www.sudzibas.lv IDmebeles.lv Klaji meli par piegādes laiku, bezkaunība.

Idmebeles.lv - Klaji meli par piegādes laiku, bezkaunība.

Internetā atradu sekciju ko vēlējos pasūtīt. Tā kā visur piegādes termiņš bija no 4 - 6nedēļām bet idmebeles bija līdz 2 nedēļām, izvēlējos nedaudz savādāku sekciju, bet to kuru piegādās, kā solīja līdz 2 nedēļām. Sieviete kas pieņēma pasūtījumu izturējās laipni, bet kad bija nu jau ceturtā nedēļa un preces joprojām nebija, zvanīju, lai noskaidrotu kas tā par cūcību. Runāju ar to pašu sievieti, tikai šoreiz atļāvās pacelt balsi un mēģināja man iestāstīt, ka nēesot teikusi ka mēbeles būs divu nedēļu laikā. Neskatoties uz to ka atsūtīja inboksā vēstuli kur rakstīts, ka piegādās divu nedēļu laikā.
Protams sarunu neierakstīju, jo nebiju domājusi, ka tik klaji melos, lai piesavinātos klientu. P. S. Ja reiz tik ilgi bija jāgaida, būtu ņēmusi citu sekciju.
Neticiet jaukai balstiņai kas sola visādus brīnumus!!!

E