www.sudzibas.lv I-Work Nespēja piemeklēt zinošus un kompetentus darbiniekus

I-work.lv - Nespēja piemeklēt zinošus un kompetentus darbiniekus

Nevienam neiesaku izmantot personāla atlasei firmas I-work pakalpojumus. Viņi nespēj atlasīt zinošus un kompetentus savas nozares speciālistus. Jūs tikai saņemsiet milzīgu daudzumu CV no cilvēkiem, kuriem nav nedz diplomu, nedz arī darba pieredzes konkrētajā nozarē.

Papildināts Anda101 18.02.2019

Domāju, nav jēgas izmantot šādas firmas pakalpojumus

Atbilde no I-Work Support Pārstāvja atbilde 18.02.2019

Labdien, cienījamais sūdzības autor! Tā kā nezinām, kurš to ir rakstījis, bet pēc rakstības stila, nojaušam, būt bijis jauki, ja uzņēmums, kurš ir neapmierināts ar pakalpojumiem, vispirms būtu vērsies pie mums ar iebildumiem un pretenzijām, pirms publiski paust savu viedokli un graut mūsu reputāciju.

Atbilde no I-Work Support Pārstāvja atbilde 18.02.2019

Otrs, par lielu CV daudzumu un nekompetenci runājot. Ja tas ir uzņēmums, par kuru domājam, tad situācija ir gluži pretēja. Žēl, ka tā situācija jārisina šādā veidā. Tiešām ir sūtīti daudz kandidāti, lielākā daļa ir nozares eksperti, bet uzņēmums pat ar šiem kandidātiem nav sazinājies un tiem, kurus ir uzaicinājis uz darba interviju - kandidāti, uzzinot darba līguma nosacījumus, un to, ka uzņēmums neveic sociālās iemaksas par darbiniekiem, veicinot aplokšņu algu izmaksu vai citādākas "shēmas", kā nodarbināt darbiniekus bez darba līguma. Šajā situācijā mēs atzīstam, ka esam bezspēcīgi šāda veida uzņēmumam piemeklēt darbiniekus.

M man 18.02.2019

Nu ko Anda101 patiesība krita gaismā? Jūs maksājiet algas aploksnēs, nemaksājiet nodokļus, un vēl tagad Jums ir pretenzijas. I-Work Support ir profesionāli darbinieki.

Bet Jūs Anda101 esiet bezkaunīga un mele!

M man 18.02.2019

Un Anda101 Ko Jūs sūdzaties sājā portālā, bet negriezāties uzreiz pie sava klienta? Būtu labi, uzzināt kas tā par kompāniju, kas sūdzas, utt!

Pacco_al 18.02.2019

Nu ceru, ka I-work.lv salika pareizi puzli, jo pretējā gadījumā situācija izskatīsies vēl nesmukāk. Var būt ir vērts griezties Tiesā un piedzīt no Andas101 uzņēmuma kādu labu līgumsodu? Kāpēc ne?

T TavsSencis 20.02.2019

Grib izcilus darbiniekus, kuriem varētu nemaksāt nodokļus. 21.gadsimta uzņēmums.

I I-Work Support Pārstāvja atbilde 20.02.2019

Diemžēl, tā ir problēma. Ļoti atpazīstami uzņēmumi, "piespiedu brīvprātīgā" kārtā liek darbiniekiem reģistrēties kā pašnodarbinātajam vai MUN, vtml, jocīgas sadarbības formas, kā uzņēmuma, autoratlīdzības līgumi vtml. Tādā veidā viss nodokļu slogs pārceļas uz pašu cilvēku. Kaut kādā mērā nevar teikt, ka tas ir nelegāli, bet īsti taisnīgi arī nav, jo šajā situācijā viss nodokļu slogs pārceļas uz cilvēku.

~ ~Lelde~ 24.02.2019

Lielajam vairumam cilvēku jau sen ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā bomžu piesmirdinātā tramvajā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un ar Jaunā gada atnākšanu sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajā PowerBall izlozē Džekpots sasniedzis 322 miljonu dolāru? Es tagad aizpildīju pārdesmit viņu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl desmit biļešu no citām izlozēm, kur Džekpots arī ir visai iespaidīgs, tajā skaitā MegaMillions ar 245 dolāru Džekpotu. Pamēģini satikt savu veiksmi arī Tu un nosvini sākumu Jaunai dzīvei! https://goo.gl/X17csF Iesaku pievērst uzmanību arī loti brokera Īpašajam Piedāvājumam un Sindikātu taktikai.