www.sudzibas.lv I got the Power ir tāda dziesma, kas krīt uz nerviem

I got the Power - ir tāda dziesma, kas krīt uz nerviem

Lai kuru TV kanālu uzgriestu, - visur viens un tas pats- skaists salons, kurā vīrietis ar retiem un dzeltaniem zobiem un tai veikalā ienāk dzīves pārguris nīkulis, kuram tas ar retajiem, bēšajiem zobiem iedod zaļu urnu, ar kuru var šķilt uguni, vai arī pacelties gaisā, lai pielidotu blakus Eurofighter un tā pilotam parādītu mēli.
Super sižets- un fonā vēl: "I got the power!!!"

TELE2- domāju, ka daudzi man piekritīes- specefekti Jums izdevūšies, bet saturs banāls un daudz pa biežu tiek rādīts.

Man pa tiem Rimantiem bračkām daudz labāk patīk.

PS. Varbūt tas lidaparāts arī bija F-16, vai Mig-29. Kāda tur starpība vispār?

TELE 2 vecgada vakarā nerullē.

Z Zeltīte 31.12.2009

Tā reklāma ir pretīguma kalngals! Tikko izdzirdu jau pirmās mūzikas taktis, tā šermuļi skrien pa kauliem no nelabuma. Bet tādai jau reklāmai jābūt, - vienalga kā, bet uzmanība jāpiesaista. Un tas ir lieliski izdevies! Cik zinu, šī reklāma tapusi Krievijā.

J Juris 31.12.2009

Daudz Laimes Jaunajā 2010. gadā!

Z Zane 31.12.2009

Man gan shis reklamas loti patik :). Vismaz kas jauns un savadaks, un labaa kvalitatee :).

P pika 01.01.2010

Forša reklama - labāk skatos tādu neka reklāmu par veļaspulveri ! cheers

R ragnarok 05.01.2010

Reklaama toch besii, bet no otras puses ir pults, ar kuras paliidziibu tv var arii izsleegt. Happy 2010!