas bija divus gadus atpakaļ. Varbūt tikai daktere Kampara spēj ieraudzīt šo kaiti :D Vispār jau skumji...

E Ella91 28.02.2017

Traki, vinjai peec shitaa vispaar uz policiju buutu jaaiet, sastaadot shitaadas diagnozes. Riskee ar sievieshu veseliibu savas kabatas labad.

I irbeR 07.03.2017

Man viņa diagnosteja polipu dzemdē un pateica, ka man jāveic operācija bet es aizgāju pie vēl 2 speciālistiem kuri nekādu polipu man neatklāja

I I. Bērziņa 10.03.2017

Mana sadarbība ar dakteri I. Kamparu ir ilgadēja. Varu teikt vienu- ļoti zinoša, atsaucīga , korekta un tai pat laikā draudzīga un atvērta komunikācijai.
Mīļas meitenes- Latvija un sevišķi Rīga ir pilna ar ārstiem ginekologiem.Viens ārsts, tāpat kā viens frizieris, šuvējs vai skolotājs nekad visiem nebūs labs. Es jums novēlu meklēt un atrast to patiešām savējo, nevis tērēt laiku neauglīgās diskusijās un apvainojumos. Ir jau sen zināma paruna- miers baro un nemiers posta.

E Ella91 10.03.2017

Cienījāmā I. Bērziņa, tieši tam ir paredzēta šī lapa, cilvēku negatīvajām pieredzēm, tāpēc ja vēlaties apdzesēt iekarsušo diskusiju turpieniet savu draudzīgo sadarbību un nelieniet neauglīgajās diskusijās. Veiksmi!

L Lora 11.03.2017

Daktere I,Kampara ir mana daktere jau vairāk kā 10 gadu garumā un varu teikt tikai vispozitīvākās atsauksmes - ļoti profesionāla, zinoša, rūpīga, atsaucīga un ar ļoti cilvēcīgu attieksmi pret savu pacientu. Daktere ir bijusi arī mana uzraugošā ārste abās manās grūtniecībās un šajos periodos viņas uzraudzībā jutos ļoti droša un pārliecināta par dakteres profesionalitāti, un ja plānotu vēl grūtniecību, nedomājot stātos uzskaitē tieši pie viņas.

G Ginta.Ginta 22.03.2018

Es biju uzskaite pie A. Kipiani, superiga vecmate. Visus USG man taisija Kampara, man loti patika vinas attieksme, bija pozitiva un nekad neteica kko sliktu. Gaju Sarlotes poliklinika ka pie valsts apmaksata arsta.

B belluks 28.02.2018

Es esmu grūtniece un esmu uzskaitē pie Kamparas. Katru reizi pēc viņas apmeklējuma jūtos nelāgi, jo akcents tiek likts uz sliktajām lietām un tās pasniegtas kā kaut kas "aw,šausmīgs "Tāda sajūta,ka , ja viņa nepateiks kaut ko sliktu, tad viņas darba diena būs neizdevusies. Tā kā vampīrs, kurš barojas no tā,ka sabojās tev noskaņojumu.Apsveru domu doties prom ,bet neesmu no tām,kurām patiktu šāda staigāšana...Māsiņa gan ir cilvēcīga un ideāla!

I Inga Matvijenko 05.02.2022

Ilona Kampars.
Mēs ar vīru 7 gadus centāmies tikt pie bērniņa nekādi neizdevās . Aizgāju pie cita ginekologa viņa saka viss kārtībā. Bet kā bērniņa nebija tā nebija . Man viena kolēģe ieteica Ikonu, nolēmu aiziet . Kad pirmo reiz aizgāju. Pateica daudz ko sliktu ko nācās ārstēt gadu, vēl pat uztaisīja operāciju . Viss bija labi pēc operācijas . Dzeru zāles pēc tam aizgāju uz vizīti daktere teica ka viss kārtībā varu mēģināt tik pie bērniņa. Nolēmām labi ka būs tā būs , neticēju ka izdosies jo mēģinājām takšu 7 gadus. Un pēc mēneša sapratu ka esmu stāvoklī . Tas bija tāds prieks. Aizgāju pie dakteres visas procedūras visas analīzes , bet bērniņš nepadevās jo gribēja būt šajā pasaulē . Grūtniecība bija laba , nekādu sūdzību. 01.01.2022 piedzima man meitiņa 3600 nosaucam par Kristīni. Esam pateicīgi dakterei jo bez viņa nebūtu man viņas . ♥️