www.sudzibas.lv Hesburger Lauma - hesburger darbiniece Siguldā

Hesburger Sigulda - Lauma - hesburger darbiniece Siguldā

Nu ko Lai visiem ir zināms, ja sanāk iegriesties Siguldas Hesburger restorānā un Jūs, kā klientu apkalpo darbiniece Lauma, esiet uzmanīgi no viņas laipnības, jo variet aiziet ar sabojātu apetīti un hesburger produktiem, kas samesti vienā maisiņā, kaut arī ir izskanējis lūgums salikt atsevišķus komplektus līdzņemšanai vairākiem cilvēkiem atsevišķās tūtiņās, kā arī ja paši nejautāsiet tiks ielieta Coca cola un ja esiet, piemēram, Fantas mīļotāji pie tās netiksiet! Laumai sabiedriskais Fui!!!

E

J JurgitaĻutkaite 18.01.2010

Tik pretigu Hesburgeru neesmu redzejusi ka tikai Sigulda!
No ta ediena vien palika slikti, nerunajot par apkalposanu!

Pegija 11.07.2018

Man pašai ar ar tieši šo iestādi nav pozitīvu atsauksmi. Pasūtījumu ilgi jāgaida. Kad saņem pasūtījumu, tas ir ne akurāti sataisīts. Pēdējo reizi, no rudzu burgera mērce tecēja laukā, ka pat papīra turzina bija slapjš. Tā rezultātā bija nosmērēts apģērbs un sabojāts garastavoklis

S sss 19.01.2010

ak dievs blje. fast food ieskrietuvē gribat restorāna apkalpošana? Sāc ēst normāli ;)

1 1255666 05.02.2016

beidziet ēst tik neveselīgi...

I Imbreds Vīrs 04.10.2019

Nē vnk normālu apkalpošanu gribās, nevis lai Fantu ielej maisiņā

MacBeton 26.01.2010

Atradis par ko sūdzēties. Fantas vietā cola, ŠAUSMAS!
Izklausās pēc pamuļķa padsmitnieka ar vecu 3xx BMW

1 1255666 05.02.2016

tieši tā, un lai beidz ēst ieskrietuves un vaimanāt.

I Imbreds Vīrs 04.10.2019

Labi, tad pis uz mežu un ēd ogas un lasi sēnes. kapteini veselīgais

E Eseseseseseses 26.01.2010

AndronMc, tur jau ir taa fiska, ka cilveeki iet uz sabiedriskaas eedinaasanas vietaam, lai izveleetos to, ko vinji grib nevis to, kas tajaa briidii paardeveejai ir pie rokas. ja nebija fantas, vajadzeeja pabriidinaat, lai pirceejs var izdariit izveeli. es arii buutu dusmiiga, ja man sprite vietaa iedotu kolu, jo taa man negarso. bet, tu, jau, AndonMc, mums taads puisis ar stipri zemaam prasiibaam, njem pretim visu, ko dod un nekad nekasies. gribeesi lidot uz nujorku, bet lidostaa tevi iecekos lidojumam uz ankaru - nu neies tacu suudzeeties, ir jau labi...
nezinu par konkreetaas darbinieces darba stilu, bet sad un tad peedeejo paaris gadu laikaa garaam braucot ir gadiijies nopirkt kaadu burgeru siguldas hesburgeraa un jaasaka - eediena kvalaitaate ir nenormaali pasliktinaajusies. ja kaadreiz tie burgeri bija pat garsiigai, tad peedeejaas paaris reizes (2009.g. nogalee) eediens bija vienkaarsi neeedams, izskataas, ka kompaanija ir saakusi taupit uz izejvielu reekjina..

K kurzemnieks 23.05.2012

Eseseseseseseses, cilveks kas nekad laikam nau stradājis ar cilvēkiem šadas lietas nesapratīs, es zinu ka tas ir. un tādas lietas kā dzerieni sajaukti tas ir sikums lai saktu te spregāt... un par maisiņiem bac ed uz vietas un vis bus bumbas ja veikals dod tev maisiņu kur to visu ielikt par brīvu, nesūdzies ja nau salikts katrs free pa maisiņam pareķin cik tas izmaksātu ja tā visi daritu...

R Ronalds Striguns 05.02.2016

Mēs vienreiz ar draudzeni bijām vēlu vakarā siguldas hesī, mūs pat neredzēja un nedzirdēja uz jautājumu:"vai te kāds apkalpo"? bet es nesūdzos par tādām lietām kã par šito hehe Bet tam hesburgeram PUBLISKS FUJ

G Gintersr2 23.08.2016

20 minūtes gaidīju salātus un tā arī beigu beigās nesagaidīju.????

. ...hhsbsb 17.07.2017
Slikta apkalpošana

Lēna un nekorekta attieksme pret klientu.

V valerija.yo 02.03.2019

Šodien biju siguldas hesburgera .Pasūtiju dubulto siera burgerua kompletu.Saņemot burgeru ,tas bija auksts,pats burgers arī bija ciets un siers bija loti ciets uz maizes bija kaudze ar kaut kādu dzeltenu masu ,izskatijās pēc sviesta.Gurķi bija veci.Burgeru neapēdu tikai pagaršoju.Burgers bija neēdams.