www.sudzibas.lv http://www.m79.lv/ nekvalitatīva prece

http://www.m79.lv/ - nekvalitatīva prece

Iegādājos austiņas Pioneer SE-M521 2016 gada janvāris.. Pēc 11 mēnešiem austiņā parādījās plaisa, bet otrā otrajā austiņā mazāka plaisa.. Pats nesmu no Rīgas tādēļ sazinājos ar veikalu par garantijas servisu. Veikalā pārdevējs informēja, ka šādi bojājumi netiek laboti jo radušies pašu vainas dēļ..Sazinājos ar Pioneer pārstāvi, viņš arī atteica, ka šādi gadījumi ir bijuši daži, un ka tas esot paša vainas dēļ.. Neiesaku pirkt šajā un pārējos mazajos e-vaikalos, jo viņi nenodrošina nekādu garantju. Ja arī nodrošina tad atradīs kādu atrunu.

K kartupelis2 12.01.2017

Neizskatās pēc rūpnīcas brāķa! Dabisks nolietojums!

A aivis86 12.01.2017

Dabisks nolietojums ja austiņas tiek lietotas 1x nedēļā knapi

J Jonsons Babys 12.01.2017

Sazinājos ar Pioneer pārstāvi, viņš arī atteica, ka šādi gadījumi ir bijuši daži, un ka tas esot paša vainas dēļ - tava piebilde jau ir atbildēta. Nav saprotams tālākais murgs par citiem mazajiem veikaliem... Visiem ir viens piegādātājs un viņi sūtīs tevi pie tā paša PIONEER vai arī paši tavu preci sūtīs pie viņiem. Tā pat kā lielās ķēdes un mazie veikali. Līdz ar to nopērkot Elkorā vai kur citur to pašu preci, tu teiksi ELKORS ir vainīgs un jāpērk pie mazajiem vai paša PIONEER. Nu nopirksi nākamajā reizē pie PIONEER, atkal būs cepiens nevajadzēja pirkt pie viņiem vajadzēja pasūtīt no ārzemēm.

A aivis86 12.01.2017

Es dalījos ar savu negatīvo pieriedzi par garantijas servisu ar šo m79 veikalu. Jūs varat pirkt un tērēt savu naudu kaut vai par tirgus preci. Piemēram RD elektroniks nopirku maģi kas nesadērēja ar manu vecāko auto.. RD aizsūtīja pie saviem meistariem kas piekrita pārtaisīt kontaktus bez papildu maksas.
Patērētāju tiesību birojs bija manā pusē, bet tikai man nav vēļēšanās braukāt 200km lai skārtotu papīrus ar m79. Aiznesīšu vietējam servisam ja būs laiks lai salīmē.

B b234 12.01.2017

Redzkur vari nopirkt vēlreiz no RD pa 33€ : http://www.rdveikals.lv/products/lv/203/34462/sort/1/filter/0_0_0_0/SE-M521.html

Šīs būs pilnīigi citas nekā tās ko M79 pārdod ;))

Bet nu tas, ka gada laikā saplīst, tas gan jocīgi, moš Tev liela galva ;)

Es Tavā vietā pamēģinu iziet to PTAC ceļu, bet baigā aizdoma, ka viņi norakstīs šito ātri vien norakstīs kā "dabīgo nolietojumu". Bet tad tiešām jautājums - kur tad paliek 2 gadu garantija?...

Ventilators 13.01.2017

Veikali neražo preces. Ja nebūtu pat Pionieris to pašu atbildējis, es tevi saprastu.
Visi tirgo vienu un to pašu. Kvalitāte no tā reti kad mainās. Ir daži izņēmumi un diskutabli pieņēmumi.

Ja, neatkarīgā ekspertīze to pašu pateiks, tad diemžēl, nav veikala sniegtā slēdziena vaina.