www.sudzibas.lv IL Patio Pārtikas kvalitāte

Il patio - Pārtikas kvalitāte

Suši restorāns Vecrīgā
Pāris nedēļas atpakaļ apmeklēju ar ģimeni suši restorānu Vecrīgā. Viss vairāk vai mazāk normas robežās, tiesa gan baigi pārsteidza, ka nav klasiskie suši un vēl ļoti nepatīkami, ka ēdienkarte internetā un realitātē atšķīrās tik ļoti, ka uz mirkli radās doma pārcelties uz citu restorānu. Bet tas viss bija sīkums ar to kas gaidīja tālāk. Es kā ļoti liels suši cienītājs, ļoti labi zinu kā garšo tās vai citas suši piedevas un te (piedošanu, bez lamāšanās to pateikt nav iespējams) man b... Atnes atšķaidītu sojas mērci... Tik ļoti atšķaidītu, ka ir jāpiedomā, suši tājā ir jāiemērc vai jānoslīcina, lai mērce būtu kaut cik jūtama, bet ziniet... Pat to izdarīt nebija iespējams, jo sojas mērces trauciņa izmērs ir tāds, ka... Iemērkt ir sarežģīti, par noslīcināšanu nerunājot, kas pilnīgi loģiski ņemot vērā iepriekšējos novērojumus, vedina uz visai nepatīkamu secinājumu - mazi trauciņi - lai mazāk ielietu/izlietotu sojas mērci un kombinācijā ar līdz "kliņķim"atšķaidītu sojas mērci... Tiešam izdodas tik ļoti daudz ietaupīt uz sojas mērces rēķina?

donna b 09.01.2019

Il Patio vienmer bija videjais italu restorans, tagad ari sushi piedava? Drosi vien esmu atpalikusi no dzives. Bet ja esat tads sushi cienitajs, aizejiet uz LABU un DARGU restoranu, piemeram COD vai MO un baudiet azijas virtuvi. PS: sojas merce piegada lielas kanistraas un atskaida. Tikai protams ir zinams limenis, cik daudz atskaida.

A Armins Argalis 09.01.2019

Ievadiet atbildes tekstuA ko padarīsi?Bizness ir bizness..

A Antons2222 09.01.2019

Pat atšķaidīta sojas mērce būtu pieņemta kā vienkārši ne pārāk veiksmīga,garšīga u.t.t.,bet ja tā tiek pasniegta "sojas mērču pasaulē" pazīstama brenda traukos,kuru citu starpā lietoju mājās un labi zinu kā tā garšo,tad man trūkst vārdu..."Prīmu" "Malboro" paciņā neatšķirs tikai nepīpētājs...

P.S. Arī dārgajos un "labajos" restorānos strādā tadi pat "zinoši" pavāri kā tai restorānā ar itālisku nosaukumu...un uzliekot restorānam "pareizu" nosaukumu,ēdiena kvalitāte nemainīsies

donna b 09.01.2019

Vienkarsi murgo kaut ko. Acimredzot aiziet uz normalo restoranu nevari, bet seit kaut ko burto par traukiem utt. Ja protams ka visur visi vienadi pavari. Tiesam?

A Antons2222 10.01.2019

Man prieks,ka jūs varat aiziet uz "normālu" restorānu...ir tāda ļautiņu grupa,kas makdonaldu dēvē par restorānu,spriežot pēc jūsu komentāra,esat no tās pašas grupas

N NoName95 09.01.2019

Il Patio nav sushi restorāns. Es arī Tev varu uztaisīt sushi, kas es tagad skaitos sushi restorāns?

A Antons2222 09.01.2019

Ņemot vērā cik nesakarīgi esat uzrakstījis,domāju,ka esat vai nu vecāko pamatskolas klašu audzēknis vai arī pieaudzis cilvēks ar stipri vien aizkavējušos attīstību...

"Es kā ļoti liels suši cienītājs" - dīvainis, kas tēlo japāņu virtuves cienītāju itāļu restorānā
"ļoti labi zinu kā garšo tās vai citas suši piedevas" - iedomājies sevi par Japānā sertificētu suši tehnologu
"bez lamāšanās to pateikt nav iespējams" - kultūras līmenis stacijas tualetes līmenī
"Iemērkt ir sarežģīti, par noslīcināšanu nerunājot" - tāpat kā lielāko daļu šādu "lietpratēju", kuriem rokas no pēcpuses aug.

A Antons2222 09.01.2019

1) Piederību kādas tautas virtuvei nosaka produktu izvēle,receptūra,pagatavošanas nianses u.t.t.,bet to pilnīgi noteikti nenosaka ēstuves nosaukums
2) Japānā nav "sertificētu suši tehnologu",ir sertificēti suši pavāri/meistari kuri savu arodu apgūst vismaz divus gadus
3)Ja es esmu stacijas tualetes līmenis...tad domājams jūs esat tas ko tur noskalo...?Ja atļausiet jautāt -esat cietais/mīkstais vai šķidrais?
4)Man prieks,ka jūsu rokas aug no pareizās vietas.žēl gan ,ka tas acīmredzami ir noticis uz intelektuālās attīstības rēķina,bet neskumstat - arī sētnieki vai ceļa strādnieki šai valstī ir nepieciešami

"Ja atļausiet jautāt -esat cietais/mīkstais vai šķidrais?" - biezais, dēliņ, biezais!
"bet neskumstat - arī sētnieki vai ceļa strādnieki šai valstī ir nepieciešami" - kādam taču būs jāierullē jūs, atkritumus asfaltā.

donna b 10.01.2019

Seit nav runa par Mc Donald. Bet Jms drosi vienciti restorani nav pieejami. Punkts.