www.sudzibas.lv Hostelis Servis iespārda

Hostelis - Servis iespārda

Tātad mēnesi atpakaļ tika rezervēta istaba, ar saimnieku sarunājām ka viss izmaksās 600 eur par mēnesi. Ok , sapriecājos vissas ērtības ir, vieta dzīvošanai atrasta kad būšu vizzitē Rīgā, turpināju savu darbu.Tagad izkāpu no lidmašīnas , pirmkārt ko daru uzvanu par rezervāciju Atbild ar tādu riebīgu bālsi sieviete (pirmo reiz ar viņu runāju), viņa bija ļoti dīvaian jo es ar viņu runāju kreiviski bet viņa atbildēja tikai un vienīgi latviski, un atbildēja tā pavirši. Ok neko tā un nesarunājām, arī nekompetentā darbiniece (izrādījās saimieka meita) pabojāja garigo domāju nu ko ņemu taksi un došos uz vietu vissu face to face runāt. Atbraucu bet uz vietas NE ZIŅAS NE MIŅAS. bija ap vieniem dienā. BET TUR NEVIENA NEBIJA. tāda sajūta ka tur vispār nekāds biznes nenotiek ja jau darbadienā vienos neviena nav uz vietas. Durvis neviens tā un neatvēra. CIvlēki kas tur jau mitinājās teica ka saimieks aizbraucua un būšot pēc mēneša bet viņa meita kura strādā tagad, kautkur aizgāja. Jautri. Jautrs servis.Nu ja nevajag manu naudu tad nevajag. Atradu un izīrēju dzīvokli caur paziņu. Beigas. Shis hostelis ir pilnīgs SVIESTS

S Santa Lapina 27.07.2015

Latvijā valsts valoda ir Latviešu valoda un nevar cilvēkam pārmest, ka viņa nerunā kādā svešvalodā.

M miskapiska 28.07.2015

Latvijā ir daudz Krievu turistu un stradajot HOSTELI vai citā viesu sagaidīšanas sfērā, jums OBLIGATI jazin gan LATVIEŠU, gan KRIEVU, gan ANGĻU un nepizģi par to, ka jums nav jazin svēšvalodas