www.sudzibas.lv Hoste.lv baismīga pakalpojumu kvalitāte

Hoste.lv - baismīga pakalpojumu kvalitāte

padalīšos ar pieredzi, kas man radās izmantojot hoste.lv pakalpojumus: protams, ielidoju uz vēlmi par mazu naudu dabūt normālu hostingu ( pats vainīgs:)))))
bet šitie čaļi ir absolūti nenopietni - reāli mājas lapa strādāja korekti 1-2 dienas nedēļa, pārējā laikā vai nu vispār nestrādāja vai ielādējās 1-3 minūtes, kas protams, ir galīgi garām
suports nekāds: visu laiku atmazkas pa epastu, tipa tur tas un tas varētu būt utt, protams, klients pats ir vainīgs utt, pa telefonu NEVIENU reizi man sazvanīt viņus neizdevās, vnk neviens neceļ trubu
REĀLS MURGS!!!!!!
ļoti ļoti ļoti ļoti rūpīgi apsverat lēmumu izmantot šī kantora pakalpojumus - zaudēti Jūsu vietnes apmeklētāji, zaudēti pirkumi, zaudēta reputācija un sačakarēti nervi

K

S surkis1982 08.12.2012

Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, личная переписка и многое другое. Да кстати все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт-- http://ovbaza.2sms.ru

V VanDeBo 21.11.2015

Pa 3 gadiem izskatas ka nekas nav mainijies!!! PIEKRIITU