www.sudzibas.lv IK JobStep Darbs bez licences

IK JobStep - Darbs bez licences

Septembrī biju nolēmis braukt uz ārzemēm, kur labāka dzīve. Sen biju pamanījis, ka pilsētas centrā Rēzeknē ar lieliem burtiem logos rotā uzraksts „darbs ārzemēs”. Nu tad 2014. Gada 2.septembrī devos pie šiem un pēc piedāvātajām vakancēm izvēlējos vakanci iemaksāju komisijas maksu. Tā kā ofiss bija pilsētas centrā un ar lielu reklāmu tad licenzi nepārbaudīju. Persona vārdā Airita Žuka parakstīja papīrus, kur būs darbs un izsniedza kvīti. Parunājamies un devos mājās.Vakarā sēžot netā nolēmu paskatīties vai šim komersantam ir licence. To var izdarīt šeit: http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=75 Mute bija vaļā kad ieraudzīju, ka šim komersantam anulēta licenze 2013. Gada jūnijā.Protams zvanu uz NVA Licencēšanas un tiesiskā nodrošinājuma nodaļu un saku, ka IK JobStep sniedza pakalpojumu bez licences. Atbildēja vīrietis, saka lai rakstot iesniegumu par naudas atgriešanu. Ja atsaka tad pa tiešo ar iesniegumu pie viņiem. Nākošajā dienā zvanu Airitai saku rakstīšu iesniegumu, lai atceļ manu braucienu atgriež naudu jo viņi nav tiesīgi sniegt man šādu pakalpojumu bez LV licences . Nu tad šī man taisnojās, ka viņai ir ārzemju licenze un, ka 2013 gadā tika anulēta kaut kāda studentu licence utt.Pēc iesnieguma saņemšanas 4. septembrī atbildēja, ka naudu ieskaitīs 30 dienu laikā.Zvanu 3. Oktobrī, jautāju kad pārskaitīs. Atbild, ka pašai ārzemju firma nav pārskaitījusi naudu. Zvanu 7. Oktobrī un jautāju kad būs nauda? Šī atbild savādāk, ka mans līgums tika laust 10.septembrī un, ka nauda būšot tikai tad. Tad viņai pajautāju rakstisku apstiprinājumu, ka nauda būs 10.oktobrī. Šī man uzraksta ar roku un paraksta. Ka būšot 13.oktobrī.Vēl viens pārsteigums bija 11.okt http://www.firmas.lv Likvidēts, 09.10.2014. Komersants strādāja no 06.11.2007.Zvanu 14. Oktobrī un jautāju kāpēc nav? Atvainojās un pateica, ka tūlīt ies uz banku. Vēlāk atnāk sms no viņas, ka izsūtīja (11:00). Nu tad gaidu visu dienu, kā nav tā nav. Šodien 15. Oktobrī vēl nav un tad nolēmu, ka nav ko spēlēties un devos uz policiju. Šie sazinās ar Airitu apm 12:00 un aprunājas. Pēc sarunas nolēmu, pagaidīšu un neko neuzsākšu pret Airitu. Sēžot mašīnā zvanu Airitai, lai dod kvīti, vai izrakstu no konta, ka pārskaitīja savādāk nākošā rītā būs iesniegums policijā. Viņa atbild, ka naudai vajadzētu ienākt pēc 10:00. Kamēr kārotju mašīnā papīrus pēc 5.min atnāk sms, ka nauda ir ienākusi kontā. Laikam visas šmuces rezultātā komersants ir Likvidēts, 09.10.2014 pēc firmas.lv info vai arī vērs vaļā jaunu IK ar citu nosaukumu. Gan jau Rezekne parādīsies drīz vien.Ja kādam ir bijusi darīšana ar viņu nesen varat pabrīdināt savus radus,draugus ka IK JobStep ir likvidēts.Tie kas ir devušies strādāt zinat, ka jūsu tiesības būs grūti aizstāvēt jo devāties strādāt ar komersantu bez licencesJa vēlies braukt strādāt uz ārzmēm kārtīgi pārbaudi vai ir lizence: http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=75Ja aizbrauksi ar komersantu bez licences, tavas tiesības neviens neaizstāvēs.Pajautā, lai uzrāda licenciRūpīgi izlasi līgumuSīkāku info lasi NVA mājaslapā

J

G Ginta25 20.10.2014

Vai kaut kads zina Airitas majas adresi?

M merta 17.07.2015

vina dzivo Karsava, preti vidusskolai, tais majas.bet ta ka apkrapusi vina daudzus, domaju jebkurs pilseta pateiks vinas adresi.