www.sudzibas.lv Ievas stāsti naudas ievākšana

Ievas stāsti - naudas ievākšana

Vai nav smieklīgi, ka žurnāls ''Ievas stāsti'' nemitīgi aicina sūtīt SMS savām lasītājām dažādiem zīlniekiem. Īsziņas cena ir 5Ls. Varētu padomāt, ka 'pēc šīm īsziņām var daudz ko pateikt, jo bieži atbilde ir - pazvainiet man - tā tie zīlnieki. Bez tam man kā lasītājai stipri mazintresē vai xxx šogad sastaps savu otro pusīti, vai zzz dabūs jaunu darbu . Ir jādomā par visiem lasītājiem Tad izdodiet jaunu žurnālu, kur vientieši varētu saņemt savas atbides un visi būtu mierā.

I

A aleksa 24.07.2010

Ieva, ārstējaties! Nevis žurnāls kādu aicina kautko darīt, bet gan izvieto savās lapās reklāmas, uz reklāmām žurnali arī dzīvo...bezjēdzīga sūdzība.

A Aiva 24.07.2010

Piekrītu Ievai, agrāk žurnāls bija lasāms, bet tagad tikai apraksti par ekstrasensiem un viņu atbildes uz jautājumiem. Ja tā ir reklāma, tad arī tā raksta. Un ja cilvēks uzdod jautājumu, tad par 5l.s būtu pelnījis personisku atbildes īsziņu, nevis publiskot presē. Un kā ar īsziņas palīdzību ekstrasens var redzēt uzliktu lāstu, vientulības nolemtību vai vainu iepriekšējā dzīvē? Pie normāliem eksrasensiem un astrologiem seansi rit ne pajokam - bet te dzimšanas datums, laiks jautājums un viss skaidrs. Redakcijai vajadzētu kaunēties, jo ''Ievas stāstus'' lasa sievietes visā Latvijā un redakcijai uzticas. Bez tam nekur jau netiek minēts, ka tā ir reklāma, bet pasniegts, kā nākšana pretī lasītājām.Protams, ja cilvēks ir izmisumā ne tādu vien stulbību izdarīs, bet vai tā drīkst izmantot cilvēku uzticību?

V Vija 10.08.2010

Katrs pats atbild par savu rīcību - ja uzskata, ka ir vērts sūtīt to SMS, tad lai sūta, uz paša atbildību.

T tomeitenes 08.09.2010

Kur prāts ticēt tādām muļķībām? Lāsti un sazin vēl, kas! Ja tas būtu paveicams, tad cilvēce būtu vēsture!!!

Un, ja kāds ir tik naivs un tic pilnīgi visam, tad žurnāla redzkcija jau nav vainīga!

M Maija 28.05.2011

Man arī nedeva mieru dažas lietas un domāju, nu kas 5 ls, pamēģināšu, ko saka. Uzdevu 3 jau tājumus uz kuriem atbildi nesaņēmu, bet viena lieta par kuru mani brīdināja gan piepildījās jau pēc nedēļas.Tā kā...