Hotel Jūrmala Spa - Slikts serviss

Šodien ieradamies uz atputu jūrmala! Divas daudzbērnu ģimenes! Vienas no ģimenes tetiem dzimšanas diena tiesi sodien! Merkis, protams, veldzēties jaunaja spa! Rezultāta pie iersanas pirma lieta ejot ieksa spa ko ietaudzijam pie iējas ir sieviete gados ar traumetu roku un medmasas palidzibu! Visas kapnes un iēja spa asinis! Ka izradas pec remonta jaunajā spa no pirtim krit ara durvis! Vienas izlidojušas otraja stava pie baseiniem! Otras turku pirti pirmaja limeni! Pec apmēram 2h visi apmeklētāji tika evakueti no spa zonas! Ka izradas esot bīstami palikt! (pa vidu ietodas policijas parstavis novertet durvju izlidošanas notikumu un ta sekas) protams neskatoties uz to ka spa ir pilns un slikti izremontēts lielāka problēma ir attieksme recepija! Ta vieta lai risinātu situāciju tiek necelta telefona klausule un piedavatais mierinājums! Vakariņas zviedru galds, dāvanu karte citreizējam durvu izskrisanas šovam vai iespējamu (ne) atgriešanos uz so vietu! Apsveicu vakara menedžeri! Viņa noteikti drīz vares meklet jaunu darbu ar šadu attieksmi!

21.10.2018

masyanya 21.10.2018

Neko nevar saprast - kas notika, kāds vēl piedāvātais mierinājums...

Kolta 21.10.2018

Diez vai recepcijai šādā ārkārtas situācijā ir pienākums domāt par jūsu atlaides bonusiem vai kaut kādam mierinājuma balvām.

Z zhenia_me 21.10.2018

Arī biju gājusi uz šo spa savā dzimšanas dienā, un arī sabojāju savu garīgo. Vispirms izradas mani nepierakstīja (zvanīju, lai pieteikties 3 nedēļas pirms), kad sedēju pirti, izradās bija ekskursija - vēra vaļa visus durvjus un radīja, sajauca man masažus, un visu laiku man steidza - pat nevarēju atslabināties. Recepcejas atteiksme vispar bija nekāda, pat neatvainojas, pat tad kad minēju, ka šodien ir dzimšnas diena. Nevienam niesāku šo šausmīgo iestādi.

really? 22.10.2018

Uz SPA iet BEZ beerniem! Prieks tam ir visadi akvaparki,kur iet kopa ar visu gimeni! Vismaz taa dara normali cilveki, civilizetas valstis..